Українська (UKR)Російська (RUS)

Конференції, семінари

Авторський семінар Ш.О. Амонашвілі та П.Ш.Амонашвілі в Києві «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»

 

13 -17 квітня 2013 р. в м. Києві в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова відбувся авторський 5-денний семінар (40 годин) академіка Російської академії освіти, професора, доктора психологічних наук, іноземного члена Національної Академії Педагогічних Наук України, президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, почесного доктора та почесного професора багатьох педагогічних ВУЗів України, Росії, Болгарії та інших країн Шалви Олександровича Амонашвілі.

Організатори семінару: Головне управління освіти та науки Київської міської державної адміністрації; Головне управління освіти та науки Київської обласної державної адміністрації; Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова; Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки.Це вже четверта зустріч всесвітньо відомого педагога-новатора з педагогічною спільнотою Києва, Київської області та інших областей України. Всього на семінар з’їхалось біля 700 педагогів, психологів, методистів шкіл та дошкільних закладів, керівників учбових закладів, викладачів ВУЗів, студентів, батьків та інш. від 21 області нашої держави.

Це вже четверта зустріч всесвітньо відомого педагога-новатора з педагогічною спільнотою Києва, Київської області та інших областей України. Всього на семінар з’їхалось біля 700 педагогів, психологів, методистів шкіл та дошкільних закладів, керівників учбових закладів, викладачів ВУЗів, студентів, батьків та інш. від 21 області нашої держави.

Ці семінари стали значними подіями для міста і області та унікальною можливістю поглиблено познайомитись з гуманною педагогікою з перших вуст, дозволили їхнім учасникам зануритися в атмосферу гуманізму, сприяли активному розвитку ідей гуманної педагогіки в Україні.

Детальніше...

 

Авторські семінари Ш.О.Амонашвілі та П.Ш Амонашвілі в Хмельницькому

hmel28 лютого 2013 року в м. Хмельницькому в Хмельницькій дитячій школі мистецтв (м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3а) для керівників галузі освіти відбувся одноденний авторський семінар (8 годин) Шалви Олександровича Амонашвілі «Гуманна педагогічна свідомість і педагогічна практика».

1–3 березня 2013 року в Хмельницькій дитячій школі мистецтв (м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3а) відбувся трьохденний авторський семінар (24 години) Шалви Олександровича Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі».

 

Детальніше...

 

Авторський семінар Ш.О.Амонашвілі в Херсоні

На запрошення ректора КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», професора Анатолія Миколайовича Зубка у Херсоні виступив з авторським семінаром академік Російської академії освіти, доктор психологічних наук, професор, іноземний член Національної академії педагогічних наук України, почесний доктор і почесний професор багатьох педагогічних закладів України, Росії, Болгарії, Казахстану, Дагестану та інш.країн, відомий у всьому світі як основоположник гуманної педагогіки Шалва Олександрович Амонашвілі.

З 22 по 26 лютого більше 350 педагогів мали унікальну можливість бути учасниками авторського семінару з теми «Основи гуманно-особистісного підходу до дітей в освітньому процесі», який великий учитель проводив разом з письменником, психологом Паатою Шалвовичем Амонашвілі.

 

 

Детальніше...

 

Науково-освітня конференція: «Спадщина Павла Флоренського в діалозі з сучасністю»16 лютого 2013 року у м. Дніпропетровську

flor   Організатори: 

Дніпропетровський обласний Центр Всеукраїнської 

культурно-освітньої асоціації гуманної педагогіки

Артемівський центр гуманної педагогіки

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної

педагогічної освіти

Громадська організація „Педагогіка і Культура”

 

 

Конференція присвячується пам`яті великого мислителя, вченого, священика Павла Олександровича Флоренського. Мета конференції – осмислення наукової спадщини П.Флоренського у контексті сучасного освітнього процесу і розвитку цілісного мислення.

 На конференції будуть подані доповіді:

 1. Наукові передбачення у роботах Павла Флоренського – Бак В.Ф., вчитель-методист, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 1997», «Відмінник освіти України», Лицар Гуманної Педагогіки, керівник Артемівського центру Гуманної педагогіки (м. Артемівськ Донецької області);

 2. Про роботу П.Флоренського «Мнімості у геометрії» - Букреєва О.Г., лікар-рентгенолог, працівник Артемівського центру Гуманної педагогіки;

 3. Здоров`я та   з точки зору цілісного підходу по твору П.Флоренського «Столп та затвердження істини» - Салієнко Н.О., лікар-методист Дніпропетровського міського центру здоров`я, Лицар Гуманної Педагогіки;

 4. Духовний подвиг Павла Флоренського – Брусенцова О.М., вчитель-методист середньої школи № 91, працівник Дніпропетровського обласного центру Гуманної педагогіки.

 На конференції також будуть показані:

відеофільм, присвячений   Флоренському, та майстер-клас В.Ф.Бак

«Справжні листи(по матеріалам листів П.О. Флоренського)».

 Запрошуються керівники освітніх та виховних закладів, вчителі, вихователі, психологи, студенти ВУЗів і коледжей та всі бажаючі.

Конференція має відбутися в приміщенні Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за адресою: Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 70 (проїзд від вокзалів трамваєм № 11, маршрутним таксі № 155 до зупинки „Вул. Свердлова”).

Початок роботи о 10.00.

 Тел. оргкомітету: 068-177-35-39; 099-073-52-53;   е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 
Більше статтей...