Українська (UKR)Російська (RUS)

Уроки Доброти

Шановні колеги!

З 2011 року щорічно з ініціативи Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки (МЦГП) та Всеукраїнської Асоціації Гуманної Педагогіки відбуваються Уроки Доброти. Пропонуємо  Вам провести  03.03.2016 року Єдиний День Уроків Доброти у Вашій школі з теми  «Жити, щоб залишити по собі слід». Для роздумів над темою зверніться до нової книги Ш.О.Амонашвілі «Перлини пам’яті», опублікованій на сайті МЦГП  (http://www.gumannajapedagogika.com/).

Форма проведення  може бути різноманітною: урок, виховний захід, круглий стіл та ін. Коротке повідомлення про проведений захід з 1-2 фотографіями для розміщення на сайті Всеукраїнської Асоціації гуманної педагогіки надсилайте до 10.03.2016 р. з позначкою «Уроки Доброти» на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (Людмилі Мазур)  або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (Бак Вікторії).

Для розміщення інформації на сайті МЦГП матеріали надсилати (Олексєєнко Ірині) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Бажаємо творчого натхнення та цікавих знахідок.

Оргкомітет Всеукраїнської Асоціації Гуманної Педагогіки