Українська (UKR)Російська (RUS)

Новини

Важлива інформація! Фільми з участю Ш.О.Амонашвілі.

                                                                                                                                                                                              am_20101002_131158_akry_00016                                                                                                                                                    Шановні друзі та колеги! На офіційному сайті телеканала "Культура" розміщені документальні фільми циклу "Шукаю учителя!" з участю академіка Ш.О.Амонашвілі. Четверту частину фільму присвячено "Маніфесту гуманної педагогіки"

 

Запис передачі з Ш.О.Амонашвілі на каналі ТРК Київ

Во время проведения авторского семинара в Киеве в марте 2012 года Ш.А.Амонашвили стал гостем передачи "Свобода мысли" с ведущим Назипом Хамитовым. Запись программы можно посмотреть здесь. Предлагаем также зайти в почтовый ящик Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , ввести пароль parol12 и скачать передачу в хорошем качестве. Приятного просмотра!

 

Чисте слово

 

http://art-roerich.org.ua/humaneped/articles.html

 

Дорогі друзі!

Давайте спробуємо не бути байдужими до грубості і лайки в родині, у дворі, на вулицях міста. Це в наших силах. Адже ми - мудрі! Ми знаємо, що слова творять нас або руйнують: сказане нами вчора, впливає на наше життя сьогодні, мудрі слова, вчасно почуті, можуть стати програмою життя, а слово образливе і байдуже може когось цього  життя позбавити ...

Форми і масштаби проведення акції «Чисте слово» можуть бути самі різні, це залежить від творчої ініціативи і можливостей учасників. Запрошуємо всіх небайдужих людей приєднатися до неї в цьому навчальному році. А якщо провести таку акцію в масштабах району, міста за участю школярів, вчителів та батьків, студентів ВУЗів, закладів культури, ЗМІ, працівників міського транспорту?!!

У збірнику наведені матеріали на допомогу організаторам проведення акції «Чисте слово».

Інформація надана Донецьким відділенням Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації гуманної педагогіки.

Укладачі: Ліхачева Н.В., Розенкова С.В., Томас В.М. Відповідальна за випуск Дмитрієва І.В.

http://art-roerich.org.ua/sites/default/files/humaneped/articles/article_45.doc

 

 

Презентація Маніфесту

Презентацію можна скачати тут.

 
Більше статтей...