Українська (UKR)Російська (RUS)

Заявление общественности, научной и творческой интеллигенции Украины по вопросу лишения лицензии Мастер-Банка и преследования Б.И. Булочника», 2013г.

Культурна діяльність

Общественность, научная и творческая интеллигенция Украины выражает обеспокоенность ситуацией, возникшей в связи с отзывом лицензии на осуществление банковских операций у ОАО «Мастер-банк» (г.Москва) и волны клеветнических обвинений в адрес Председателя правления этого банка Б.И.Булочника и членов его семьи, русских меценатов.

В Украине разделяют мнение о фундаментальной роли культуры в формировании морально-этического состояния и экономического развития стран и народов и с большим уважением и почитанием относятся к меценатам всех континентов, которые поддерживают культуру и культурные начинания.

Детальніше...

 

Восьмі Всеукраїнські Читання з гуманної педагогіки в стінах НПУ ім. М.П.Драгоманова

Читання з гуманної педагогіки

                                                                                                                                                                                                                              ale2 листопада, вихідний суботній день…. У головному корпусі Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова особливо напружено вирує життя. Цей славетний заклад щодня працює в своєму насиченому ритмі. Вхідні двері ледве витримують потоки студентів, викладачів, відвідувачів Університету. Але в цей день ритм набуває особливого напруження.

Заходимо в актову залу і не можемо ступити і кроку далі – вираз «переповнений зал» не відповідає дійсності. З надією піднімаємось на балкон – те саме – люди стоять в проходах, тиснуться один до одного.

Що відбувається? Звертаємо увагу на афішу – прекрасний образ Учителя з дітьми (скульптура О.Леонова). Читаємо зміст – 8-мі Всеукраїнські читання з гуманної педагогіки на тему «Учитель».

Починаємо розуміти: в стінах славетного Університету працює Шалва Олександрович Амонашвілі. Всесвітньо відомий педагог, засновник руху гуманної педагогіки, ініціатор і керівник небувалого за своїм масштабом міжнародного громадського об’єднання педагогів та вчителів і почесний професор Університету. Останні роки йому в цьому допомагає син - Паата Шалвович, керівник дитячого центру «Басті-Бубу».

 От і сьогодні Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної педагогіки, яка входить до Міжнародного руху гуманної педагогіки, зібрала вчителів зі всієї України, а також Латвії, Росії, Білорусії, Казахстану.

650 учасників протягом 2 днів напружено і натхненно працювали.

Детальніше...

 

"Змінимо себе і країна зазнає змін!" Підсумки ІІ Київських Читань з гуманної педагогіки

Читання з гуманної педагогіки

 k

19 жовтня 2013 року в м. Києві в Інституті психології ім. Г.С. Костюка НАПН України відбулися  Другі Київські Педагогічні Читання  на тему «Учитель».

Учитель - центральна фігура педагогічного процесу, тому  від його духовного перетворення  залежить доля майбутніх поколінь. Це твердження стало провідною ідеєю  педагогічних читань.  

Детальніше...

 

Декларація Всеукраїнського об’єднання «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки»

Батьківська турбота

«Про негативне ставлення до введення в систему освіти України «Стандартів сексуальної освіти в Європі», пропаганди у суспільстві гомосексуалізму, лесбіянства, транссексуалізму і так званих одностатевих шлюбів, а також до впровадженняв життя українських сімей системи ювенальної юстиції»

 Ця Декларація складена з метою засвідчити негативне ставлення ВГО «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки» щодо законопроектів, які готуються до прийняття:

№ 2342 від 19.02.2013 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні»;

№ 2539 від 14.03.2013 «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Детальніше...