Українська (UKR)Російська (RUS)

Роль батьків у вихованні серця дитини

Новини

21 лютого  2015 року в Київському будинку вчителя за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації відбулися Київські Студії гуманної педагогіки, у яких взяли участь вчителі м.Києва та Київської області, які прагнуть вносити у свою щоденну співпрацю з учнями ідеї Маніфесту Гуманної Педагогіки, Кодексу честі і служіння вчителя, ідеї Світла і Любові.

Тема зустрічі: «Роль батьків у вихованні серця дитини»

Детальніше...

 

Печерська гімназія №75 м. Києва і гени людської Душі

Статті, публікації

 

Слова ЛЮБОВ, ПОВАГА, СПОКІЙ, МИЛОСЕРДЯ, ЩАСТЯ – це не іменники, це дієслова. Бо якщо вони будуть залишатися лише в рамках звуку, хоча звук також має свою силу, і не будуть переходити в дієслова, а потім в дії, наші Душі наповняться тривогою і смутком, відчаєм і злобою. Кожен із нас хоче, щоб його любили, поважали, щоб оточуючі проявляли до нього милість, хоче мати душевний спокій і почуватися щасливим. Ми всі такі різні. Різні за статтю, різні за віком, різні за національністю, за віросповіданням і раптом…усі хочемо одного і того ж! Значить ми в чомусь схожі? В чому ж? Ми схожі потребами Душі! І тоді ЛЮБОВ, ПОВАГА, СПОКІЙ, МИЛОСЕРДЯ, ЩАСТЯ – це уже і не іменники, і не дієслова, це –ГЕНИ ЛЮДСЬКОЇ ДУШІ

Дитинка народжується і, в залежності від того яке обличчя мами вона бачить перед собою - усміхнене чи незадоволене, вона формує своє ставлення до світу. З молоком матері немовля вбирає і правила поведінки серед людей. Навчитися жити серед людей – це перший урок який має вивчити дитина. Дитина прийшла в Школу Життя. І в цій школі дитина має здати іспити з основних предметів. Які ж ці предмети – математика чи англійська мова? Для українських шкіл – це ж основні предмети???!!! Саме з цих предметів більшість шкіл проводять іспити, які називають співбесідою, для дитини віком від 6 до 16 років! Шановні батьки і вчителі, хіба знання цих предметів чи інших шкільних дисциплін будуть запорукою того, що ваша дитина, ваш учень будуть вміти любити і почуватися щасливими?

Детальніше...

 

Запрошуємо на лютневі Київські Студії гуманної педагогіки

Новини

 

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної педагогіки

Київський міський та обласний центри гуманної педагогіки

Київський міський будинок учителя

Шановні друзі!

Чергові Київські Студії гуманної педагогіки відбудуться в субботу

21 лютого 2015 р. з 10-00 до 13-00 в Будинку учителя за адресою:

м.Київ, вул. Володимирська, 57, Будинок учителя, ауд.308, 3-й поверх

Тема зустрічі: «Роль батьків у вихованні серця дитини»

«Виховання, позбавлене постійного, повсякденного духовного спілкування дітей з батьками, - ненормальне, потворне виховання, як ненормальне потворне життя батьків без постійної турботи про дітей».

В.О.Сухомлинський

«Любити Дитину по-всякому не можна. Якщо любов не виховує, вона не для Дитини. Якщо в Любові не має відданості і прихованої готовності до самопожертви, вона теж не для дітей»

Ш.О.Амонашвілі

Форма проведення: творча майстерня

Модератор – Зінаїда Хоменко, кандидат психологічних наук, член Правління Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, заступник Голови Київського міського центру ВАГП, науковий консультант експериментальної школи гуманної педагогіки гімназії №75 м. Києва, науковий консультант і практичний психолог Фінансового ліцею м. Києва

Прохання підтвердити свій прихід або повідомити про його неможливість на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контактні телефони:

Хоменко Зінаїда Іванівна 093-541-29-27; 425-47-43

Подгорна Наталія Володимирівна 068-356-28-18; 274-49-30

Коломієць Вікторія Володимирівна 098-236-02-50;

095-824-12-88; 223-02-20

Чекаємо на  Вас !!!

Звертаємо вашу увагу, що участь в роботі студії   безкоштовна.

По закінченню роботи Студій (травень 2015р.) ті учасники, які відвідали всі засідання  Студій,  отримують сертифікати.

 

 

Навчіться дружити і будете багатими!!! (Інтерв'ю Назарія Радчука з Ш.О.Амонашвілі)

Інтерв'ю

 

З Шалвою Олександровичем Амонашвілі я познайомився в той період, коли мій татко – взірець мудрості, доброти і порядності – пішов у небуття. Саме в цей нелегкий час Бог послав мені добру, чуйну, співчутливу людину. І впродовж усього нашого спілкування я відчував його любов і підтримку. І ось, коли з 1 по 20 січня2015р. Шалва Олександрович проводив у Києві свій семінар, я попросив маму взяти мене з собою. Я з великим захопленням слухав виступи мого мудрого вчителя, а по закінченню поспілкувався з ним особисто.

Детальніше...