Українська (UKR)Російська (RUS)

Новини

Проведення Уроків Доброти у 2015 році

 

Шановні коллеги!

Всеукраїнська культурно-освітня ассоціація Гуманной Педагогіки просить підтримати ініціативу Міжнародного центру Гуманної Педагогіки проведення 03 березеня Уроків Доброти.

Стало традицією проводити Уроки Доброти саме в цій термін. Не будемо обмежувати тематику проведення уроків, нехай кожен вирішить сам, на яку тему потрібно говорити з дітьми, щоб вони відчули нашу підтримку їх природного прагнення до добра. Пропонуємо організувати уроки духовного життя дітей, щоб вони в захоплюючій формі пережили разом з нами радість співтворчості і захотіли стверджувати в життя ті приклади взаємин, які народжуються на уроках.

Матеріали про поведены уроки доброти просимо направляти на ел. адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для розміщення на сайтах Центрів Гуманної Педагогіки.

Напуттям у підготовці та проведенні уроків нехай стане глава 11 з авторської програми Ш.О.Амонашвили і П. Ш. Амонашвілі «Школа Життя». (http://amonashvili.com/pdf-files/shkl_jzn_obshbrzvtln.pdf )

Президент Асоціаціі                                    Станіслав Крук

 

 

Запрошуємо на лютневі Київські Студії гуманної педагогіки

 

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної педагогіки

Київський міський та обласний центри гуманної педагогіки

Київський міський будинок учителя

Шановні друзі!

Чергові Київські Студії гуманної педагогіки відбудуться в субботу

21 лютого 2015 р. з 10-00 до 13-00 в Будинку учителя за адресою:

м.Київ, вул. Володимирська, 57, Будинок учителя, ауд.308, 3-й поверх

Тема зустрічі: «Роль батьків у вихованні серця дитини»

«Виховання, позбавлене постійного, повсякденного духовного спілкування дітей з батьками, - ненормальне, потворне виховання, як ненормальне потворне життя батьків без постійної турботи про дітей».

В.О.Сухомлинський

«Любити Дитину по-всякому не можна. Якщо любов не виховує, вона не для Дитини. Якщо в Любові не має відданості і прихованої готовності до самопожертви, вона теж не для дітей»

Ш.О.Амонашвілі

Форма проведення: творча майстерня

Модератор – Зінаїда Хоменко, кандидат психологічних наук, член Правління Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, заступник Голови Київського міського центру ВАГП, науковий консультант експериментальної школи гуманної педагогіки гімназії №75 м. Києва, науковий консультант і практичний психолог Фінансового ліцею м. Києва

Прохання підтвердити свій прихід або повідомити про його неможливість на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контактні телефони:

Хоменко Зінаїда Іванівна 093-541-29-27; 425-47-43

Подгорна Наталія Володимирівна 068-356-28-18; 274-49-30

Коломієць Вікторія Володимирівна 098-236-02-50;

095-824-12-88; 223-02-20

Чекаємо на  Вас !!!

Звертаємо вашу увагу, що участь в роботі студії   безкоштовна.

По закінченню роботи Студій (травень 2015р.) ті учасники, які відвідали всі засідання  Студій,  отримують сертифікати.

 

 

Школа для батьків "Теплий дім" відкриває двері всім бажаючим

 

24 січня 2015 року в Київському будинку вчителя за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації відбулися Київські Студії гуманної педагогіки, у яких взяли участь вчителі м.Києва та Київської області, які прагнуть вносити у свою щоденну співпрацю з учнями ідеї Маніфесту Гуманної Педагогіки, Кодексу честі і служіння вчителя, ідеї Світла і Любові.

Модератором зустрічі була Зінаїда Хоменко, кандидат психологічних наук, член Правління Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, заступник Голови Київського міського центру ВАГП, науковий консультант експериментальної школи гуманної педагогіки гімназії №75 м. Києва, науковий консультант і практичний психолог Фінансового ліцею м.Києва

Досвід роботи практичним психологом в школі показав, що багато батьків, які приходять на консультацію (а скільки не приходять!) могли б мати щасливі сім'ї та гармонійні відносини з дітьми... Могли б, якби перед тим як створювати сім`ю, ставати мамою і татом вони збагатилися знаннями з психології сімейних відносин, особливостей розвитку дитини на кожному віковому етапі. Часто діти некомфортно почувають себе в родині не через відсутність певних матеріальних речей, а через брак безумовної любові від найрідніших людей – мами і тата.

Під час роботи Студій було обговорено шляхи найоптимальнішої співпраці школи з батьками. Практика батьківських загальних зборів зосереджених на невстигаючих, недисциплінованих учнях суперечить принципам гуманної педагогіки. Гуманна педагогіка передбачає гуманне ставлення і до батьків. Вони, як і діти, потребують заохочення, їх також треба вести від радості до радості.

Співпраця з батьками має носити доброзичливий характер, враховувати, що не всі батьки допускають навіть думку, що їм самим потрібно навчатись, переробляти себе на позитив, на повагу до дитини. Треба так будувати проведення батьківських зборів, щоб вони зачіпали душу батьків, сприяли зрощуванню в серці найкращих рис, допомагали позбутися власного негативу. Важливо під час таких годин співпраці говорити батькам лише про досягнення дітей, про їх позитивні риси, демонструвати батькам напрацювання дітей, які відображають дитяче світобачення, дитячі цінності і перспективу на майбутнє.

 

 

Ефективність взаємодії батьків з дітьми, батьків з учителями, учителів з дітьми буде залежати від рівня розвитку гуманістичного світогляду кожного учасника навчально - виховного процесу. Якщо у світогляді людини є поняття Вічності, тоді Чоловік і Жінка правильно розуміють свою Місію у житті і розвиток їх дітей іде правильним шляхом. Якщо ж батьки основною ідеєю свого життя бачать споживацьке ставлення до природи, один до одного, коли в їх відносинах панує авторитаризм, коли відсутній сердечний зв'язок між батьками та дітьми, тоді у їх дітей формується викривлений життєвий шлях, такі діти не виконують своєї життєвої місії, вони не можуть відбутися.

У дорослої людини є більше шансів розвивати гуманістичний світогляд, дитина ж сприймає світогляд батьків, потім учителів, як єдино правильний. Від нас, дорослих, залежить якими очима діти будуть дивитися на світ. Шановні мами і тата, вчителі, не пошкодуємо безумовної любові для наших дітей!

Враховуючи побажання учасників січневої зустрічі, тема «Школа для батьків «Теплий дім» буде продовжена на наступній зустрічі 21 лютого 2015 року (субота).

 

 

Семінар академіка Ш.О.Амонашвілі для батьків

Благотворительный семинар в поддержку общественного Музея имени Н.К. Рериха

Детальніше...

 
Більше статтей...