Українська (UKR)

Афіша

Сердечно вітаємо !

Шановні жінки!

Сердечно вітаємо Вас зі святом весни, світла і любові!

У наших серцях із жіноцтвом пов'язується все найкраще і найдорожче - родинне тепло і затишок, безмежна душевна щедрість, мудрість і терпіння, налаштованість на добро і милосердя, вміння розуміти та пробачати, підтримувати та дарувати натхнення, віру і оптимізм.

Щиро зичимо Вам, дорогі та милі, здоров'я і весняного настрою, любові та краси! Хай у Ваших оселях завжди панують благоденство й достаток, а серця наповнюються радістю від щасливого дитячого сміху та доброї вдачі Ваших рідних!

Правління Асоціації

 

Сьомі обласні Педагогічні Читання м.Лебедин

«Добра воля – найдорожча перемога»

Шановні колеги, любі друзі!

3 квітня 2020 року відбудуться Сьомі обласні Педагогічні Читання на базі КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С.Макаренка».

На наших Читаннях ми обговоримо складні питання самовдосконалення дорослих для того, щоб зрозуміти, як створювати такий освітній простір, який би дав можливість дітям відчувати свою відповідальність за саморозвиток.

Пропонуємо вам осмислити і обговорити важливі питання сучасності, пов'язані з викликами часу: як у світі розвинених комп'ютерних технологій не втратити вольові устремління, не стати самому і допомогти дітям не стати безвольним придатком машини, як розрізняти смиренність і безвольність, маніпулювання і дороговказ.

Нехай нас надихнуть слова класика педагогічної думки К.Д. Ушинського: «Воля наша, як і наші м'язи, міцніє від постійно зростаючої діяльності ..., не даючи їм вправ, ви неодмінно будете мати слабкі м'язи і слабку волю».

Нехай збудить нашу енергію твердження В.А. Сухомлинського: «Безвольність… - рідна сестра підлості. Той, хто перестає бути самим собою, втрачає здатність бачити найтонші моральні відтінки людської поведінки ».

Ми чекаємо зустрічі з однодумцями, здатними мислити яскраво, діяти цілеспрямовано, чистими думками й серцями, своїми вольовими зусиллями, прикладом власного життя в умовах забрудненого інформаційного середовища, здатними творити нову педагогіку, формувати чистий освітній простір.

Запрошуємо: науковців, викладачів, учителів, вихователів дошкільних установ, спеціалістів управлінь освіти, соціально-психологічних служб, представників батьківських комітетів, громадських організацій, студентів.

Детальніше...

 

XIX Міжнародні Читання (зміна дати проведення)

XIX Міжнародні Читання з гуманної педагогіки 20-22 березня не відбудуться. У звязку з коронавірусом Казахстан забороняє массові зібрання. Розглядаються дві альтернативи: провести Читання через 1-2 місяці або провести їх онлайн 20-22 березня.

 

 

Перша Всеукраїнська педагогічна різдвяна конференція

7 – 9 лютого 2020 року у Львові відбудеться Перша Всеукраїнська педагогічна різдвяна конференція:

«Українська школа в умовах гострих викликів ХХІ ст.: сталий клімат – духовний гуманізм»

Лейтмотив: «Скажімо Слово про Школу, яка є: вогнищем духовності і моральності, майстернею людяності, законодавицею якості життя, дарителькою Світла і могутності знань, берегинею культури і мови, сіячкою духовного і доброго» (Ш. Амонашвілі)

Провідна ідея: «Наша праця – формування людини, і це покладає на нас особливу відповідальність, яку ні з чим не зіставити» (В. Сухомлинський)

До участі запрошуються засновники й керівники закладів загальної середньої освіти та їх заступники, керівники органів управління освітою ОТГ, районів і міст, методисти інформаційно-методичних центрів освіти, батьки та всі, кого хвилює стан освіти та майбутнє нашої країни.

Прохання до всіх, хто читає даний інформаційний лист взяти анонімну участь в короткому он-лайн опитуванні на предмет вивчення громадської думки з освітніх питань за наступним посиланням: https://forms.gle/YTL28RBvPanvyvPL6

Детальніше...

 

Всеукраїнський семінар-практикум з особистісно зорієнтованого навчання на засадах гуманної педагогіки «Урок як акумулятор життя дитини»

«Урок як акумулятор життя дитини»

31 січня – 1 лютого 2020 року (п’ятниця - субота)

Місце проведення: Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 ім. Олега Ольжича (м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 20/1).

Мета семінару-практикуму – надати його учасникам можливість обмінюватися думками і досвідом, щоб поглиблювати усвідомлення духовних сенсів гуманної педагогіки.

Лейтмотив:

Любов виховується любов'ю,

Доброта виховується добротою,

Чесність виховується чесністю,

Духовність виховується духовністю,

Моральність виховується моральністю...

Як зазначає у трактаті «Школа життя» Ш. О. Амонашвілі, «поняття Урок не є базовим для особистісно-зорієнтованої педагогіки, але уроки є найважливішими сходинками духовного, морального та пізнавального сходження дітей. У Школі Життя урок – є найважливішою провідною формою процесу творення долі дітей; у ньому акумулюється життя Дитини, життя дітей, і збагачується вона Світлом духовності і знань. І хоча у Школі Життя урок не є основною формою організації процесу навчання, як це прийнято в традиційній педагогіці, – Урок є акумулятором життя дітей, він є самим життям дітей».

У рамках семінару-практикуму заплановані виступи, тренінги, майстерки, майстер-класи, круглі столи.

Тематичні напрями роботи семінару-практикуму:

31.01.2020 (п’ятниця)

1) духовні основи уроку;

2) співпраця та співтворчість учасників освітнього процесу.

01.02.2020 (субота)

1) роль суспільства у формуванні духовних цінностей і цілісності особистості дитини;

2) НУШ і гуманна педагогіка: сучасні реалії;

3) форми здобуття освіти у школах України.

Робоча мова семінару-практикуму: українська.

Детальніше...

 
Більше статтей...