Українська (UKR)

У Львові відбудеться п'ятиденний авторський семінар Шалви Олександровича Амонашвілі та Паати Шалвовича Амонашвілі

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Львівської облдержадміністрації

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

 ГО « Львівський обласний центр Гуманної Педагогіки»

 Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

Шановні колеги, друзі!

У Львові з 28 березня по 1 квітня відбудеться п'ятиденний авторський семінар ( 40 годин) Шалви Олександровича Амонашвілі та Паати Шалвовича Амонашвілі
Ви педагог з тридцятилітнім стажем роботи і впевнені, що ніхто нічим в галузі освіти вас уже не здивує?.. А Ви вважаєте, що складність роботи з сучасними дітьми йде тільки від невміння чи небажання батьків підготувати свою дитину до школи чи садочка?.. Ви звикли, що семінар – це здебільшого сухий, здобрений науковою термінологією, виклад закостенілих догм авторитарної педагогіки?.. А Вам знайомі такі слова як «прекрасномислення», «чудовомовлення»?.. А Ви знайомі з Маніфестом гуманної педагогіки?.. А Ви чули, щоб про методи, прийоми та способи організації навчально-виховного процесу розмовляли мовою серця?.. Вам хочеться, щоб Ваша рідна Дитина зростала в атмосфері гуманної педагогіки?.. А Ви замислювались над тим, для чого народжуються діти? Щоб ми їх виховували і робили такими, як ми самі?..

На всі ці та багато інших питань педагогічної сучасності Ви отримаєте відповіді від самого автора гуманно-особистісного підходу Ш.О.Амонашвілі, матимете змогу винести на обговорення своє, наболіле питання, поспілкуватись у колі колег, познайомитись із новинками книжкового ринку, придбати методичні розробки для роботи.

 Амонашвілі Ш. О. - професор, доктор психологічних наук, академік РАО, академік АПСН, професор Московського міського педагогічного університету, іноземний член Національної Академії Педагогічних Наук України, почесний доктор Софійського Університету імені Климента Охридського, Хмельницького національного університету,   почесний професор Національного педагогічного університету ім. Н. П. Драгоманова, Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинского, Тюменського, Дагестанського, Уральського, Нефтекамського державних університетів, Новосибірського, Челябінського, Самарського та інших педагогічних університетів; Почесний Президент Міжнародного Центру гуманної педагогіки, "Лицар Гуманної Педагогіки", "Лицар дитинства",     лауреат премії Уряду РФ, нагороджений медалями: "К.Д.Ушинського, "Вчитель Великої Росії",   золотою медаллю ім. Л.М. Толстого від Міжнародної Асоціації Дитячих Фондів,   орденом Буратіно від творчого об'єднання «Справжні друзі Буратіно».

Амонашвілі П.Ш. - президент Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, письменник, соціолог, керівник дитячої художньої студії «Басті - Бубу», науковий керівник дитячого садка «Басті - Бубу» (Тбілісі, Грузія).

 

 Семінар - унікальна можливість стати безпосереднім учасником розмови з теоретиком та практиком гуманної освіти, чиї книги вже ввійшли в скарбницю світової педагогічної класики.

До участі в ньому запрошуються керівники та педагоги всіх категорій середніх загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладів, практичні психологи, працівники закладів позашкільної освіти, викладачі вищих навчальних   закладів та інститутів післядипломної освіти, студенти педагогічних та психологічних факультетів вишів, методисти рай(міськ)методкабінетів, медичні та бібліотечні працівники, методисти інформаційно-методичних центрів освіти, працівники культури, батьки та всі бажаючі, кого хвилює стан та майбутнє сучасної освіти.

«Якщо гуманна педагогіка в учителя входить, вона починає в ньому жити! Але без учителя гуманна педагогіка – мертва!.. Учитель повинен стати героєм духу – іншого виходу немає»», - вважає Ш.О.Амонашвілі. Тільки герої духу зможуть виплекати націю, яка посяде гідне їй місце у світовому співтоваристві!

“Гуманна педагогіка –   великий алмаз, який гранують класики, а кожен із нас може їм допомогти” (Ш.Амонашвілі). Кожен із нас вибирає сам для себе: бути співробітником Бога на Землі, допомагаючи розкрити в кожній Дитині образ Творця, чи просто ходити на роботу для заробляння грошей…


Умови участі у семінарі.


Семінар пройде з 28 березня по 1 квітня 2014 р за адресою: м. Львів, вул.Вахнянина, 29.

Реєстрація учасників семінару щодня з 9-00 до 10-00 год.

Оргвнесок - 50 грн. за один день. Для студентів - 25 грн. за день.
Оргвнесок вноситься при реєстрації. Оплата може здійснюватися як фізичними, так і юридичними особами.

При відвідуванні семінару учасники отримають іменний сертифікат за підписом Ш.О. Амонашвілі з проставлянням кількості годин.

Проїзд, проживання та харчування учасників семінару здійснюється за рахунок сторони, що відряджає або за власний рахунок. Питання житла вирішуються при реєстрації за умови попереднього замовлення в заявці. .
Заявки на участь у семінарі приймаються до 12.03.2014 (форма додається); направляти на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Координатор підготовки до семінару:

Матяшук Валентина Петрівна, тел. 067-855-43-23

«Нашому освітньому простору не вистачає Світла саме Вашого Серця і Розуму» (Маніфест гуманної педагогіки)

 

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ

Прізвище, ім’я та по батькові ___________________________________

Посада _______________________________________________________

Місце праці (навчання) _________________________________________

______________________________________________________________

Вчений ступінь ________________________________________________

Кількість днів, які планується пробути на семінарі __________________

Дати особистого перебування на семінарі __________________________

Чи потрібен сертифікат _________________________________________

Потреба в житлі________________________________________________

Телефон ______________________________________________________