Українська (UKR)Російська (RUS)

Семінар для працівників освіти «Педагогіка Серця як духовний вимір учительської праці» на базі учбово-виховного комплексу "Європейська школа "Михаїл" І - ІІІ ступенів - ясла - сад" 9 квітня 2013 року

Конференції, семінари

9 квітня 2013 року у Європейській школі «Михаїл» відбувся семінар для працівників освіти м. Києва і області «Педагогіка серця як духовний вимір учительської праці». 

В основі роботи Європейської школи «Михаїл» - гуманно-особистісна концепція розвитку дитини Ш.О. Амонашвілі і Маніфест гуманної педагогіки. (До речі, в березні 2012 року піcля авторського семінару в Києві в школі "Михаїл" відбулась зустріч академіка Ш.О. Амонашвілі та його дружини, академіка В.Г.Ніорадзе, з учителями, вихователями, батьками. Також колектив школи постійно приймає участь в авторських семінарах академіка Ш.О.Амонашвілі).

Гості ознайомилися з системою роботи школи, у фундамент якої закладені любов і добро, творяще терпіння, розвиток духовності і моральності.

Виховання спрямоване на розкриття духовних багатств дитини, створення духовної спільності між учителями, учнями і батьками.

Детальніше...

 

Авторський семінар Ш.О.Амонашвілі та П.Ш.Амонашвілі в Черкасах «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»

Конференції, семінари

8 - 12 квітня в місті Черкаси відбувся авторський п’ятиденний семінар Шалви Олександровича Амонашвілі  та Паати Шалвовича Амонашвілі «Гуманно – особистісний підхід до дітей в освітньому процесі».

Співорганізаторами семінару стали Департамент освіти і науки Черкаської обласної  державної адміністрації, Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради, Всеукраїнська культурно – освітня асоціація Гуманної Педагогіки, Черкаський обласний центр Гуманної Педагогіки, Черкаське обласне відділення педтовариства  України.

Детальніше...

 

Авторський семінар Ш.О. Амонашвілі та П.Ш.Амонашвілі в Києві «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»

Конференції, семінари

 

13 -17 квітня 2013 р. в м. Києві в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова відбувся авторський 5-денний семінар (40 годин) академіка Російської академії освіти, професора, доктора психологічних наук, іноземного члена Національної Академії Педагогічних Наук України, президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, почесного доктора та почесного професора багатьох педагогічних ВУЗів України, Росії, Болгарії та інших країн Шалви Олександровича Амонашвілі.

Організатори семінару: Головне управління освіти та науки Київської міської державної адміністрації; Головне управління освіти та науки Київської обласної державної адміністрації; Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова; Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки.Це вже четверта зустріч всесвітньо відомого педагога-новатора з педагогічною спільнотою Києва, Київської області та інших областей України. Всього на семінар з’їхалось біля 700 педагогів, психологів, методистів шкіл та дошкільних закладів, керівників учбових закладів, викладачів ВУЗів, студентів, батьків та інш. від 21 області нашої держави.

Це вже четверта зустріч всесвітньо відомого педагога-новатора з педагогічною спільнотою Києва, Київської області та інших областей України. Всього на семінар з’їхалось біля 700 педагогів, психологів, методистів шкіл та дошкільних закладів, керівників учбових закладів, викладачів ВУЗів, студентів, батьків та інш. від 21 області нашої держави.

Ці семінари стали значними подіями для міста і області та унікальною можливістю поглиблено познайомитись з гуманною педагогікою з перших вуст, дозволили їхнім учасникам зануритися в атмосферу гуманізму, сприяли активному розвитку ідей гуманної педагогіки в Україні.

Детальніше...

 

Уроки Доброты

Уроки доброти

heart2Стало традицией для всех последователей идей гуманной педагогики в начале марта проводить Уроки Доброты. Эта традиция зародилась три года назад. Это был дар нашего учительского духа Шалве Александровичу Амонашвили в его Юбилей.

В этом году мы предлагаем провести Уроки Доброты с 04.03 по 07.03. Пусть на наших уроках утверждается духовный гуманизм, и наш опыт обогащает теорию и практику гуманно-личностного подхода.

Международный Центр Гуманной Педагогики предлагает Уроки Доброты, как и Международные Чтения по гуманной педагогике, посвятить памяти Валерии Гивиевны Ниорадзе, назвав их «Уроками Доброты и Любви» и провести их по теме «Как проявлять мощь сердца».

Ведущая идея: «Чтобы делать добро, надо им обладать» Аристотель.

Пусть всё то, что так бережно взращивала в нас Валерия Гивиевна, отразится в наших уроках: то, как важно обладать внутренней силой, уметь ее тренировать, взращивать и проявлять; как важно трепетно относиться к слову, как необходимо все наши усилия направить на воспитание собственной души, на проявление мощи сердца.

Главное же остаётся прежним: торжество не слов, а высокое состояние сердец и, самое главное – добрые дела наши и наших учеников.

Детальніше...