Українська (UKR)

Другі Київські Читання з гуманної педагогіки «Учитель» 19 жовтня 2013 року

Департамент освіти та науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації
Департамент освіти та науки Київської обласної державної адміністрації
Інститут психології ім. Г. С. Костюка НАПНУ
Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки
Київський міський та обласний центри гуманної педагогіки

Другі Київські Читання з гуманної педагогіки
«Учитель»

Шановні колеги, дорогі друзі!

19 жовтня 2013 р. /субота/ в м. Києві у приміщенні Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України за адресою: м. Київ, вул. Панківська, 2, ст. метро «Університет», відбудуться Другі Київські Педагогічні Читання на тему «Учитель».

 Тема Педагогічних Читань обрана як реалізація однієї з основних ідей Маніфесту гуманної педагогіки, який був проголошений 17 липня 2011 року в Бушеті (Грузія) прихильниками гуманної педагогіки з Росії, Грузії, України та країн Балтії, а саме: духовне перетворення вчителя. Дітям Світла потрібні Вчителі Світла!

 

Другі Київські Педагогічні Читання проводяться в процесі підготовки до Всеукраїнських та Міжнародних Педагогічних Читань на тему «Учитель». Вони присвячені усвідомленню необхідності оновлення педагогічної свідомості щодо розкриття в собі духовного гуманізму або напрацювання його та пошук шляхів впровадження досягнутих здобутків в освітньо-виховний процес. Все це сприятиме тому, щоб наші вихованці прожили свої шкільні роки, своє дитинство і юнацтво набагато радісніше та змістовніше, щоб вони стали досконалими громадянами і змогли розкрити свою багатогранну духовну і природну сутність ....

 Регламент роботи Читань: 19 жовтня 2013 р., субота

08.00 - 10.00 Реєстрація учасників

10.00 - 10.20 Урочисте відкриття Читань. Вітання учасників Читань.

10.20 – 11.20 Доповіді:

- «Психологія самоздійснення особистості», Максименко С.Д., директор Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН України, дійсний член НАПН України, доктор психологічних наук, професор.

- «Кодекс честі та служіння вчителя», Крук С.Л., Президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, кандидат педагогічних наук, доцент, директор Центру інноваційної педагогіки та психології Хмельницького національного університету, Лауреат премії ім. Богдана Хмельницького, Лицар Гуманної Педагогіки.

- «Педагогічне спілкування як творчий процес у системі соціально-психологічної взаємодії між учителем і учнем» Баніт О.В., кандидат педагогічних наук, співробітник інституту Національної академії педагогічних наук України.

 11.20 – 12.15 Майстер-клас «Всі знайдіть Вчителя на Землі», Огійчук А.А., завуч школи «Михаїл», учитель-методист, відмінник народної освіти України, переможець республіканського конкурсу «Вчитель року - 90», керівник майстерні вчителя-гуманіста КОЦГП, м. Київ.

12.15 – 13.00 Майстер-клас «Бережіть в собі Людину», Філіппова А.Д., директор ЗОШ I-II ст. № 22, вчитель біології та хімії, голова Торезького центру ГП Донецького обласного відділення ВАГП, Голова Координаційної Ради ВАГП.

 13.00 – 14.00 Обідня перерва.

14.00 – 15.15 Творча майстерня, «Вчителю! Зміни себе і світ зазнає змін».

Керівники:

Хоменко З.І., кандидат психологічних наук, практичний психолог Фінансового ліцею;

Ерметов І.О., член Координаційної ради МЦГП, віце-президент ВАГП, керівник КМЦГП, Лауреат премії Кабінету Міністрів України, Лицар Гуманної Педагогіки.

15.15 – 16.00 Майстер-клас «Від творчого вчителя до творчого учня», Копосов П.Г., методист Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, заступник голови КОЦГП, член Координаційної Ради ВАГП.

16.00 – 16.30  Підсумки та закриття Читань.

 Заявку на участь у роботі Читань (форма додається) надсилати до 18 жовтня 2013 року на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Тел. для довідок: Хоменко Зінаїда Іванівна 093-541-29-27, Павлов Володимир Геннадійович 067-238-28-37, Коломієць Вікторія Володимирівна 098-23-60-250; 095-824-12-88.

(При необхідності за цими телефонами можна зробити заявку на участь у Читаннях).

 Реєстрація учасників Читань відбудеться 19 жовтня 2013 року в актовому залі Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України за адресою: м. Київ, вул. Панківська, 2, ст. метро «Університет», з 8-00 до 10-00.

Проїзд, проживання та харчування учасників Читань здійснюється за рахунок сторони, що направляє, або за власний рахунок учасника.

Оргкомітет

 

ЗАЯВКА

на участь у роботі

Других Київських Педагогічних Читань

«Учитель»

19 жовтня 2013 р.

 

П.І.П _____________________________________________________________________

Освіта __________________________________________________________________

Науковий ступінь, вчене звання, почесне звання________________________________

Стаж педагогічної роботи___________________________________________________

Місце роботи_____________________________________________________________

Посада___________________________________________________________________

Поштова адреса с позначенням індексу, області________________________________

Електронна адреса_________________________________________________________

Телефон для зв’язку, в т.ч. мобільний ________________________________________

Дата заповнення заявки ___________________________