Українська (UKR)Російська (RUS)

Підсумки Київських Студій гуманної педагогіки 22 вересня 2016 р.

22 вересня 2016 року в Київському будинку вчителя за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної  адміністрації, Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації  відбулися Київські  Студії  гуманної педагогіки,  у  ких  взяли участь вчителі м. Києва та Київської та інших областей України.

Тема: «Мотив – джерело діяльності людини. Мотиви в навчанні»

Лейтмотив: «Людська душа є гармонія, а справжня гармонія – це небесна музика, що створюється з живих, постійно оновлених мотивів» (Квінтіліан)

Форма проведення: семінар-практикум.

Модератор: Анна-Марія Богосвятська, кандидат філологічних наук, доцент кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, член-кореспондент Ноосферної академії науки та освіти.

Будь – якій нашій дії передує мотив. Навчання - це праця, яка потребує значних зусиль волі кожного учня. Дарувати знання так, щоб учні хотіли той подарунок привласнити – це мистецтво вчителя. Анна-Марія Богосвятська побудувала свій діалог з аудиторією на порівнянні мотивів авторитарної школи і гуманної. Атмосфера, створена модератором, наповнила всіх присутніх усвідомленням власної відповідальності за свою діяльність. Кожен з учасників мав можливість замислитись над справжніми мотивами своєї діяльності і міг збагатити  методичну скарбничку тим спектром вправ, які радо дарувала  пані Анна - Марія.

Відгуки учасників студій:

«Дякую! Отримала нові ідеї для роботи. А також почуття ЗАХОПЛЕННЯ. Задоволення, умиротворення»

«На студіях завжди заповнюю себе знаннями. Після занять, дійсно, хочеться літати. І впевнений, що все вийде» Вірко В.А.

«Як зробити урок цікавим для учнів, добрати лейтмотив уроку, змотивувати дітей і дорослих на досягнення мети. Я зрозуміла як навчити учнів думати, вчуся переосмислювати свою професійну діяльність»

«Студії для мене – це зустрічі  і знайомства з цікавими людьми. Я отримую психологічну підтримку і врівноваженість, радість від того, що люди роблять щось добре. На студіях завжди є багато конкретних порад для вирішення життєвих проблем»

«На студіях я отримую необхідну нову інформацію, активую забуті методи, Студії активізують мої бажання та мотиви. Дякую за натхнення»

«Робота на студіях збагачує мене ідеями, дає нові погляди на власні ресурси»

«Такий обмін досвідом допомагає урізноманітнювати уроки творчості вчителів та дітей, сприяє унікальності, неповторності уроків»

«Вдячна за гарну насичену підбірку оздоровчих завдань»

«Студії - це унікальне спілкування з однодумцями. Бажаю творчого натхнення, здоров`я та можливостей продовжувати Вашу благородну справу!»