Українська (UKR)

Декларація Всеукраїнського об’єднання «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки»

Батьківська турбота

«Про негативне ставлення до введення в систему освіти України «Стандартів сексуальної освіти в Європі», пропаганди у суспільстві гомосексуалізму, лесбіянства, транссексуалізму і так званих одностатевих шлюбів, а також до впровадженняв життя українських сімей системи ювенальної юстиції»

 Ця Декларація складена з метою засвідчити негативне ставлення ВГО «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки» щодо законопроектів, які готуються до прийняття:

№ 2342 від 19.02.2013 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні»;

№ 2539 від 14.03.2013 «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Детальніше...

 

Друга Бушетінська зустріч діячів Міжнародного руху гуманної педагогіки

Новини

busheti2013114-17 липня 2013 відбулася друга зустріч діячів Міжнародного руху Гуманної педагогіки та конференція Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки. У ній брали участь члени Координаційної ради Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки і запрошені представники шкіл, ВНЗ та громадських організацій з різних міст і країн: Росії (м. Москва, Обнінськ, Калінінград, Новосибірськ, Волгоград, Ульяновськ, Дербент, Ростов-на-Дону, Краснодар, Благовєщенськ, Абакан, Махачкала, Грозний), України (м. Київ, Хмельницький, Херсон, Донецьк, Севастополь, Черкаси, Білгород-Дністровський, Артемівськ, Дніпропетровськ, Чернівці), Грузії (м. Тбілісі), Латвії (м. Рига, Смилтене), Литви (м. Клайпеда), Естонії (м. Таллінн).

 Зустріч проходила в садибі Амонашвілі в Бушеті (Телавський район, Грузія). Особливу значимість цій зустрічі додало те, що відкрив її Міністр освіти і науки Грузії Георгій Парменович Маргвелашвілі. Він високо оцінив діяльність Міжнародного Центру, значимість Педагогічних Читань і запропонував Тринадцяті Міжнародні Педагогічні Читання з теми «Учитель» провести у Тбілісі з 21 по 23 березня 2014 року.

http://www.gumannaja-pedagogika.ru/news

Підсумки зустрічі

Фотозвіт 

 

Семінар для працівників освіти «Педагогіка Серця як духовний вимір учительської праці» на базі учбово-виховного комплексу "Європейська школа "Михаїл" І - ІІІ ступенів - ясла - сад" 9 квітня 2013 року

Конференції, семінари

9 квітня 2013 року у Європейській школі «Михаїл» відбувся семінар для працівників освіти м. Києва і області «Педагогіка серця як духовний вимір учительської праці». 

В основі роботи Європейської школи «Михаїл» - гуманно-особистісна концепція розвитку дитини Ш.О. Амонашвілі і Маніфест гуманної педагогіки. (До речі, в березні 2012 року піcля авторського семінару в Києві в школі "Михаїл" відбулась зустріч академіка Ш.О. Амонашвілі та його дружини, академіка В.Г.Ніорадзе, з учителями, вихователями, батьками. Також колектив школи постійно приймає участь в авторських семінарах академіка Ш.О.Амонашвілі).

Гості ознайомилися з системою роботи школи, у фундамент якої закладені любов і добро, творяще терпіння, розвиток духовності і моральності.

Виховання спрямоване на розкриття духовних багатств дитини, створення духовної спільності між учителями, учнями і батьками.

Детальніше...

 

Авторський семінар Ш.О.Амонашвілі та П.Ш.Амонашвілі в Черкасах «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»

Конференції, семінари

8 - 12 квітня в місті Черкаси відбувся авторський п’ятиденний семінар Шалви Олександровича Амонашвілі  та Паати Шалвовича Амонашвілі «Гуманно – особистісний підхід до дітей в освітньому процесі».

Співорганізаторами семінару стали Департамент освіти і науки Черкаської обласної  державної адміністрації, Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради, Всеукраїнська культурно – освітня асоціація Гуманної Педагогіки, Черкаський обласний центр Гуманної Педагогіки, Черкаське обласне відділення педтовариства  України.

Детальніше...