Українська (UKR)

Конференції, семінари

Міжнародна науково-громадська конференція «Космічне мислення в сучасному світі»

amokosmos6 — 7 грудня 2013 р. у Київському національному лінгвістичному університеті відбулася Міжнародна науково-громадська конференція «Космічне мислення в сучасному світі».

Мета конференції: обговорення теоретичних і практичних аспектів феномена космічного мислення в сучасних умовах, обмін досвідом.

Організатором конференції була Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної педагогіки; співорганізаторами виступили: Міжнародний центр Реріхів, Київський національний лінгвістичний університет, Хмельницький національний університет, Кримське відділення Міжнародного центру Реріхів, Гуманітарний інститут Національного авіаційного університету, Центр східних мов і культур при Софійському університеті Святого Климента Охридського, Міжнародне філософсько-космологічне товариство, Фінляндський культурно-просвітницький центр ім. М.К. Реріха.

У роботі конференції взяли участь науковці, спеціалісти провідних наукових і культурних установ, вищих навчальних закладів, представники громадських організацій України, Росії, Болгарії, Фінляндії, Латвії.

До початку конференції було підготовлено й видано Збірник матеріалів Міжнародної науково-громадської конференції «Космічне мислення в сучасному світі».

Під час відкриття конференції було заслухано привітальні звернення до її учасників.

Детальніше...

 

Семінар для працівників освіти «Педагогіка Серця як духовний вимір учительської праці» на базі учбово-виховного комплексу "Європейська школа "Михаїл" І - ІІІ ступенів - ясла - сад" 9 квітня 2013 року

9 квітня 2013 року у Європейській школі «Михаїл» відбувся семінар для працівників освіти м. Києва і області «Педагогіка серця як духовний вимір учительської праці». 

В основі роботи Європейської школи «Михаїл» - гуманно-особистісна концепція розвитку дитини Ш.О. Амонашвілі і Маніфест гуманної педагогіки. (До речі, в березні 2012 року піcля авторського семінару в Києві в школі "Михаїл" відбулась зустріч академіка Ш.О. Амонашвілі та його дружини, академіка В.Г.Ніорадзе, з учителями, вихователями, батьками. Також колектив школи постійно приймає участь в авторських семінарах академіка Ш.О.Амонашвілі).

Гості ознайомилися з системою роботи школи, у фундамент якої закладені любов і добро, творяще терпіння, розвиток духовності і моральності.

Виховання спрямоване на розкриття духовних багатств дитини, створення духовної спільності між учителями, учнями і батьками.

Детальніше...

 

Авторський семінар Ш.О.Амонашвілі та П.Ш.Амонашвілі в Черкасах «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»

8 - 12 квітня в місті Черкаси відбувся авторський п’ятиденний семінар Шалви Олександровича Амонашвілі  та Паати Шалвовича Амонашвілі «Гуманно – особистісний підхід до дітей в освітньому процесі».

Співорганізаторами семінару стали Департамент освіти і науки Черкаської обласної  державної адміністрації, Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради, Всеукраїнська культурно – освітня асоціація Гуманної Педагогіки, Черкаський обласний центр Гуманної Педагогіки, Черкаське обласне відділення педтовариства  України.

Детальніше...

 

Авторський семінар Ш.О. Амонашвілі та П.Ш.Амонашвілі в Києві «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»

 

13 -17 квітня 2013 р. в м. Києві в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова відбувся авторський 5-денний семінар (40 годин) академіка Російської академії освіти, професора, доктора психологічних наук, іноземного члена Національної Академії Педагогічних Наук України, президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, почесного доктора та почесного професора багатьох педагогічних ВУЗів України, Росії, Болгарії та інших країн Шалви Олександровича Амонашвілі.

Організатори семінару: Головне управління освіти та науки Київської міської державної адміністрації; Головне управління освіти та науки Київської обласної державної адміністрації; Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова; Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки.Це вже четверта зустріч всесвітньо відомого педагога-новатора з педагогічною спільнотою Києва, Київської області та інших областей України. Всього на семінар з’їхалось біля 700 педагогів, психологів, методистів шкіл та дошкільних закладів, керівників учбових закладів, викладачів ВУЗів, студентів, батьків та інш. від 21 області нашої держави.

Це вже четверта зустріч всесвітньо відомого педагога-новатора з педагогічною спільнотою Києва, Київської області та інших областей України. Всього на семінар з’їхалось біля 700 педагогів, психологів, методистів шкіл та дошкільних закладів, керівників учбових закладів, викладачів ВУЗів, студентів, батьків та інш. від 21 області нашої держави.

Ці семінари стали значними подіями для міста і області та унікальною можливістю поглиблено познайомитись з гуманною педагогікою з перших вуст, дозволили їхнім учасникам зануритися в атмосферу гуманізму, сприяли активному розвитку ідей гуманної педагогіки в Україні.

Детальніше...

 
Більше статтей...