Українська (UKR)Російська (RUS)

Добро в кожному з нас

Уроки доброти

Урок проводила: Кабан Світлана Миколаївна, вчитель біології.

Навчальний заклад: Літківське НВО ім.М.П.Стельмаха Зазимської ОТГ Київської області.

Для учнів 6-Б класу.

Тема : «Добро в кожному з нас»

Головним на уроці було: замислитись над важливістю людяності, милосердя, доброти;

сформувати в учнів розуміння, що таке "добро"і прагнення творити добро та бути толерантними.


 

 

«Вчимося толерантно спілкуватися – не ображати і не ображатися»

Уроки доброти

Урок добра із циклу «Школа спілкування» був проведений Дульською Мариною Павлівною у Вишнопільській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Тальнівської міської ОТГ Звенигородського району для учнів 2 класу.

Конспект цього уроку був відзначений Грамотою видавництва «Світич», редакцією журналу «Учитель початкової школи» за перемогу в номінації «Морально-етичне спілкування» Всеукраїнського конкурсу освітніх технологій (початкова школа).

Головною метою уроку було: відповісти на запитання «Як сформувати корисні навички гармонійного спілкування?»; показати переваги толерантного спілкування перед недружелюбним.

На практиці діти оволодівали компетентностями долати образи і прощати кривдників. Учні усвідомили, що дружелюбність, товариськість та повага до людей, зокрема до однокласників, набагато цінніші образ. Адже часто дрібні непорозуміння зводять стіну між людьми, тяжким каменем лягають на серце. І ми не можемо попросити пробачення – просто тому, що не навчені. І носимо в собі образу, яка роз’їдає душу, бо не вміємо позбутися її.

Детальніше...

 

Урок Доброти за оповіданнями В.О.Сухомлинського

Уроки доброти

В Геронимівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Руськополянської сільської ради Черкаської області у 4-а класі пройшов урок Доброти.

Вчитель: Торгаченко Катерина Василівна.

За основу взяла оповідання В.О.Сухомлинського "Усмішка", "Конвалія під вікном".

Складали прислів'я про доброту.


Програвання ролі "Я - доброта".

 

 

Уроки добра. Класна година «У чому сила любові?»

Уроки доброти

Класна година - 11 клас, тема: «У чому сила любові?»

Автор: Журбас С.О, педагог-організатор, методист Літківського НВО ім.М.П.Стельмаха Зазимської ОТГ Київської області.

Учні побудували «Будиночок любові», який зігріває людяними якостями сонечка. Визначили спільні якості хлопців і дівчат, побудували моделі знайомств та побачень. Зробили висновок, що любов робить всіх чуйними. Коли любимо - ми самовдосконалюємось.


Класна година з елементами тренінгу спонукає замислитись над духовною сутністю любові, допомагає формуванню особистісних людських якостей, а також зробити висновки, чи можемо ми любити по справжньому. Колективна робота надає впевненості, спрямовує на самовдосконалення.

Джерела: gumanpedagog.org.ua