Українська (UKR)

Афіша

VIІ Всеукраїнський Фестиваль «Щасливий Бути Вчителем»

 

Шановні колеги, дорогі друзі!

07.12.2019 р. відбудеться VIІ Всеукраїнський Фестиваль «Щасливий Бути Вчителем» (за адресою - м.Київ, вул. Березняківська, 34, СЗШ № 228).

МІСІЯ ФЕСТИВАЛЮ: від гасла «Щасливий Бути Вчителем» перейти до стилю життя!!!!

Всеукраїнський Фестиваль «Щасливий Бути Вчителем» - це простір натхнення, радості, щастя.

Це фестиваль розвитку і самовдосконалення вчителів, батьків, психологів, вихователів, тренерів, всіх, хто працює з дітьми та дорослими будь-я кого віку.

З якою енергією ми заходимо в клас? Яку енергію ми несемо в собі і в своє оточення? Де і як її черпаємо? Ми всі один одному є вчителями і створення середовища генерації енергії – важлива складова нашого життя.

Відомо чотири рівня генерації енергії:

- перший, базовий, Фізичний рівень (Тіло), на якому ми здобуваємо кількість енергії. Як у нас з цим?

- другий, Емоційний рівень (Емоції), на якому ми наповнюємо якістю енергію. Чи усвідомлюємо це?

- третій, Ментальний рівень (Розум), саме на якому збираємо концентрацію енергії. Чи є що збирати?

- четвертий, Духовний рівень (Дух), на якому наповнюємось силою енергії.

На здобуття енергії цих чотирьох рівнів і направлений наш Фестиваль.

На сприяння створенню і діяльності регіональних Клубів щасливих вчителів ми налаштовуємось.

Наша мрія - Розбудова щасливого вчительства заради майбутнього, заради посмішок і облич щасливих вчителів і всіх, хто навчає дітей та дорослих, незалежно від обраної системи освіти, в одному синергетичному потоці.

Attachments:
Download this file (Програма .doc)Програма .doc(47 Kb)

Детальніше...

 

З Днем учителя!

Шановні колеги, працівники освіти, дорогі учителі!

Вітаю вас зі святом щасливих людей. На вас тримається добро, краса, людяність та щирість у цьому світі, ви прокладаєте стежку у майбутнє, зрощуєте крила для польоту до мрій.

Здоров'я вам, щастя, терпіння, невичерпної любові до людства, найкращою частиною якого є діти!

З повагою, Станіслав Крук, Президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації гуманної педагогіки.

 

 

Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Добра воля – найдорожча перемога»

Шановні колеги, дорогі друзі!

26-27 жовтня 2019 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудуться Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки за участю академіка Ш.О.Амонашвілі та Президента Міжнародного центру Гуманної Педагогіки, П.Ш.Амонашвілі

«Добра воля – найдорожча перемога»

На наших Читаннях ми обговорюємо складні питання самовдосконалення дорослих для того, щоб зрозуміти, як створювати такий освітній простір, який би дав можливість дітям відчувати свою відповідальність за саморозвиток. Тема XIV Читань потребує від нас розуміння подвійної духовно-матеріальної природи людини і того, що воля може бути як доброю, так і злою. Світла воля має духовну природу та сприяє нашому свідомому утриманню від злого задля того, щоб творити добро. Ми спрямовуємо її всередину самих себе на самовдосконалення і через це змінюємо зовнішній світ. Темна воля породжується матеріальною природою людини та орієнтує нас назовні. Вона змінює зовнішнє оточення через примус та підкорення відповідно до наших бажань, які не враховують розуміння добра та зла. В нас темна та світла волі можуть жити разом, але нам необхідно докладати зусиль до розуміння того, що саме ми робимо, для чого та яку волю для цього застосовуємо. Також ми повинні навчитися розрізняти чужу темну волю та протистояти їй.

Від такого розуміння буде залежати не тільки якість освітнього процесу та його вплив на становлення духовного світу дитини, а й також розбудова Української держави, бо світла воля дає нам можливість протистояти рабству, тиранії та маніпуляціям і розуміти дійсну сутність того, що з нами відбувається. Тому ми обираємо слова Андрія Шептицького як лейтмотив XIV Читань: «Україна звільниться від свого упадку та стане державою могутньою, з’єднаною, величавою, яка буде дорівнювати іншим високорозвинутим державам. Мир, добробут, щастя, висока культура, взаємна любов і злагода будуть панувати в ній».

Детальніше...

 

LAST CALL для аудиторії батьків: Наскільки ви професійні як батьки?

7 днів до головної освітньої події року для батьків!

Вперше за 26 років існування міжнародна конференція IDEC пройде 2-3 серпня у Києві!

Протягом двох днів ви зможете:

- прокачати свої батьківські навички разом з учасниками з 30 країн світу та зрозуміти, як виховати щасливу та успішну дитину;

- наживо поспілкуватися з топ-спікерами у сфері освіти та виховання, лекторами TED, чиї виступи збирають повні зали і сотні тисяч переглядів на YouTube;

- дізнатися, як правильно інвестувати в майбутнє своїх дітей – освіту;

- обрати ідеальний освітній заклад для своєї дитини завдяки Алеї шкіл (найпрогресивніші українські проекти), яка буде працювати під час конференції.

Ви не можете це пропустити!

Дізнатися більше та придбати квитки: http://www.educationnow.in.ua/

 

 
Більше статтей...