Українська (UKR)Російська (RUS)

Дванадцяті Всеукраїнські Педагогічні Читання за участю Ш.О.Амонашвілі

Шановні колеги, дорогі друзі, батьки, всі, хто турбується про щасливу сім'ю! У грудні ви матимете можливість спілкуватися з Шалвою Олександровичем Амонашвілі!!! Також ви зможете познайомитись з багатьма талановитими педагогами України - послідовниками гуманної педагогіки.

Отже, 16-17 грудня 2017 року за участю Ш.О.Амонашвілі відбудуться Дванадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Сім’я – лоно культури людства».

Культура – це духовні надбання людства. Вони не отримуються людиною від народження, а виховуються в родині та передаються наступним поколінням. 17 липня 2017 року діячі Міжнародного руху Гуманної Педагогіки в Бушеті (Грузія) обговорили та прийняли документ «Сім’я. Заповіді Гуманної Педагогіки», у якому зазначено що «Родина – союз Неба та Землі, чоловіка та жінки, батьків та дітей, пращурів та нащадків, двох різних родів, призначений для виховання щасливої людини, яка несе благо своєму роду та усьому людству. <…> Родина – це Шлях, на якому кожний допомагає один одному зрозуміти своє покликання та слідувати йому». У наш бурхливий час мінливих цінностей ми повинні усвідомити, що родина – це вічна цінність, і без її збереження неможливо збереження культури людства. На Читаннях плануємо обговорити питання, пов’язані з тим, на яких основах має будуватись сім’я, та у чому полягають принципи її створення, такі як любов, духовна єдність, співтворчість та співдружність, взаємоповага, взаєморозуміння, співчуття, милосердя та безкорисливе служіння. Це духовні поняття, збагачені досвідом попередніх поколінь нашого народу, тому родина завжди має національно-культурні особливості поряд із загальнолюдськими чеснотами. На Читаннях  відбудуться майстер-класи, творчі майстерні та багато-багато цікавого.

Запрошуємо до участі у Читаннях, до зустрічі з Ш.О.Амонашвілі!!!