Вітаємо Шалву Олександровича Амонашвілі з ювілеєм!
З Днем народження, Учителю!
Ми маємо велике щастя бути сучасниками Шалви Олександровича, талановитого педагога, тонкого психолога, мислителя, філософа освіти, яскравого письменника і публіциста, творця прекрасних людських стосунків, натхненника тих істотних змін в освітньому просторі, які розпочалися. Маємо безмежну радість торкатися серцем глибин мудрості, сили духу, світла любові, благородних ідей, якими наповнене його серце, і відчуваємо велику відповідальність перед собою, перед наступними поколіннями бути провідниками унікальної педагогіки, спрямованої у майбутнє, її творцями перш за все в собі. Шалве Олександровичу! Вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам яскравих, світлих, прекрасних миттєвостей, наповнених любов'ю, радістю, творчістю для насичення простору безсмертними ідеями Гуманної педагогіки, втілення їх у життя! Президент Всеукраїнської Асоціації Гуманної педагогіки С.Л.Крук
Добро в кожному з нас
Урок проводила: Кабан Світлана Миколаївна, вчитель біології. Навчальний заклад: Літківське НВО ім.М.П.Стельмаха Зазимської ОТГ Київської області. Для учнів 6-Б класу. Тема : «Добро в кожному з нас»
Головним на уроці було: замислитись над важливістю людяності, милосердя, доброти; сформувати в учнів розуміння, що таке "добро"і прагнення творити добро та бути толерантними.
«Вчимося толерантно спілкуватися – не ображати і не ображатися»
Урок добра із циклу «Школа спілкування» був проведений Дульською Мариною Павлівною у Вишнопільській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Тальнівської міської ОТГ Звенигородського району для учнів 2 класу. Конспект цього уроку був відзначений Грамотою видавництва «Світич», редакцією журналу «Учитель початкової школи» за перемогу в номінації «Морально-етичне спілкування» Всеукраїнського конкурсу освітніх технологій (початкова школа). Головною метою уроку було: відповісти на запитання «Як сформувати корисні навички гармонійного спілкування?»; показати переваги толерантного спілкування перед недружелюбним. На практиці діти оволодівали компетентностями долати образи і прощати кривдників. Учні усвідомили, що дружелюбність, товариськість та повага до людей, зокрема до однокласників, набагато цінніші образ. Адже часто дрібні непорозуміння зводять стіну між людьми, тяжким каменем лягають на серце. І ми не можемо попросити пробачення – просто тому, що не навчені. І носимо в собі образу, яка роз’їдає душу, бо не вміємо позбутися її.
Урок Доброти за оповіданнями В.О.Сухомлинського
В Геронимівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Руськополянської сільської ради Черкаської області у 4-а класі пройшов урок Доброти. Вчитель: Торгаченко Катерина Василівна. За основу взяла оповідання В.О.Сухомлинського "Усмішка", "Конвалія під вікном". Складали прислів'я про доброту. Програвання ролі "Я - доброта".
|