Українська (UKR)Російська (RUS)

Восьмі Всеукраїнські Читання з гуманної педагогіки в стінах НПУ ім. М.П.Драгоманова

Читання з гуманної педагогіки

                                                                                                                                                                                                                              ale2 листопада, вихідний суботній день…. У головному корпусі Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова особливо напружено вирує життя. Цей славетний заклад щодня працює в своєму насиченому ритмі. Вхідні двері ледве витримують потоки студентів, викладачів, відвідувачів Університету. Але в цей день ритм набуває особливого напруження.

Заходимо в актову залу і не можемо ступити і кроку далі – вираз «переповнений зал» не відповідає дійсності. З надією піднімаємось на балкон – те саме – люди стоять в проходах, тиснуться один до одного.

Що відбувається? Звертаємо увагу на афішу – прекрасний образ Учителя з дітьми (скульптура О.Леонова). Читаємо зміст – 8-мі Всеукраїнські читання з гуманної педагогіки на тему «Учитель».

Починаємо розуміти: в стінах славетного Університету працює Шалва Олександрович Амонашвілі. Всесвітньо відомий педагог, засновник руху гуманної педагогіки, ініціатор і керівник небувалого за своїм масштабом міжнародного громадського об’єднання педагогів та вчителів і почесний професор Університету. Останні роки йому в цьому допомагає син - Паата Шалвович, керівник дитячого центру «Басті-Бубу».

 От і сьогодні Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної педагогіки, яка входить до Міжнародного руху гуманної педагогіки, зібрала вчителів зі всієї України, а також Латвії, Росії, Білорусії, Казахстану.

650 учасників протягом 2 днів напружено і натхненно працювали.

Детальніше...

 

"Змінимо себе і країна зазнає змін!" Підсумки ІІ Київських Читань з гуманної педагогіки

Читання з гуманної педагогіки

 k

19 жовтня 2013 року в м. Києві в Інституті психології ім. Г.С. Костюка НАПН України відбулися  Другі Київські Педагогічні Читання  на тему «Учитель».

Учитель - центральна фігура педагогічного процесу, тому  від його духовного перетворення  залежить доля майбутніх поколінь. Це твердження стало провідною ідеєю  педагогічних читань.  

Детальніше...

 

Декларація Всеукраїнського об’єднання «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки»

Батьківська турбота

«Про негативне ставлення до введення в систему освіти України «Стандартів сексуальної освіти в Європі», пропаганди у суспільстві гомосексуалізму, лесбіянства, транссексуалізму і так званих одностатевих шлюбів, а також до впровадженняв життя українських сімей системи ювенальної юстиції»

 Ця Декларація складена з метою засвідчити негативне ставлення ВГО «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки» щодо законопроектів, які готуються до прийняття:

№ 2342 від 19.02.2013 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні»;

№ 2539 від 14.03.2013 «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Детальніше...

 

Друга Бушетінська зустріч діячів Міжнародного руху гуманної педагогіки

Новини

busheti2013114-17 липня 2013 відбулася друга зустріч діячів Міжнародного руху Гуманної педагогіки та конференція Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки. У ній брали участь члени Координаційної ради Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки і запрошені представники шкіл, ВНЗ та громадських організацій з різних міст і країн: Росії (м. Москва, Обнінськ, Калінінград, Новосибірськ, Волгоград, Ульяновськ, Дербент, Ростов-на-Дону, Краснодар, Благовєщенськ, Абакан, Махачкала, Грозний), України (м. Київ, Хмельницький, Херсон, Донецьк, Севастополь, Черкаси, Білгород-Дністровський, Артемівськ, Дніпропетровськ, Чернівці), Грузії (м. Тбілісі), Латвії (м. Рига, Смилтене), Литви (м. Клайпеда), Естонії (м. Таллінн).

 Зустріч проходила в садибі Амонашвілі в Бушеті (Телавський район, Грузія). Особливу значимість цій зустрічі додало те, що відкрив її Міністр освіти і науки Грузії Георгій Парменович Маргвелашвілі. Він високо оцінив діяльність Міжнародного Центру, значимість Педагогічних Читань і запропонував Тринадцяті Міжнародні Педагогічні Читання з теми «Учитель» провести у Тбілісі з 21 по 23 березня 2014 року.

http://www.gumannaja-pedagogika.ru/news

Підсумки зустрічі

Фотозвіт