Українська (UKR)Російська (RUS)

6 – 7 октября 2014 года состоятся Восьмые Международные Родительские Чтения:

Читання з гуманної педагогіки

Международное
Общественное движение
«Родительская забота»

109432 г. Москва                                             
2-й Южнопортовый проезд, д.11 
т\ф:8-499-499-43-91             
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду                                                
№ б\н от 29 июля 2014 г.          

Информационное письмо.

Уважаемые родители, педагоги, студенты! Дорогие друзья!

6 – 7 октября 2014 года состоятся Восьмые Международные
Родительские Чтения:        

«Культура семьи – основа культуры общества».

Чтения посвящены Году Культуры в России.

Детальніше...

 

Підсумки Третіх Київських Читаннь з гуманної педагогіки на тему «Учителю, вкажи шлях краси духу».

Читання з гуманної педагогіки

 

26 серпня 2014 р. у Київському міському Будинку учителя відбулися Треті Київські Читання з гуманної педагогіки на тему «Учителю, вкажи шлях краси духу». Співорганізаторами Читань виступили Департамент освіти та науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Департамент освіти та науки Київської обласної державної адміністрації, Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки, Інститут психології ім. Г. С. Костюка НАПНУ, Київський університет імені Бориса Грінченка, Київський міський та Київський обласний центри гуманної педагогіки, Київський міський Будинок учителя.

Детальніше...

 

Резолюція Круглого столу «Актуальність захисту культурних цінностей»

Культурна діяльність

23-30 квітня 2014р. в м. Харкові відбулася Міжнародна наукова конференція «Вісімнадцяті Слобожанські читання», присвячена 140-річчю з дня народження М.К. Реріха - видатного художника, мандрівника, історика і археолога, філософа і громадського діяча, творця першого в історії міжнародного Договору про захист культурних цінностей - Пакту Реріха.

Детальніше...

 

Повноліття Слобожанських читань

Культурна діяльність

У Харкові закінчила свою роботу (23-30 квітня 2014р.) чергова Міжнародна наукова конференція «Вісімнадцяті Слобожанські читання», присвячена 140-річчю з дня народження М.К. Реріха - видатного художника, мандрівника, історика і археолога, філософа і громадського діяча, творця першого в історії міжнародного Договору про захист культурних цінностей - Пакту Реріха. Вісімнадцятий рік «Слобожанських читань» став, воістину, роком їх повноліття, так як в роботі конференції вперше взяли участь громадські та культурні діячі не тільки України і Росії, але й країн Євросоюзу з Австрії, Німеччини та Латвії.

Організатори конференції: Департамент культури і туризму Харківської обласної адміністрації; Харківське обласне об'єднання «Культурний Центр імені М.К. Реріха; Науково-дослідний інститут з вивчення пам'яток культури; Харківський художній музей; Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини; Харківська обласна організація Українського товариства охорони пам'яток історії та культури; Етнографічний музей імені Гната Хоткевича «Слобожанські скарби»; Харківське дворянське зібрання.

Детальніше...