Украинский (UKR)Русский (RUS)

Конференции, семинары

Семинар для экспериментальных ДУЗ Киевской области

26.01.2018 года в ДУЗ №11 «Колокольчик» Фастовского городского совета Киевской области состоялась встреча педагогических коллективов ДУЗ Киевской  области,  участвующих  в  опытно-экспериментальной  работе по теме «Психолого-педагогическое обеспечение личностно-ориентированного образования на основе гуманной педагогики в дошкольном учебном заведении» во главе с научным руководителем, кандидатом педагогических наук, доцентом кафедры психологии и педагогики, директором Центра инновационной педагогики и психологии Хмельницкого Национального Университета, Президентом Всеукраинской Ассоциации гуманной педагогики Круком Станиславом Леонидовичем.

Подробнее...

 

Ежегодный семинар по итогам работы Центра гуманной педагогики в Бахмуте

23 апреля 2017 года в Бахмутском УВК № 11 состоялся семинар

 

«Образы будущего в современном образовательном пространстве»


Будущее - это создание такого пространства, в котором живут новые смыслы. Основные понятия гуманной педагогики: Учитель, Ученик, Школа, Воспитание, Образование, Урок, Ребенок, Дети, Забота, Духовность, Гуманность - все эти понятия имеют духовную природу, и в этом их новизна.

Подробнее...

 

Второй Львовский фестиваль Гуманной Педагогики «Прикоснуться к небесам детства»

10 – 11 червня 2016 року  за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Львівської облдержадміністрації,  КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», ГО «Львівський обласний центр Гуманної Педагогіки», Львівського притулку для дітей відбувся Другий Львівський фестиваль Гуманної Педагогіки «Доторкнутись до небес дитинства», у якому взяли участь понад 350 вчителів з різних куточків України,  практичні психологи, студенти педагогічних та психологічних факультетів вишів, методисти, працівники культури, батьки та всі, кого хвилює стан та майбутнє сучасної освіти, хто прагне вносити у свою щоденну співпрацю з дітьми ідеї  Маніфесту Гуманної Педагогіки, ідеї Світла і Любові. Фестиваль проходив у величній будівлі ЗОШ № 62 (колишня Колегія єзуїтів, де на початку XVII ст. навчався Богдан Хмельницький) у центрі міста.

Лейтмотив заходу: «Діти народжуються для того, щоб виправити наші помилки і скерувати людство на Шлях Істини!» (Ш.Амонашвілі)

«Звідки я? Я – з мого дитинства» (Антуан де Сент-Екзюпері).

З того самого дитинства, яке є єдиним і неповторним, жоден день якого не можна переписати і пережити набіло, не можна відкласти до кращих часів, коли в країні воцариться мир і розквітне добробут. Того самого дитинства, в якому чільне місце займає освітня діяльність, через яку проходить кожна дитина.

Освіта ХХІ століття стає ще одним глобальним викликом для людства. Всесвітня комісія культури і розвитку при ЮНЕСКО ще в 1995 р. була змушена констатувати, що науково-технічний прогрес не забезпечив потребу в культурному розвитку, а «розвиток, позбавлений свого людського і культурного змісту, стає безглуздим» (Х . Перес де Куельяр). Вихід тільки один – повернення до духовної культури, накопиченої людством, до відновлення призабутих на шляху впровадження ринкових відносин понять «шляхетність», «честь», «гідність», «порядність», «доброзичливість», «любов до ближнього».

Подробнее...

 

Ежегодный семинар по итогам работы Центра гуманной педагогики в Артемовске

23 квітня 2016 року в Артемівському НВК № 11 відбувся семінар

«Використання виховного потенціалу шкільних предметів для розвитку особистості учня»

В програмі семінару відбулися  два відкриті уроки природничого циклу: фізики та біології для учнів 10 класу. Викладання предметів здійснювалось на основі інтеграції наукових та етичних знань.

На уроці  фізики  з теми:  «Закони  Ньютона.  Фізика мовою Серця» (вчитель  НВК  № 11 Лариса Таранченко) було запропоновано метод аналогій між фізичними законами та законами моралі.


На уроці біології з теми «Закон Краси в будові клітини» (вчитель НВК № 11 Вікторія Бак ) були використані біоетичні та цілісні підходи в викладанні предмету.

Подробнее...

 
Еще статьи...