Українська (UKR)

Підсумки П’ятих Київських Педагогічних Читань «Полюбіть майбутнє - виростуть крила!»

23 серпня 2016 р. в Київському Будинку учителя, відбулися П’яті Київські Педагогічні Читання  «Полюбіть майбутнє - виростуть крила!».

Організатори Читань:

- Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації;

- Департамент освіти і науки Київської  обласної державної адміністрації;

- Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної  педагогіки;

- Інститут психології ім.Г.С.Костюка НАПН України;

- Київський  міський та обласний центри гуманної педагогіки;

- Київський університет ім. Бориса Грінченка;

- Київський міський будинок учителя.

П`яті Київські читання з гуманної педагогіки відбулися напередодні двадцять п’ятої річниці Дня Незалежності України. Cпостерігається  певний символізм в датах. Зерна, посіяні педагогами-класиками починають давати перші сходи. Тема читань спонукає подивитися на професію вчителя як на унікальне явище у Всесвіті. Саме вчитель має можливість кожного дня доторкатися до майбутнього держави, людства – дітей. Усвідомлення своєї відповідальності перед майбутнім спонукає до самозростання, надихає на творчість, окрилює.

Читання пройшли в атмосфері співпраці всіх учасників. Робота читань була побудована так, щоб кожен з учасників мав змогу поспілкуватися з модератором педагогічних сесій і обрати для себе найбільш актуальну тему. А гуманістична феєрія – це просто каскад учительських знахідок, перлинок. Педагогічна скарбничка кожного вчителя була поповнена.

Відгуки учасників читань:

«Невичерпний ентузіазм! Позитив!!! Знову виросли крила!»

«По-перше, я іду з читань, сповнена натхненням та ентузіазмом. Мені здається, що я зверну педагогічні гори. По-друге – це, звичайно, певні методи та способи взаємодії з дітьми, побудовані на знаннях законів розвитку особистості.»

«В мене виросли крила! Щиро дякую!!!»

«Духовність – це найвища цінність, на що потрібно завжди звертати увагу, при вивченні будь – яких тем. Ніколи не забувати істину – дитина – це особистість, і так будувати свою роботу, щоб дійсно у дитини виростали крила. Всім організаторам читань – великий уклін!