Українська (UKR)Російська (RUS)

Новини

Презентація Маніфесту

Презентацію можна скачати тут.

 

Авторський п`ятиденний семінар академіка Ш.О. Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі» 26 - 30 березня 2012 року

Головне управління освіти та науки Київської міської державної адміністрації

Головне управління освіти та наукиКиївської обласної державної адміністрації

Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова

Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки

Подільське молодіжне культурне об’єднання "У майбутнє через культуру"

 

 

Авторський п`ятиденний семінар

академіка Ш.О. Амонашвілі

«Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»

26 - 30 березня 2012 року

        lenta2-1

26-30 березня 2012 р. в м. Києві в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова відбудеться авторський 5-денний семінар (40 годин) академіка Російської академії освіти, професора, доктора психологічних наук, іноземного члена Академії Педагогічних Наук України, президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки Шалви Олександровича Амонашвілі.

 5-денний авторський семінар Ш.О.Амонашвілі є унікальною можливістю поглиблено познайомитись з гуманною педагогікою з перших вуст.

Видатний педагог-новатор у віртуозній, захоплюючій формі ділиться своїми знаннями, досвідом, неповторною енергетикою глибокої любові до дітей. Під час семінару Шалва Олександрович проведе майстер-класи у вигляді відкритих уроків з київськими учнями.

За відгуками вчителів - учасників попередніх семінарів, в незалежності від їх досвіду роботи, участь у семінарі Ш.О.Амонашвілі кардинально змінила їх ставлення, навіть уявлення про власну професію.

Нові ідеї, натхнення до роботи, бажання якнайшвидше побачитись зі своїми учнями – перші, безпосередні враження після семінару.

У семінарі також візьме участь Ніорадзе Валерія Гівіївна, доктор педагогічних наук, професор та, що найголовніше, - багаторічна супутниця та однодумець Шалви Олександровича, Валерія Гівіївна проведе майстер-клас письмово-мовленнєвої діяльності у своїй неповторній, витонченій та захоплюючій манері.

На семінар запрошуються педагоги, психологи, методисти шкіл та дошкільних закладів, керівники учбових закладів, викладачі Вузів, студенти педагогічних та психологічних факультетів, батьки та усі бажаючі.

 

Детальніше...

 

Звернення учасників Шостих Всеукраїнських Читань з гуманної педагогіки «Учителю, надихни мене на творчість!» до керівників органів освіти, педагогічних працівників, методистів, органів влади, до батьків і студентів педагогічних навчальних закладів

12-13 листопада 2011р. в м. Києві у Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО відбулися Шості Всеукраїнські Читання з гуманної педагогіки «Учителю, надихни мене на творчість!».

Організатори Читань: Головне управління освіти та науки Київської міської держадміністрації, Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки, Хмельницький національний університет, Хмельницьке молодіжне об’єднання «У майбутнє через культуру».

На Шостих Всеукраїнських Читаннях були представлені всі області України, більше 650 учасників, це директори шкіл, завучі, вчителі, методисти, спеціалісти органів освіти, батьки, студенти.

Шості Всеукраїнські Читання з гуманної педагогіки виявили велику занепокоєність освітянської спільноти сучасним станом освітньої сфери.

З освітнього світу витісняються завдання духовно-морального становлення молодих людей. Перетворюються на порожній звук поняття благородства та великодушності, добра і краси, загального блага і духовної досконалості, любові та відданості, батьківщини та загальнолюдських цінностей. Це посилюється ще тим, що багатьма засобами масової інформації нещадно забруднюються свідомість дітей хамством, роздратованістю, неповагою, лихослів’ям, лайкою, грубістю, приниженням вищих понять, притаманних нашому народу.

Серйозною перешкодою у формуванні морально-здорового покоління нашої держави є заформалізованість навчально-виховного процесу та витрачання творчого потенціалу вчителів на складання численних звітів та довідок замість виконання своєї головної місії, яка, за словами В.А. Сухомлинського, полягає в тому, щоб «творити Людину».

Детальніше...

 

Маніфест відкриває нові горизонти!

14 вересня на засіданні Бюро Президії Російської академії освіти академік Шалва Олександрович Амонашвілі виступив з повідомленням про підписання Маніфесту та його зміст та отримав всебічну підтримку і схвалення! З цього дня Маніфест гуманної педагогіки не тільки звернення до колег і однодумців, але документ, підтриманий Президією РАО та рекомендований науковим установам РАО для використання в науковій і практичній діяльності. Відповідна Постанова вже підписана президентом РАО Н. Д. Нікандровим.

«Маніфест гуманної педагогіки» був проголошений 17 липня 2011 діячами Міжнародного руху гуманної педагогіки (підписали його 43 особи) і звернений до світової спільноти вчителів та працівників освіти.

«Наші вихованці та учні могли б прожити свої шкільні роки, своє дитинство і юнацтво куди більш радісно і змістовно. Вони могли б стати куди більш досконалими громадянами і розкрили б найбільш багатогранно свою багату духовну і істинну природу. І це щастя торкнулося б майже всіх, якщо б їх світ освіти був просякнутий духовним гуманізмом », - йдеться в « Маніфесті ».

Приємно усвідомлювати, що ідеї Маніфесту отримали позитивну оцінку та підтримку на такому високому рівні. Це вселяє надію на швидке прийняття та втілення ідей гуманної педагогіки!

З сайту Міжнародного Центру гуманної педагогіки

 
Більше статтей...