Українська (UKR)Російська (RUS)

Педагогічна спадщина Олекси Тихого

Культурна діяльність

«Любіть Україну, як сонце любіть,

Як вітер і трави, і води.

В годину щасливу і в радості мить

Любіть і в годину негоди»

В. Сосюра

29 жовтня 2020 року на базі КНЗ «Черкаський інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у форматі online був проведений захід «Педагогічні гостини - невідомі імена» за темою «Українська антологія гуманної педагогіки. Педагогічна спадщина Олекси Тихого»

Мета: ознайомити освітян з невідомим на весь загал педагогом з Донеччини, великим патріотом українського народу Олексою Тихим.

Захід, у якому взяли участь 44 учителі української мови та літератури Черкащини, провела Гаряча Світлана Анатоліївна, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Детальніше...

 

ЧЕРКАСЬКІ ОБЛАСНІ ЧИТАННЯ З ГУМАННОЇ ПЕДАГОГІКИ «ЯК ЛЮБИТИ ДІТЕЙ»

Читання з гуманної педагогіки

27 жовтня 2020 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» та Обласного центру Гуманної Педагогіки у форматі online відбулися Обласні читання з гуманної педагогіки на тему «Як любити дітей»

У них взяли участь більше 60 освітян Черкащини, зокрема, директори, заступники директорів закладів загальної середньої освіти, учителі-предметники, учителі початкових класів, вихователі закладів дошкільної освіти, практичні психологи та соціальні педагоги, науково-педагогічні працівники кафедр та методисти інституту.

На педагогічних читаннях вже вдруге розглядалася тема, яка є ключовою в Гуманній Педагогіці та складає основу духовного життя людини – «Як любити дітей».

Напрямами роботи педагогічних читань були:

1. Самовиховання на шляху досягнення любові.

2. Поради мудреців.

3. Духовний Світ дитини. Що ми знаємо про нього?

4. Внутрішня дитина в кожному з нас. Історії власного життя.

5. Відверта розмова. Як ми виховуємо дітей?

6. Любити дітей, щоб захищати їх. Виклики сучасності та необхідність збереження людських цінностей.

7. Українська культурна традиція любові до дитини.

Детальніше...

 

Читання з Гуманної Педагогіки у м. Бахмут «Як любити дитину»

Читання з гуманної педагогіки

23.10.2020 р. у м. Бахмут Донецької області пройшов вебінар Сімнадцяті Міські Читання з Гуманної Педагогіки «Як любити дитину»

Читання проходили у формі вільного спілкування експертів, які відверто говорили про самовиховання на шляху досягнення любові, про духовний світ дитини та про те, що ми знаємо про нього; про внутрішню дитину в кожному з нас та про історії власного життя; про те, як ми виховуємо дітей та, яке воно, наше виховання; про виклики сучасності та необхідність збереження людських цінностей.

Експертами на Читаннях були:


Станіслав Леонідович Крук, кандидат педагогічних наук, президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, віце-президент Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, Лицар Гуманної Педагогіки.


Сільвія Баранаускиене, директор Шяуляйскої прогімназії Гягужю, учитель-методист, член правління Литовської асоціації гуманної педагогіки, Лицар Гуманної Педагогіки (Шяуляй, Литва).


Борозенцева Тетяна Валеріївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», практикуючий психолог, координатор Відкритої Асоціації психологів-практиків «Трансформація».

Детальніше...

 

85 років з дня народження В.Г.Ніорадзе

Новини

17 квітня виповнилося 85 років з дня народження Валерії Гівіївни Ніорадзе.

Беззмінною супутниці, дружини, друга, коханої жінки Шалви Олександровича Амонашвілі, натхненниці і Воїна Світла.

Письмо в Небо

Милая, любимая ты моя Женщина!

Есть ли день, или час, или минута,

когда я отлучаюсь от тебя, забываю тебя?

Нет такой минуты, ибо ты текст и подтекст моей жизни.

Чувствую также, как ты со своей высоты Небес

заботишься обо мне, не покидая ни на минуту.

Я провожал тебя с печальной торжественностью,

ибо мое сердце знало, с какими дарами возвращается твоя душа домой.

Детальніше...