Українська (UKR)

Авторський семінар Шалви Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі» в Хмельницькому 8-12 листопада 2010 року

 

У місті Хмельницькому  з 8 по 12 листопада 2010 р. під егідою Міністерства освіти України відбувся п'ятиденний авторський семінар академіка Російської Академії освіти, іноземного члена Національної Академії педагогічних наук України, керівника Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, професора, доктора психологічних наук Ш. О. Амонашвілі «Основи гуманно-особистісного підходу до дітей в освітньому процесі». Місто вже втретє зустріло всесвітньо відомого педагога.

 Семінар проходив у приміщенні Хмельницької обласної філармонії.

Співорганізаторами семінару стали: Міністерство освіти і науки України, Хмельницька обласна рада, Хмельницька обласна державна адміністрація, Хмельницька міська рада, Хмельницький національний університет, Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки, Хмельницький обласний центр Гуманної педагогіки, Подільський культурно-просвітницький центр ім. М. К. Реріха, Подільське молодіжне культурне об'єднання «У майбутнє через Культуру».

Перший авторський семінар Ш. О. Амонашвілі відбувся в м. Хмельницькому в 2002 році в Палаці дитячої та юнацької творчості та Хмельницькому міському будинку культури і зібрав близько 500 учасників, другий - в 2007 р. в приміщенні Хмельницького обласного музично-драматичного театру і зібрав вже більше 800 учасників.

Ці семінари стали значними історичними подіями для міста і області, дозволили їхнім учасникам зануритися в атмосферу гуманізму, сприяли активному розвитку ідей гуманної педагогіки в Україні.

У квітні 2002 року за ініціативою Ш. О. Амонашвілі в м. Хмельницькому при Подільському культурно-просвітницькому Центрі ім. М.К. Реріха заснована Лабораторія гуманної педагогіки.

23 січня 2007 в Хмельницькому відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогіка і психологія в контексті гуманізації освіти».

У 2010 році в Хмельницькому національному університеті створено Центр інноваційної педагогіки і психології, науковим керівником якого є Ш. О. Амонашвілі.

 В одній із загальноосвітніх шкіл м. Кам'янець-Подільського (Хмельницька область) вже багато років успішно працює експериментальний майданчик на принципах гуманно-особистісного підходу до дітей в освітньому процесі.

Третій авторський семінар Ш.А. Амонашвілі в м. Хмельницькому також став важливою подією в регіоні.

Шалві Амонашвілі було присуджено звання Почесного доктора Хмельницького національного університету.

За участю Шалви Олександровича при Хмельницькій гуманітарно-педагогічної академії була урочисто відкрита чергова Лабораторія гуманної педагогіки.

 У Хмельницькому відбувається Семінар для вчителів з «Гуманної педагогіки» (відео сюжет про семінар на Хмельницькому обласному державному телебаченні «Поділля-Центр»)

http://www.odtrk.km.ua/tv/videonews/8018-semanar

 "Гуманно-особістісній підхід до дітей у освітньому процесі" - тема АВТОРСЬКОГО семінару Шалва Амонашвілі у Хмельницькому

(Сайт Хмельницької міської ради)

http://www.khmelnytsky.com/index.php?option=com_content&view=article&id=5180:-qq-&catid=189:2010-02-15-10-41-41

 У Хмельницький пріїде відомій професор Шалва Амонашвілі

(Сайт регіональної газети «Діловий тижневик« Всім »)

http://vsim.ua/news/10186091

 Російській вчений провів Семінар для Хмельницькийх педагогів

(Сайт регіональної газети «Діловий тижневик« Всім »)

http://vsim.ua/news/10186248