Українська (UKR)Російська (RUS)

Єдиний День Уроків Добра

Шановні колеги!

Кожного року Міжнародний Центр гуманної педагогіки пропонує вчителям долучитись до проведення Уроків Добра. В 2018 році ми плануємо провести Уроки Добра з 05.03 по 07.03. під загальною темою: «Плекаймо Родину!»

Конкретну тему та форму проведення уроку обирайте самостійно, головне, щоб наші діти відчували родинне тепло та любов. Можливе залучення до проведення уроків батьків, дідусів та бабусь. Подаруємо собі та дітям свято родинних стосунків!

Рекомендації по проведенню Уроку Доброти

Шановні колеги, нехай уроки Доброти стануть результатом нашої серйозної і глибокої роботи над самовихованням почуттів, думок і вчинків, а головною умовою їх проведення стане формування духовної спільності між учителем і учнями і плекання в учнях таких людських якостей, як чуйність, доброзичливість, правдивість, співчуття, чуйність, чистота ...

Урок Доброти може бути проведений як в системі програмних навчальних уроків (літератури, математики, біології, рідної мови, фізики), так і у вигляді спеціальних тематичних уроків, виховних та класних годин.

Готуючись до уроку Доброти, дуже важливо нам, вчителям, пам'ятати, що головний метод виховання - це спосіб життя самого вихователя, вчителя: наше благородство, милосердя, культура, наше піднесене слово, прагнення вдосконалюватися, витончувати свої почуття і ставлення до дитини, до всіх оточуючих.

Ми пропонуємо будувати урок Доброти на основі прагнення Дитини до розвитку, дорослішання, пізнання і свободи, щоб учні могли жити на уроках (думати, міркувати, творити), а не просто слухати і засвоювати матеріал.

Адже педагогічна майстерність вчителя полягає саме в тому, щоб проживати і емоційно переживати зміст уроку разом з дітьми. Якщо цього не буде, то не відбудеться найважливішого етапу уроку - звернення погляду учня на свій власний духовний світ, виникнення в ньому потреби в моральному самовдосконаленні та можливості відповісти на найважливіші для себе питання: «Який світ навколо нього? Яке його місце в цьому світі? Як йому жити в ньому? »

Урок Доброти не закінчується після дзвінка. Він може тривати в думках і вчинках учня навіть у його дорослому житті, і ще він допомагає вчителю створювати нові уроки Доброти.

Стислу анотацію про уроки з фотографіями (у форматі jpg) для розміщення на сайті Всеукраїнської Асоціації Гуманної педагогіки http://www.gumanpedagog.org.ua надсилайте, будь ласка, за бажанням, на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Вікторії Бак (мова тексту – українська).

Бажаємо творчого натхнення та цікавих знахідок!

Президент Асоціації, директор Центру інноваційної педагогіки та психології Хмельницького національного університету, кандидат педагогічних наук, доцент, С.Л.Крук