Українська (UKR)

Афіша

Вебінар «XIX Міжнародні педагогічні Читання гуманної педагогіки»

Початок заходу 20 березня 2020 о 13.00 (часовий пояс Київ, UTC + 2)

Вхід стане доступний після початку заходу.

Перевірте можливість підключення.

Для участі в заході рекомендується використовувати останню версію браузера Google Chrome або мобільний додаток Webinar.

Посилання на трансляцію:

https://events.webinar.ru/16288333/3424919

 

 

Сердечно вітаємо !

Шановні жінки!

Сердечно вітаємо Вас зі святом весни, світла і любові!

У наших серцях із жіноцтвом пов'язується все найкраще і найдорожче - родинне тепло і затишок, безмежна душевна щедрість, мудрість і терпіння, налаштованість на добро і милосердя, вміння розуміти та пробачати, підтримувати та дарувати натхнення, віру і оптимізм.

Щиро зичимо Вам, дорогі та милі, здоров'я і весняного настрою, любові та краси! Хай у Ваших оселях завжди панують благоденство й достаток, а серця наповнюються радістю від щасливого дитячого сміху та доброї вдачі Ваших рідних!

Правління Асоціації

 

Сьомі обласні Педагогічні Читання м.Лебедин

«Добра воля – найдорожча перемога»

Шановні колеги, любі друзі!

3 квітня 2020 року відбудуться Сьомі обласні Педагогічні Читання на базі КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С.Макаренка».

На наших Читаннях ми обговоримо складні питання самовдосконалення дорослих для того, щоб зрозуміти, як створювати такий освітній простір, який би дав можливість дітям відчувати свою відповідальність за саморозвиток.

Пропонуємо вам осмислити і обговорити важливі питання сучасності, пов'язані з викликами часу: як у світі розвинених комп'ютерних технологій не втратити вольові устремління, не стати самому і допомогти дітям не стати безвольним придатком машини, як розрізняти смиренність і безвольність, маніпулювання і дороговказ.

Нехай нас надихнуть слова класика педагогічної думки К.Д. Ушинського: «Воля наша, як і наші м'язи, міцніє від постійно зростаючої діяльності ..., не даючи їм вправ, ви неодмінно будете мати слабкі м'язи і слабку волю».

Нехай збудить нашу енергію твердження В.А. Сухомлинського: «Безвольність… - рідна сестра підлості. Той, хто перестає бути самим собою, втрачає здатність бачити найтонші моральні відтінки людської поведінки ».

Ми чекаємо зустрічі з однодумцями, здатними мислити яскраво, діяти цілеспрямовано, чистими думками й серцями, своїми вольовими зусиллями, прикладом власного життя в умовах забрудненого інформаційного середовища, здатними творити нову педагогіку, формувати чистий освітній простір.

Запрошуємо: науковців, викладачів, учителів, вихователів дошкільних установ, спеціалістів управлінь освіти, соціально-психологічних служб, представників батьківських комітетів, громадських організацій, студентів.

Детальніше...

 

XIX Міжнародні Читання (зміна дати проведення)

XIX Міжнародні Читання з гуманної педагогіки 20-22 березня не відбудуться. У звязку з коронавірусом Казахстан забороняє массові зібрання. Розглядаються дві альтернативи: провести Читання через 1-2 місяці або провести їх онлайн 20-22 березня.

 

 
Більше статтей...