Українська (UKR)Російська (RUS)

Підсумки Київських Студій гуманної педагогіки 21/09/2017р.

21 вересня 2017 року в Київському будинку вчителя за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної  адміністрації, Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації  відбулися Київські Студії гуманної педагогіки, у яких взяли участь активно-відповідальні учителі, вихователі, батьки.


Тема: "Земні і небесні шляхи Григорія Сковороди"

Лейтмотив: "Жив, як учив, і учив так, як жив"


Стверджувальна ідея: "Дорога формує свідомість, виховує внутрішній світ, кличе в майбутнє. Важливим стає не стільки видима картина, скільки досвід серця"


Модератор: Богосвятська Анна-Марія, кандидат філологічних наук, доцент кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, член-кореспондент Ноосферної академії науки та освіти.

Форма проведення:  семінар-практикум


Відгуки учасників студій:

«Особисто для себе відкрила щастя тут, зараз і кожного дня.»

«Анна -Марія цікаво та емоційно вела майстер-клас. Дуже пізнавальна розповідь, тема гарно і обширно розкрита. Дякую за чудово проведений час з великим та цікавим багажем пізнань для себе.»

«Тема сьогоднішньої роботи студії була дуже цікавою, пізнавальною, творчою, тісна робота доповідача та слухачів.»

«Для мене вся зустріч з пані Анною-Марією – це найбільш цікаві моменти мого життя.»

«…я прониклася філософією Григорія Сковороди. Дуже сподобалися афоризми великого філософа. Особливо сподобався прийом з цукеркою. Мені попався афоризм, який відповів мені на моє внутрішнє запитання.»

«Наповнилася щастям по сковородинськи.»

«Дякую пані Анні-Марії за наповнення душі, серця добром, спокоєм та миром.»

«Дякую за роботу студій, за такий цікавий майстер-клас. Зерна добра, покладені в наші серця, принесуть плоди на нашій педагогічній ниві.»

«Коли розширюється наше людське Серце, Щастя проривається назовні і світиться тоді Людина особливим світлом Любові до всього світу. Так ми пізнаємо себе і світ. Щира вдячність кожному учаснику студій і низький уклін пані Анні-Марії за її мистецтво розширювати простір людського серця в кожному з нас.» Зінаїда Хоменко