Українська (UKR)

Авторський семінар Ш.О.Амонашвілі в Херсоні

На запрошення ректора КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», професора Анатолія Миколайовича Зубка у Херсоні виступив з авторським семінаром академік Російської академії освіти, доктор психологічних наук, професор, іноземний член Національної академії педагогічних наук України, почесний доктор і почесний професор багатьох педагогічних закладів України, Росії, Болгарії, Казахстану, Дагестану та інш.країн, відомий у всьому світі як основоположник гуманної педагогіки Шалва Олександрович Амонашвілі.

З 22 по 26 лютого більше 350 педагогів мали унікальну можливість бути учасниками авторського семінару з теми «Основи гуманно-особистісного підходу до дітей в освітньому процесі», який великий учитель проводив разом з письменником, психологом Паатою Шалвовичем Амонашвілі.

 

 

                                                                                              Актова зала академії була переповненою, адже ця подія мала великий резонанс не тільки серед освітян Херсонщини, а й Миколаївської, Запорізької областей. Найбільшою за кількістю учасників семінару була когорта вчителів початкової школи та вихователі дошкільних дитячих закладів, неабияку зацікавленість темою заходу виявили й інші категорії вчителів та керівники загальноосвітніх навчальних закладів. Протягом п’яти днів Метр демонстрував життєвість та доцільність застосування канонів класичних педагогічних цінностей, які є нерозривними з поняттями духовності та гуманності, любові й добра, миру і блага. Проведені ним на сцені уроки з дітьми, з учителями в ролі учнів були уроками добра, уроками гуманності та особистісного підходу до дитини.

                                                                                                                                                                   Шалва Олександрович виступив також на прес-конференції перед представниками ЗМІ Херсонщини, де він висвітлив основні положення «Маніфесту гуманної педагогіки», висловив стривоженість за долю освіти та надію на творчий потенціал світової педагогічної спільноти.

 

Під час підбиття підсумків семінару Анатолій Миколайович Зубко запропонував створити в Херсоні підрозділ Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації гуманної педагогіки, освітяни щиро підтримали пропозицію ректора.