Українська (UKR)

Семінар – практикум в м. Хмельницький

«Урок як акумулятор життя дитини»


Любов виховується любов'ю,

Доброта виховується добротою,

Чесність виховується чесністю,

Духовність виховується духовністю,

Моральність виховується моральністю...


Гуманна педагогіка - це теорія та творча практика вчителів, яка постійно збагачується. Кожен з нас розбудовує гуманний освітній простір, коли долучається до загальних заходів, або на своєму уроці намагається розширювати горизонти наук та одухотворювати відносини між учнями та учителем.

 


31 січня та 1 лютого 2020р. в Хмельницькій ЗОШ № 22 ім.Олега Ольжича пройшов Всеукраїнський семінар-практикум на засадах гуманної педагогіки "Урок як акумулятор життя дитини".

Учасники семінару змогли не тільки прослухати виступи фахівців на пленарному засіданні, а й активно залучитись до обговорення важливих питань семінару на майстерках, майстер-класах та панельній дискусії.

Духовний гуманізм розглядався як засади нової методології педагогічної науки, який звертає увагу вчителя на необхідність самовдосконалення як необхідної умови для створення гуманного освітнього простору.


Важливим було те, що на семінарі вчителями - практиками були показані ті можливості, які відкриваються перед вчителем, коли він свідомо починає звертати увагу на свій внутрішній світ та працює над самовихованням.


Учасники семінару також здійснили екскурсію у Мистецький простір Подільського культурно-просвітительського Центру імені М. К. Реріха, де відбувся чудовий концерт. Учасники ознайомились з культурно-освітніми програмами для дітей і юнацтва. На виставці скульптур Олексія Леонова цікаву екскурсію провів С.Л.Крук.


Обмін думками і досвідом, поглибили усвідомлення духовних сенсів гуманної педагогіки кожного з учасників. Особливим піднесенням і щирими посмішками супроводжувалось урочисте вручення сертифікатів та світлини на память.