Українська (UKR)

Уроки доброти

Уроки добра. Класна година «У чому сила любові?»

Класна година - 11 клас, тема: «У чому сила любові?»

Автор: Журбас С.О, педагог-організатор, методист Літківського НВО ім.М.П.Стельмаха Зазимської ОТГ Київської області.

Учні побудували «Будиночок любові», який зігріває людяними якостями сонечка. Визначили спільні якості хлопців і дівчат, побудували моделі знайомств та побачень. Зробили висновок, що любов робить всіх чуйними. Коли любимо - ми самовдосконалюємось.


Класна година з елементами тренінгу спонукає замислитись над духовною сутністю любові, допомагає формуванню особистісних людських якостей, а також зробити висновки, чи можемо ми любити по справжньому. Колективна робота надає впевненості, спрямовує на самовдосконалення.

Джерела: gumanpedagog.org.ua

 

 

Уроки Добра «Час Любити»

Дорогі колеги та друзі!

Вже десятий рік поспіль ми проводимо з 3 по 8 березня Уроки Добра. В цьому році присвячуємо ці уроки 90-річному ювілею нашого вчителя Шалви Олександровича Амонашвілі.

Ми живемо в часи випробувань та життєвих труднощів і кожен з нас проходить свій життєвий шлях, який веде до гуманізму як головної умови виховання. Гуманна педагогіка завжди піднімала питання виховання любові, добра та гідності в людині. Як це робити, якими ми повинні бути вчителями, щоб виховувати покоління гідних, щасливих та справжніх людей? Це складні питання, але лише через наші щирі бажання, наші дії в напрямку змін себе та шкільного життя на краще, ми можемо дати відповіді на ці питання. Тому наші уроки, в яких ми намагаємося бути справжніми людьми, і будуть шляхом до змін.

У цьому році Всеукраїнська Асоціація Гуманної Педагогіки разом з Міжнародним Центром Гуманної Педагогіки пропонує провести Уроки Добра під загальною назвою «Час Любити». На цих уроках бажано нам разом з дітьми замислитись над духовною сутністю любові, над тим, чим вона відрізняється від егоїзму, в чому її цілюща сила, чи можемо ми любити по-справжньому і, в чому вона, справжня любов?

Attachments:
Download this file (Уроки_Добра_2021.doc)Уроки_Добра_2021.doc(51 Kb)

Детальніше...

 

Урок Добра. Смачні вітання бабусям

Потіп Тетяна, вчитель початкових класів Зеленодольської школи № 1 Дніпропетровської області.

Головні напрямки розкриття теми "Плекаймо родину": Пам’ять Серця. Свято родинних стосунків, роздуми учнів про близьких людей, вдячні слова до берегині родини - бабусі.

Думати, міркувати, творити - сходинки зростання моїх школяриків. Смачні тістечка учні виготовили на уроці праці, роздуми про бабусю склали у вигляді сенквейну. А спільна робота учнів в медіастудії оживила та озвучила смаколики.

Устремління Дитини до дорослішання іде дорогою Доброти.

Переглянути роботу учнівської медіастудії, озвучену словами доброти, можна за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=PCrGfHhTxP4

 

 

Єдиний День Уроків Добра

Шановні колеги!

Кожного року Міжнародний Центр гуманної педагогіки пропонує вчителям долучитись до проведення Уроків Добра. В 2018 році ми плануємо провести Уроки Добра з 05.03 по 07.03. під загальною темою: «Плекаймо Родину!»

Конкретну тему та форму проведення уроку обирайте самостійно, головне, щоб наші діти відчували родинне тепло та любов. Можливе залучення до проведення уроків батьків, дідусів та бабусь. Подаруємо собі та дітям свято родинних стосунків!

Рекомендації по проведенню Уроку Доброти

Шановні колеги, нехай уроки Доброти стануть результатом нашої серйозної і глибокої роботи над самовихованням почуттів, думок і вчинків, а головною умовою їх проведення стане формування духовної спільності між учителем і учнями і плекання в учнях таких людських якостей, як чуйність, доброзичливість, правдивість, співчуття, чуйність, чистота ...

Урок Доброти може бути проведений як в системі програмних навчальних уроків (літератури, математики, біології, рідної мови, фізики), так і у вигляді спеціальних тематичних уроків, виховних та класних годин.

Детальніше...

 
Більше статтей...