Українська (UKR)

Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Добра воля – найдорожча перемога»

Шановні колеги, дорогі друзі!

26-27 жовтня 2019 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудуться Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки за участю академіка Ш.О.Амонашвілі та Президента Міжнародного центру Гуманної Педагогіки, П.Ш.Амонашвілі

«Добра воля – найдорожча перемога»

На наших Читаннях ми обговорюємо складні питання самовдосконалення дорослих для того, щоб зрозуміти, як створювати такий освітній простір, який би дав можливість дітям відчувати свою відповідальність за саморозвиток. Тема XIV Читань потребує від нас розуміння подвійної духовно-матеріальної природи людини і того, що воля може бути як доброю, так і злою. Світла воля має духовну природу та сприяє нашому свідомому утриманню від злого задля того, щоб творити добро. Ми спрямовуємо її всередину самих себе на самовдосконалення і через це змінюємо зовнішній світ. Темна воля породжується матеріальною природою людини та орієнтує нас назовні. Вона змінює зовнішнє оточення через примус та підкорення відповідно до наших бажань, які не враховують розуміння добра та зла. В нас темна та світла волі можуть жити разом, але нам необхідно докладати зусиль до розуміння того, що саме ми робимо, для чого та яку волю для цього застосовуємо. Також ми повинні навчитися розрізняти чужу темну волю та протистояти їй.

Від такого розуміння буде залежати не тільки якість освітнього процесу та його вплив на становлення духовного світу дитини, а й також розбудова Української держави, бо світла воля дає нам можливість протистояти рабству, тиранії та маніпуляціям і розуміти дійсну сутність того, що з нами відбувається. Тому ми обираємо слова Андрія Шептицького як лейтмотив XIV Читань: «Україна звільниться від свого упадку та стане державою могутньою, з’єднаною, величавою, яка буде дорівнювати іншим високорозвинутим державам. Мир, добробут, щастя, висока культура, взаємна любов і злагода будуть панувати в ній».

Подати заявку на участь у  Читаннях можливо до 19 жовтня 2019 р. через форму за посиланням - http://bit.ly/2kCaTN1

При заповненні форми перевірте правильність написання Вашої електронної пошти. На неї буде надіслано автоматичне повідомлення про надходження Вашої заявки.

УВАГА!

Для участі в Читаннях з 20 по 24 жовтня 2019 р. необхідно надіслати підтвердження про Ваше прибуття через форму за посиланням - http://bit.ly/2kCC3mZ

У разі відсутності такого підтвердження Ваша заявка буде скасована, а участь буде можлива лише за наявності місць.

Телефони для довідок:

066-93-76-770; 063-038-48-43; 096-535-97-79; 098-23-60-250

Додаткові оголошення щодо Читань дивіться в групі Facebook:

Гуманна Педагогіка. Статті, відео, новини - https://goo.gl/yEXDR5

Реєстрація учасників Читань відбудеться в головному корпусі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9) з 08:00 до 10:00 у перший день Читань.

Організаційний внесок для учасників Читань 200 грн.

Проїзд, проживання та харчування учасників Читань здійснюється коштом сторони, що відряджає, або коштом самого учасника. Питання поселення кожен учасник вирішує самостійно.

Учасники Читань отримають сертифікат.

Оргкомітет