Печерська гімназія №75 м. Києва і гени людської Душі
Слова ЛЮБОВ, ПОВАГА, СПОКІЙ, МИЛОСЕРДЯ, ЩАСТЯ – це не іменники, це дієслова. Бо якщо вони будуть залишатися лише в рамках звуку, хоча звук також має свою силу, і не будуть переходити в дієслова, а потім в дії, наші Душі наповняться тривогою і смутком, відчаєм і злобою. Кожен із нас хоче, щоб його любили, поважали, щоб оточуючі проявляли до нього милість, хоче мати душевний спокій і почуватися щасливим. Ми всі такі різні. Різні за статтю, різні за віком, різні за національністю, за віросповіданням і раптом…усі хочемо одного і того ж! Значить ми в чомусь схожі? В чому ж? Ми схожі потребами Душі! І тоді ЛЮБОВ, ПОВАГА, СПОКІЙ, МИЛОСЕРДЯ, ЩАСТЯ – це уже і не іменники, і не дієслова, це –ГЕНИ ЛЮДСЬКОЇ ДУШІ… Дитинка народжується і, в залежності від того яке обличчя мами вона бачить перед собою - усміхнене чи незадоволене, вона формує своє ставлення до світу. З молоком матері немовля вбирає і правила поведінки серед людей. Навчитися жити серед людей – це перший урок який має вивчити дитина. Дитина прийшла в Школу Життя. І в цій школі дитина має здати іспити з основних предметів. Які ж ці предмети – математика чи англійська мова? Для українських шкіл – це ж основні предмети???!!! Саме з цих предметів більшість шкіл проводять іспити, які називають співбесідою, для дитини віком від 6 до 16 років! Шановні батьки і вчителі, хіба знання цих предметів чи інших шкільних дисциплін будуть запорукою того, що ваша дитина, ваш учень будуть вміти любити і почуватися щасливими?
Запрошуємо на лютневі Київські Студії гуманної педагогіки
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної педагогіки Київський міський та обласний центри гуманної педагогіки Київський міський будинок учителя Шановні друзі! Чергові Київські Студії гуманної педагогіки відбудуться в субботу 21 лютого 2015 р. з 10-00 до 13-00 в Будинку учителя за адресою: м.Київ, вул. Володимирська, 57, Будинок учителя, ауд.308, 3-й поверх Тема зустрічі: «Роль батьків у вихованні серця дитини» «Виховання, позбавлене постійного, повсякденного духовного спілкування дітей з батьками, - ненормальне, потворне виховання, як ненормальне потворне життя батьків без постійної турботи про дітей».
В.О.Сухомлинський
«Любити Дитину по-всякому не можна. Якщо любов не виховує, вона не для Дитини. Якщо в Любові не має відданості і прихованої готовності до самопожертви, вона теж не для дітей»
Ш.О.Амонашвілі
Форма проведення: творча майстерня Модератор – Зінаїда Хоменко, кандидат психологічних наук, член Правління Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, заступник Голови Київського міського центру ВАГП, науковий консультант експериментальної школи гуманної педагогіки гімназії №75 м. Києва, науковий консультант і практичний психолог Фінансового ліцею м. Києва Прохання підтвердити свій прихід або повідомити про його неможливість на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Контактні телефони: Хоменко Зінаїда Іванівна 093-541-29-27; 425-47-43 Подгорна Наталія Володимирівна 068-356-28-18; 274-49-30 Коломієць Вікторія Володимирівна 098-236-02-50; 095-824-12-88; 223-02-20 Чекаємо на Вас !!! Звертаємо вашу увагу, що участь в роботі студії безкоштовна. По закінченню роботи Студій (травень 2015р.) ті учасники, які відвідали всі засідання Студій, отримують сертифікати.
Навчіться дружити і будете багатими!!! (Інтерв'ю Назарія Радчука з Ш.О.Амонашвілі)
З Шалвою Олександровичем Амонашвілі я познайомився в той період, коли мій татко – взірець мудрості, доброти і порядності – пішов у небуття. Саме в цей нелегкий час Бог послав мені добру, чуйну, співчутливу людину. І впродовж усього нашого спілкування я відчував його любов і підтримку. І ось, коли з 1 по 20 січня2015р. Шалва Олександрович проводив у Києві свій семінар, я попросив маму взяти мене з собою. Я з великим захопленням слухав виступи мого мудрого вчителя, а по закінченню поспілкувався з ним особисто.
|