Підсумки Київських Студій гуманної педагогіки 26/10/2017р.
26 жовтня 2017 року в Київському будинку вчителя за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації відбулися Київські Студії гуманної педагогіки, у яких взяли участь активно-відповідальні учителі, вихователі, батьки. Тема: " Робота вихователя, вчителя з батьками. Духовні закони розвитку сім’ї в творах Василя Сухомлинського " Лейтмотив: "Любов людська повинна бути не тільки красивою, відданою, вірною, але й мудрою і обачною, гострозорою і розбірливою. І лише тоді, коли вона буде мудрою і обачною, вона може бути красивою і щасливою" В. Сухомлинський Модератор: Зінаїда Хоменко, кандидат психологічних наук, член Правління Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, заступник Голови Київського міського центру ВАГП, науковий консультант школи гуманної педагогіки, Вчитель Гуманної Педагогіки. Форма проведення: семінар-практикум.
Чотирнадцяті Міські Читання з Гуманної Педагогіки у Бахмуті
26 жовтня 2017 року у Бахмутському НВК № 11 відбулися Чотирнадцяті Міські Читання з Гуманної Педагогіки за темою: «Сім’я – лоно культури людства» У наш бурхливий час мінливих цінностей ми повинні усвідомити, що родина – це вічна цінність, і без її збереження неможливо збереження культури людства. На Читаннях були розглянуті питання, пов’язані з основами, на яких має будуватись сім’я, та у чому полягають принципи її створення, такі як любов, духовна єдність, співтворчість та співдружність, взаємоповага, взаєморозуміння, співчуття, милосердя та безкорисливе служіння. Це духовні поняття, збагачені у віках досвідом попередніх поколінь нашого народу, тому родина завжди має національно-культурні особливості поряд із загальнолюдськими чеснотами.
Авторські семінари Антуна Лисеця з біоетики у Дніпрі
У Дніпрі з 2 по 7 жовтня 2017р. на запрошення Дніпровського Центру Гуманної педагогіки з авторськими семінарами виступав доктор медицини Антун Лисиць (Хорватія). Теми його виступів стосувалися широкого кола біоетичних питань, пов'язаних з вірою в те, що людина - духовна істота і не може бути об'єктом експериментів на будь-яких етапах свого розвитку. Питання, які були розглянуті на лекціях: - повага до життя ненароджених дітей; - Божий Дар дітонародження і гідність зачаття; - чистота дошлюбних стосунків і святість шлюбу; - духовна сторона шлюбу і сімейних відносин; - духовна сторона відносин до людей похилого віку; - етика відносин з важкохворими людьми та між лікарем і пацієнтом. Лекції викликали великий інтерес і відгук серед вчителів Дніпра і Дніпровської області, студентів Дніпровської консерваторії ім. Глінки, педагогічного коледжу, технікуму зварювання та електроніки ім. Патона, лабораторно-діагностичного факультету університету ім. Гончара, слухачів семінарії і дали можливість розглянути багато питань, які пов'язані з життям і гідністю людини, з погляду духовності. Підсумки Київських Студій гуманної педагогіки 21/09/2017р.
21 вересня 2017 року в Київському будинку вчителя за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації відбулися Київські Студії гуманної педагогіки, у яких взяли участь активно-відповідальні учителі, вихователі, батьки. Тема: "Земні і небесні шляхи Григорія Сковороди" Лейтмотив: "Жив, як учив, і учив так, як жив"
|