Українська (UKR)

Перша Всеукраїнська педагогічна різдвяна конференція

7 – 9 лютого 2020 року у Львові відбудеться Перша Всеукраїнська педагогічна різдвяна конференція:

«Українська школа в умовах гострих викликів ХХІ ст.: сталий клімат – духовний гуманізм»

Лейтмотив: «Скажімо Слово про Школу, яка є: вогнищем духовності і моральності, майстернею людяності, законодавицею якості життя, дарителькою Світла і могутності знань, берегинею культури і мови, сіячкою духовного і доброго» (Ш. Амонашвілі)

Провідна ідея: «Наша праця – формування людини, і це покладає на нас особливу відповідальність, яку ні з чим не зіставити» (В. Сухомлинський)

До участі запрошуються засновники й керівники закладів загальної середньої освіти та їх заступники, керівники органів управління освітою ОТГ, районів і міст, методисти інформаційно-методичних центрів освіти, батьки та всі, кого хвилює стан освіти та майбутнє нашої країни.

Прохання до всіх, хто читає даний інформаційний лист взяти анонімну участь в короткому он-лайн опитуванні на предмет вивчення громадської думки з освітніх питань за наступним посиланням: https://forms.gle/YTL28RBvPanvyvPL6

Перший день - 7 лютого

Практико-орієнтовані екскурсії до закладів загальної середньої освіти Львова. Розподіл по школах буде здійснено в порядку формування списку учасників, про що вони будуть проінформовані персонально на вказану в заявці електронну адресу.

Початок об 11:00, детальна інформація буде надіслана персонально після реєстрації і поділу зареєстрованих учасників по школах.

Екскурсії містом у складі груп після відвідування шкіл.

16.45 – збір в актовій залі коледжу за адресою: м. Львів, вул. І. Пулюя, 36.

17.00 - Панельна дискусія:

«Професійна освіта як екзаменатор готовності випускника школи до навчання впродовж життя»

Другий день – 8 лютого

Реєстрація учасників конференції 8 лютого 2020 року з 8:00 до 9:00

за адресою: вул. І. Пулюя, 36.

Другий і третій дні – 8 і 9 лютого

9.00 - робота згідно заявлених рубрик за адресою: м. Львів, вул. І. Пулюя, 36.

Рубрики конференції:

- майстер-класи, тренінги, воркшопи тощо – 90 хв.

- «Є задум!» - творча новинка, яка ще не знайшла свого практичного втілення. Виступ: до 15 хв.

- «Скарбничка моїх управлінських знахідок» - власний позитивний досвід. Виступ: до 15 хв.

Панельні дискусії 8-9 лютого

- «Малокомплектні школи: закрити не можна залишити»

- «Учитель і технологія: хто кого?»

- «Здорова школа – здорова нація»

- «Школа В. Сухомлинського: право на життя чи забуття?»

- «Кадрова політика автономної школи: сучасні виклики та перспективи розвитку»

- «Академічна доброчесність: міфічна концепція чи дієвий інструмент забезпечення якості освіти»

- «Соціальний захист педагога: вижити можна, жити – ні?»

- «Міфи і реалії сучасного виховання»

Умови участі у конференції

Участь у роботі конференції БЕЗКОШТОВНА.

Для тих, хто захоче отримати сертифікат на 30 годин та інформаційно-методичні матеріали заходу – оргвнесок у сумі 250 грн. при реєстрації.

Сертифікат учасника видається тільки за фактом особистої участі в роботі конференції, передбачає отримання збірника та інших конференційних матеріалів.

Проїзд, проживання та харчування учасників конференції здійснюється за рахунок сторони, що відряджає або власним коштом.

Кількість місць обмежена. Для участі в конференції до 30.01.2020 р. потрібно пройти онлайн-реєстрацію за наступним посиланням: https://forms.gle/HvNWeBw5UA184jhc8

Планується видання збірника матеріалів конференції.

Підписуйтесь на щоденник конференції, який буде вестися в групі «Гуманна педагогіка України» у мережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/438225293202752/?ref=bookmarks

Варіанти поселення (бронювати самостійно)

Хостел Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу (вул. Пулюя, 36). Бронювати за тел. 067-680-61-60. Від залізничного вокзалу — маршрутка №32 (зупинка вул.Пулюя), від головного автовокзалу на вул Стрийсьскій — маршрутка №10.

Гостєві кімнати Львівської середньої спеціальної музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької (вул. Зелена, 10). Бронювати за тел. 096-367-90-41 – Людмила Євгенівна. Від залізничного вокзалу – трамваї №1, №9, від автовокзалу на вул. Стрийській – тролейбус №25, маршрутка №3А (зупинка вул. Шота Руставелі).

Львівське державне училище фізичної культури (вул. Княгині Ольги, 1). Бронювати за тел. 067-947-03-08 Євгенія Антонівна. Від залізничного вокзалу – трамвай №9 до трамвайного парку, далі трамвай №3.

Хостел, вул. Архипенка, 2. Бронювати за тел.:

097-94-97-792 Софія Петрівна. Від залізничного вокзалу – трамвай №9, зупинка вул. Івана Франка, від Стрийського автовокзалу – маршрутка №3А до Стрийського ринку.

Хостел ТКЦ «Княжий», вул. В. Великого, 125.

Бронювати за тел.: +38(032) 263 12 14