Українська (UKR)

Вісімнадцяті Читання з Гуманної Педагогіки у Ризі

Чисті думки творять дива, - під такою назвою пройшли Вісімнадцяті Міжнародні Читання з Гуманної Педагогіки в Ризі (Латвія).


Головна мета Читань полягала у розумінні відповідальності за свої думки та в активному особистому пошуку власного шляху очищення думок. Ми всі відповідаємо за свої думки, які можуть впливати на інших. Саме в думках зароджуються витоки, які дають нам крила. Думку живить любов, а любов взрощується протягом життя та може стати величним почуттям, яке змінює нашу сутність та робить світ людей кращим.


Вчитель, який свідомо працює над своєю думкою, розвиває вище почуття любові, а тому намагається зігріти дітей цім почуттям, а потім може починати вчити дітей ставити цілі та самостійно шукати шляхи для їх досягнення.


Українська делегація склала понад 40 осіб. Читання дали можливість відкритого спілкування з колегами та розуміння власної відповідальності за гуманізацію освітнього простору.


Дев'ятнадцяті Читання відбудуться з 20 по 22 квітня 2020 року в місті Нур-Султан (Астана) Казахстану. Тема наступних Читань "Воля - найдорожча перемога".