Українська (UKR)

Семінар для працівників освіти «Педагогіка Серця як духовний вимір учительської праці» на базі учбово-виховного комплексу "Європейська школа "Михаїл" І - ІІІ ступенів - ясла - сад" 9 квітня 2013 року

9 квітня 2013 року у Європейській школі «Михаїл» відбувся семінар для працівників освіти м. Києва і області «Педагогіка серця як духовний вимір учительської праці». 

В основі роботи Європейської школи «Михаїл» - гуманно-особистісна концепція розвитку дитини Ш.О. Амонашвілі і Маніфест гуманної педагогіки. (До речі, в березні 2012 року піcля авторського семінару в Києві в школі "Михаїл" відбулась зустріч академіка Ш.О. Амонашвілі та його дружини, академіка В.Г.Ніорадзе, з учителями, вихователями, батьками. Також колектив школи постійно приймає участь в авторських семінарах академіка Ш.О.Амонашвілі).

Гості ознайомилися з системою роботи школи, у фундамент якої закладені любов і добро, творяще терпіння, розвиток духовності і моральності.

Виховання спрямоване на розкриття духовних багатств дитини, створення духовної спільності між учителями, учнями і батьками.

 Колеги відвідали урок математики в 5-му класі (учитель-методист Огійчук А.А.) «Рівняння – шлях у нові відкриття». Учні не тільки показали глибинні знання при розв`язанні рівнянь і відкритті системи рівнянь, але й ознайомилися з використанням рівнянь у наукових відкриттях учених-фізиків і нових досягненнях мета наук.

_aaa2025                    

Урок розвитку мовлення в 1-му класі (старший учитель Мосенко Н.І.) на тему «Не потрібна пташці золота клітка, краще їй зелена вітка» розкрив філософську мудрість малюків, які досліджували значення свободи в розвитку й пізнанні світу, а також показали свої глибинні переживання за долю горобчика й єднання зі світом природи.

_aaa2106                     _aaa2099

Розкриття закладених в дитині почуттів прекрасного, пошук гармонії в душі через розвиток музикальності, вплив на почуття учнів мажорної і мінорної музики пережили третьокласники зі своєю вчителькою Прилатовою Л.А.

                     _aaa2268

Всі уроки були проведені мовою Педагогіки Серця.

Учителі початкових і старших класів, психологи й методисти шкіл Києва і Києво-Святошинського району ознайомилися з творчим звітом «Співробітництво в сузір`ї Добра і Любові», вивчили систему роботи й відчули радість і народну душу на святі «Благослови, Мати, весну зустрічати».

                     

День пройшов в атмосфері розуміння, любові й добра. Всі учасники семінару відзначили добрий творчий дух колективу, що впевнено йде шляхом гуманної педагогіки. «Недаремно прожитий день», -  відмітила одна з гостей семінару.