Українська (UKR)

Сьомі Київські читання з гуманної педагогіки «ЧИСТІ ДУМКИ ТВОРЯТЬ ЧУДЕСА»

Афіша

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВСЕУКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЯ АСОЦІАЦІЯ ГУМАННОЇ ПЕДАГОГІКИ

ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ ім. Г.С. КОСТЮКА НАПН УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТА ОБЛАСНИЙ ЦЕНТРИ ГУМАННОЇ ПЕДАГОГІКИ

КИЇВСЬКИЙ БУДИНОК УЧИТЕЛЯ


Шановні колеги, дорогі друзі!


27.08.2018р. у Київському будинку учителя, за адресою:

вул. Володимирська, 57 (ст.метро «Університет»,«Театральна», «ім. Л.Толстого»)

відбудуться Сьомі Київські читання з гуманної педагогіки

«ЧИСТІ ДУМКИ ТВОРЯТЬ ЧУДЕСА»

Лейтмотив: «Тільки думка бачить невидиме, бо вона також є невидимою»

Гермес Трисмегіст

Регламент роботи Читань :

Дресс-код: позитивний настрій, усмішка, готовність до співпраці, бейджик, торбинка з улюбленим чаєм чи кавою, різноманітними святковими смаколиками. Перевага надається торговій марці «Made in Дома». Ви обов’язково знайдете собі колегу/колежанку і зможете зробити подаруночок. Тож візьміть його з собою. Вміння дарувати робить нас щасливішими. Це Ваш шанс бути щасливим! Хай зростає число щасливих людей!

9:00-10:00 - Радісна реєстрація учасників, заповнення карток участі

10:00-10:10 - Урочисте відкриття читань - Зінаїда Хоменко, Ігор Ерметов

10:10-10:30«Кожна думка народжує дію. Сама найменша думка створює крихітну дію»

Станіслав Крук, Президент ВАГП, директор Центру інноваційної педагогіки та психології Хмельницького національного університету, кандидат педагогічних наук, доцент, Лицар Гуманної Педагогіки.

10:30-11:00 «Креативне мислення. Як виховати творців майбутнього?»

Олексій Толкачов, футуролог, Голова правління Благодійного Фонду «Омріяна Країна», Президент Європейської Асоціації Українців, автор книги «Омріяна Україна. Ключ до майбутнього».

11:00-11:20 – «З думкою про КОЖНУ ДИТИНУ, з вірою в КОЖНУ ДИТИНУ або «Портфоліо гармонійного розвитку учня/учениці»

Зінаїда Хоменко, кандидат психологічних наук, член правління ВАГП, заступник голови Київського міського центру ВАГП, Вчитель Гуманної Педагогіки;

Ірина Ковалевська, директор СШ I ступеня №322 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, «вчитель-методист».

Детальніше...

 

Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки «Сім’я – лоно культури людства»

Афіша

Департамент освіти і науки  Львівської облдержадміністрації

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради

Інститути гуманітарних та соціальних наук, права та психології   Національного університету «Львівська політехніка»

Факультет педагогічної освіти Львівського національного університету імені І. Франка

КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»

Служба у справах дітей Львівської ОДА

Притулок для дітей служби у справах дітей Львівської ОДА

ГО «Львівський обласний центр Гуманної Педагогіки»

8-10 червня 2018 року

Відбудеться Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки.

«Сім’я – лоно культури людства»

Поетична назва фестивалю: «Родина, родина – це вся Україна з глибоким корінням, з високим гіллям» (В. Крищенко)

Лейтмотив: «Тільки родина, як вічна зернина, на невмирущому полі життя» (В. Крищенко)

Мета фестивалю: запровадження ідей духовного гуманізму в сучасний освітній та суспільний простір, обмін кращими напрацюваннями з питань сімейного виховання дітей нового покоління, створення та функціонування родини, знайомство зі скарбницями етнопедагогіки різних етносів, що проживають в Україні, підтримання й поширення вартісних родинних традицій.

До участі запрошуються керівники та педагоги всіх категорій середніх загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладів, практичні психологи, працівники закладів позашкільної освіти, викладачі вищих навчальних закладів та інститутів післядипломної освіти, студенти педагогічних та психологічних факультетів вишів, методисти рай(міськ)методкабінетів, медичні та бібліотечні працівники, методисти інформаційно-методичних центрів освіти, працівники культури, батьки та всі, кого хвилює стан та майбутнє нашої країни.

Умови участі у фестивалі

Перший фестивальний день – 8 червня – культурно-екскурсійний (всі екскурсії БЕЗКОШТОВНІ).

Другий і третій фестивальні дні – 9 і 10 червня: пленарні засідання, рубрики: «Віночок національних традицій сімейної педагогіки», «Сімейні історії», майстер-класи, тренінги, творчі майстерні тощо за адресою: м. Львів, вул. Карпінського, 2/4, 1-й корпус Національного університету «Львівська політехніка», актова зала.

Реєстрація учасників фестивалю 9 червня 2018 року з 8-00 до 9-00 год. за адресою: Львів, вул. Карпінського 2/4, 1-й корпус Національного університету «Львівська політехніка», перед актовою залою.

Участь у роботі фестивалю БЕЗКОШТОВНА.

Для тих, хто захоче отримати комплект: сертифікат на 30 годин (24 год. очної роботи + 6 год. самостійної для ознайомлення зі змістом наданих матеріалів), папку учасника з програмою, цитатником, книгою «Діти з Богом розмовляють», ручкою, блокнотом, інформаційними матеріалами) – оргвнесок у сумі 200 грн. при реєстрації (для студентів – 100 грн. при наявності студентського квитка очної форми навчання). Оплата може здійснюватися як фізичними, так і юридичними особами.

Проїзд, проживання та харчування учасників фестивалю здійснюється за рахунок сторони, що відряджає, або власним коштом.

Заявки на участь у фестивалі приймаються до 6.06.2017 (форма додається).

Координатор підготовки: Матяшук Валентина Петрівна.

Варіанти поселення (бронювати самостійно)

1. Гуртожиток ЛОІППО (вул. Тиктора, 5; 5 хв. від оперного театру, але без зручностей і гарячої води, вартість 50 грн.).

Від з/д вокзалу – трамвай №6 до оперного театру

Бронювати за тел.: 0964577449 – пані Ірина

2. Гостєві кімнати Львівської середньої спеціальної музичної школи-інтернату ім. С.Крушельницької (вул. Зелена, 10, вартість до 100 грн.)

Бронювати за тел.: 0963679041 – Людмила Євгенівна

Від з/д вокзалу – трамвай №1, №9, від автовокзалу на вул. Стрийській – тролейбус №25, маршрутка 3а (зуп. вул. Шота Руставелі)

3. Львівське державне училище фізичної культури (вул. Княгині Ольги, 1, вартість до 100 грн.)

Бронювати за тел.: 0679470308, 8032-23817927 – Євгенія Антонівна

Від з/д вокзалу – трамвай №9 до трамвайного парку, далі трамвай №3

4. Хостел, вул. Архипенка, 2, вартість 90 грн.

Бронювати за тел.: 097-94-97-792 – Софія Петрівна

Від з/д вокзалу – трамвай №9, зупинка вул. Івана Франка, від Стрийського автовокзалу – маршрутка № 3а до Стрийського ринку

5. Cherry Hostel, вул. Костюшка, 5, бронювати за тел.: 0976055599

Промовцям фестивалю щодо поселення попередньо звернутися:

0964577449 – пані Ірина – пільгове поселення (60 грн.) на базі ТКЦ «Княжий», вул. В.Великого, 125.

Прохання анкету-заявку надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контактний телефон з питань реєстрації: 0964577449 – пані Ірина

 

 

Школа гуманної педагогіки – преображення в просторі любові

Новини

У Німеччині один з директорів середньої школи на початку кожного навчального року відправляє такого листа: "Я — один з тих, хто вижив у концтаборі. Мої очі бачили те, що жодна людина не повинна бачити. Гарно освічені та навчені інженери побудували газові камери, які отруювали дітей. Гарно підготовлені лікарі, медсестри, що добре розбирались у препаратах, уколами умертвляли немовлят.

Вони всі закінчили середню школу і перетворились на людей, що вічно горітимуть у пеклі. Тому я сумніваюсь, що навчання наукам обов’язкове та корисне. Моє прохання до вас –докладіть усіх зусиль стати людьми. Докладіть усіх зусиль протистояти виробництву освічених монстрів та психопатів. Дуже важливо, щоб і ваші діти також брали участь у цьому процесі".

Цінності гуманної педагогіки стають найбільш актуальними в перехідні періоди історичного розвитку суспільства. Перехідний період в житті людства – це не просто перехід від однієї суспільної формації до іншої, це перехід, перш за все, в способі мислення, в способі взаємодії членів суспільства один з одним. Відбувається зміна світогляду людини. А зміна світогляду – це суб’єктивний процес, це процес, який вимагає від кожного з нас відповіді на питання: «Якою людиною я є?», «В чому сенс мого життя?», «Як мені жити з самим собою та з іншими людьми?» Тобто, це питання, пов’язані з самопізнанням і самопреображенням. Якісні  конструктивні зміни в особистості найефективніше відбуваються не під тиском, насиллям, а в просторі любові. Діти приходять в цей світ, щоб їх любили, бо саме в просторі любові вони можуть розкрити і реалізувати свої здібності і таланти. 16 травня  2018р. на студіях гуманної педагогіки вчителі спеціалізованої школи №322 м. Києва ділилися своїм  досвідом гуманної педагогіки.

Детальніше...

 

Підсумки Київських Студій гуманної педагогіки 19/04/2018р

Новини

«Практика самопізнання як основа здорового способу життя»

Лейтмотив: «Збери всередині себе свої думки і в собі самому шукай справжніх благ. Копай всередині себе криницю для тої води, яка зросить і твою оселю, і сусідську» Г. Сковорода

Шалва Олександрович Амонашвілі підказує нам простий шлях до отримання знань. Щоб знання потоком спускалося на вас, ви повинні вміти спостерігати, дивуватися і зачаровуватися, надихатися почутим, побаченим, відчутим…

Гостями квітневих студій гуманної педагогіки були:


Эмма Піньковська, філософ, письменник, громадський діяч, голова «Товариства жінок міста Фастів», лікар акушер-гінеколог вищої категорії;


Тетяна Черкашина, доктор пед. наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР», керівник науково-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення, президент ЧМГО «Ліга культури» м. Черкаси та Людмила Северінчук, аспірант Інституту проблем виховання НАПН України, начальник служби у справах дітей Черкаської райдержадміністрації, секретар науково-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення, віце-президент ЧМГО «Ліга культури» м. Черкаси.

Детальніше...