Українська (UKR)

Авторський п`ятиденний семінар академіка Ш.О. Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі» 16-20 січня 2015 року (м.Київ)

 

Міністерство освіти і науки України

Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки

Департамент освіти та науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації

Департамент освіти та науки Київської обласної державної адміністрації

Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова

Інститут психології ім. Г. С. Костюка НАПНУ

Інститут проблем виховання НАПН України

Міжнародний Центр Гуманної Педагогіки

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міносвіти України

Хмельницький національний університет

Подільське молодіжне об’єднання «У майбутнє через Культуру»

16 - 20 січня 2015 р. в м. Києві в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова відбудеться авторський п`ятиденний семінар (40 годин) академіка Російської академії освіти, професора, доктора психологічних наук, іноземного члена Національної Академії Педагогічних Наук України, Почесного президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки Шалви Олександровича Амонашвілі.

П`ятиденний авторський семінар Ш.О.Амонашвілі є унікальною можливістю поглиблено познайомитись з гуманною педагогікою з перших вуст.

Видатний педагог-новатор у віртуозній, захоплюючій формі ділиться своїми знаннями, досвідом, неповторною енергетикою глибокої любові до дітей. Під час семінару Шалва Олександрович проведе майстер-класи у вигляді відкритих уроків з київськими учнями.

За відгуками вчителів - учасників попередніх семінарів, в незалежності від їх досвіду роботи, участь у семінарі Ш.О.Амонашвілі кардинально змінила їх ставлення, навіть уявлення про власну професію.

Нові ідеї, натхнення до роботи, бажання якнайшвидше побачитись зі своїми учнями – перші, безпосередні враження після семінару.

У семінарі візьме участь Паата Шалвович Амонашвілі, президент Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, керівник дитячої художньої студії «Басті – Бубу», науковий керівник дитячого саду «Басті – Бубу», співавтор концепції дошкільного виховання, письменник, автор книг: «Блогбастер», «Ангел – хранитель во мне», «Сонвизия», «Больной врач», багатьох книжок для дітей, Лицар Гуманної Педагогіки.

Паата Шалвович Амонашвілі представить цілісну систему роботи з дітьми дошкільного віку.

На семінар запрошуються педагоги, психологи, методисти шкіл та дошкільних закладів, керівники учбових закладів, викладачі Вузів, студенти педагогічних та психологічних факультетів, батьки та усі бажаючі.

Умови участі у семінарі:

 

Семінар відбудеться з 16 по 20 січня 2015 р. у Залі урочистостей головного корпусу Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, буд. 9 (ст. метро «Університет»).

Реєстрація учасників семінару відбудеться 16 січня в фойє головного корпусу Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова з 8-00 до 11-00. Робота семінару 16 січня з 11.00 до 18.00; в інші дні (з17 по 20 січня) з 10.00 до 18.00. Видача сертифікатів – 20 січня.

Оргвнесок – 280 грн. за 5 днів, 70 грн. за 1 день.

Іменний Сертифікат за підписом Ш.О.Амонашвілі отримується учасниками семінару за умови відвідування усіх п’яти днів.

Проїзд, проживання та харчування учасників семінару здійснюється коштом учасників або стороною, що направляє.

Заяви на участь у роботі Семінару та бронювання гуртожитку (форма додається) направляти на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Телефони для довідок:

(044) 517-43-62; моб. 067-26-96-503; 066-006-70-84; 063-523-43-63 — Людмила Олександрівна Мазур (за необхідності, за цими телефонами можна зробити заявку на участь у Семінарі).

Питання житла вирішується під час реєстрації за умови попереднього замовлення в заявці. Вартість — від 80 грн і вище.

Оргкомітет

ЗАЯВА
на участь в авторському семінарі Ш.А. Амонашвілі

«Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі».
м. Київ, з 16 по 20 січня 2015 року

Прізвище, імя, по-батькові _____________________________________________

Місце роботи__________________________________________________________

Посада, наукова ступінь ________________________________________________

Домашня адреса учасника (вказати поштовий індекс, область, місто)___________ ______________________________________________________________________

E-mail ________________________________________________________________

Контактні тел: моб. ___________________________________________________

Чи є необхідність у бронюванні гуртожитку (на які дати) __________________________________________________________________

Дата подачі заяви____________