Українська (UKR)

Звернення Всеукраїнської культурно-освітньої Асоціації Гуманної Педагогіки

Дорогі брати та сестри, українці, співробітники громадської організації «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної педагогіки»!

Ми живемо в часи великих змін. Українська нація виборює своє право на існування в жорстких умовах агресивної війни з боку РФ, наш народ переживає страждання та біль, гинуть наші діти та палають наші міста, знищується культурна та матеріальна спадщина.

Всеукраїнська культурно-просвітницька Асоціація Гуманної педагогіки, яка об’єднує науковців, учителів, вихователів та батьків, у своїх діях спирається на духовний гуманізм та гуманістичні цінності, але це не заперечує наше людське право на боротьбу за гідність і свободу для себе, свого народу та держави. В умовах російської агресії ми не можемо стояти осторонь героїчної боротьби українців за свою незалежність. Ми підтримуємо цю боротьбу.

Ми любимо і підтримуємо Президента України. Кожен із нас самостійно обирає для себе той вид діяльності, який наближає Україну до перемоги. Хтось із нас плете маскувальні сітки, хтось збирає гуманітарну допомогу, опікується  біженцями або записується до лав територіальної оборони і зі зброєю в руках захищає територіальну цілісність нашої країни, хтось здає кров, переказує гроші, хтось проводить уроки та підтримує надію та віру в дитячих серцях.

Ми обов’язково переможемо, бо ми на своїй землі захищаємо своє. У цій боротьбі разом із нами пліч-о-пліч стоять Григорій Сковорода та Тарас Шевченко; Михайло Грушевський та Симон Петлюра; Андрій Шептицький та Йосип Сліпий; Василь Стус і Олекса Тихий і ще багато інших відомих та невідомих українців, для яких Бог та Україна – понад усе!

Віце-президент ГО «Всеукраїнська культурно-освітня Асоціація Гуманної педагогіки» ВІКТОРІЯ БАК

Президент ГО «Всеукраїнська культурно-освітня Асоціація Гуманної педагогіки» СТАНІСЛАВ КРУК

Звернення Всеукраїнської Асоціації Гуманної Педагогіки до послідовників руху Гуманної Педагогіки в Україні - https://www.youtube.com/watch?v=VMdb2U_ckXE