Українська (UKR)Російська (RUS)

Новини

Маніфест відкриває нові горизонти!

14 вересня на засіданні Бюро Президії Російської академії освіти академік Шалва Олександрович Амонашвілі виступив з повідомленням про підписання Маніфесту та його зміст та отримав всебічну підтримку і схвалення! З цього дня Маніфест гуманної педагогіки не тільки звернення до колег і однодумців, але документ, підтриманий Президією РАО та рекомендований науковим установам РАО для використання в науковій і практичній діяльності. Відповідна Постанова вже підписана президентом РАО Н. Д. Нікандровим.

«Маніфест гуманної педагогіки» був проголошений 17 липня 2011 діячами Міжнародного руху гуманної педагогіки (підписали його 43 особи) і звернений до світової спільноти вчителів та працівників освіти.

«Наші вихованці та учні могли б прожити свої шкільні роки, своє дитинство і юнацтво куди більш радісно і змістовно. Вони могли б стати куди більш досконалими громадянами і розкрили б найбільш багатогранно свою багату духовну і істинну природу. І це щастя торкнулося б майже всіх, якщо б їх світ освіти був просякнутий духовним гуманізмом », - йдеться в « Маніфесті ».

Приємно усвідомлювати, що ідеї Маніфесту отримали позитивну оцінку та підтримку на такому високому рівні. Це вселяє надію на швидке прийняття та втілення ідей гуманної педагогіки!

З сайту Міжнародного Центру гуманної педагогіки

 

Створено Асоціацію ректорів педагогічних університетів Європи

Важлива подія відбулася в педагогічному світі. 15-17 вересня 2011р. в Національному педагогічному університеті ім.М.П.Драгоманова відбувся Європейський Форум ректорів педагогічних університетів. В його роботі взяли участь керівники педагогічних університетів з 11 країн Європи та понад 30 керівників вітчизняних педагогічних університетів з усіх куточків України. Почесним гостем Форуму був запрошений Ш.О.Амонашвілі, академік РАО, іноземний член Національної академії педагогічних наук України, доктор психологічних наук, професор, всесвітньо відомий педагог-новатор, почесний доктор та почесний професор низки педагогічних університетів України та інших країн, президент Міжнародного центру гуманної педагогіки.

Детальніше...

 

Підтримка Маніфесту

Шановні колеги!

Бажаючі можуть висловити свою підтримку Маніфесту, надіславши її на ел. адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з повідомленням свого прізвища, ім'я, по-батькові та короткою інформацією про себе: де, ким працюєте, які маєте нагороди, відзнаки, вчений ступень, тощо.

 

Маніфест гуманної педагогіки

Нещодавно в Україну повернулася делегація Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, яка перебувала з 14 по 17 липня 2011р в Грузії (Бушеті) і брала участь у розробці Маніфесту гуманної педагогіки. В розробці, обговоренні та підписанні Маніфесту брали участь представники організацій з гуманної педагогіки України, Латвії, Литви, Естонії, Росії, в тому числі з автономних республік Хакасії, Дагестану. Чечні.

Ідеї Маніфесту спрямовані на служіння духовно-моральному становленню підростаючого покоління в атмосфері гуманності та особистісного підходу до Дитини, закликають до єднання і співробітництву щодо оздоровлення та оновлення освітянського світу, щоб кожна Дитина стала Людиною.

Бажаючі можуть висловити свою підтримку Маніфесту, надіславши її на ел. адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з повідомленням свого прізвища, ім'я, по-батькові та короткою інформацією про себе: де, ким працюєте, які маєте нагороди, відзнаки, вчений ступень, тощо.

 
Більше статтей...