Українська (UKR)Російська (RUS)

Підсумки Київських Студій гуманної педагогіки 20 жовтня 2016 р.

20 жовтня 2016 року в Київському будинку вчителя за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної  адміністрації, Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації  відбулися Київські Студії гуманної педагогіки, у яких взяли участь вчителі м.Києва та Київської області, які прагнуть збагатитися ідеями та практикою гуманної педагогіки.

Тема: «Методика розвитку критичного мислення учнів-студентів у навчальному процесі».

Лейтмотив: «Критичне мислення - це спосіб підходу до проблеми, що дозволяє нам обережно осмислити ситуацію, виявити її приховані складники,  як ось спроба маніпулювати нами чи власні стереотипи та упередження, й прийняти найкраще рішення.»

Форма проведення:  семінар-практикум.


Модератор: Ігор Сущенко, виконавчий директор організації «Вчителі за демократію та партнерство», тренер освітніх програм, співавтор курсу «Основи критичного мислення».

Увесь час роботи студій був приділений практиці  розвитку самостійного мислення учнів. Пан Ігор Сущенко професійно, чітко та красиво дарував слухачам методи розвитку  критичного мислення дітей і дорослих.

Найкращою оцінкою роботи студій є оцінки слухачів:

«Зустріч була корисна в тому, що отримала знання як гуманно розвинути свободу та самостійність мислення. Вчитель – це організатор не власного процесу викладання, а процесу навчання на уроці! Не очікувано!»

«Перше, що мене вразило – спокійний, розмірений тон і ритм заняття. Відчувається, що лектор – професіонал своєї справи. Майстерно володіє аудиторією, зацікавлює, спілкується, вислуховує і приймає всі думки. У такій атмосфері хочеться висловлювати свою думку. Дуже приємно працювати і взагалі студії гуманної педагогіки – це відрада для душі і серця»

«Дякую за нові ресурси для роботи!»,  Комарчук Олена

«Дякую за проведену роботу!!! На даному тренінгу я мала можливість не просто ознайомитися з методикою критичного мислення, а й само вдосконалитися. Зустріч з Вами була для мене відповіддю на актуальні для мене запитання. Я бажаю щастя Вам»

«Семінар був дуже цікавим і корисним. Було б гарно влаштовувати серію подібних семінарів з даної теми»