Українська (UKR)

Афіша

Шановні учасники Київських Студій гуманної педагогіки!

Київські Студії гуманної педагогіки продовжують свою роботу.

Наступна зустріч відбудеться 17 травня 2014 р. (субота) з 10-00 до 13-00 в приміщенні Будинку учителя за адресою:

м.Київ, вул. Володимирська, 57, Будинок учителя, 

аудиторія 103.

Тема: «Сто порад учителеві» В.О.Сухомлинського

Модератор - Зінаїда Хоменко, кандидат психологічних наук, заступник голови Київського міського центру ВАГП, науковий консультант і практичний психолог Фінансового ліцею м.Києва.

Прохання підтвердити свій прихід або повідомити про його неможливість на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контактні телефони:

 Хоменко Зінаїда Іванівна                         093-541-29-27       425-47-43

 Подгорна Наталія Володимирівна          068-356-28-18         274-49-30

 Коломієць Вікторія Володимирівна       095-824-12-88        223-02-20

 Звертаємо вашу увагу, що участь в роботі студії   безкоштовна.

 Чекаємо на Вас !!!

 

 

Семінар за підсумками роботи Артемівського Центру Гуманної Педагогіки «Роль вчителя в гуманізації сучасного освітнього простору» 26 квітня 2014 р.

Методичний кабінет відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області та Артемівський Центр Гуманної Педагогіки проводять 26 квітня 2014 року в м. Артемівську щорічний семінар за підсумками роботи Центру.

Тема семінару: «Роль вчителя в гуманізації сучасного освітнього простору»

Семінар відбудеться 26 квітня у НВК № 11 кабінет № 33. Початок о 10.00,

реєстрація 9.30

Тема семінару ґрунтується на головних положеннях «Кодексу честі та служіння учителя», який було прийнято на Тринадцятих Міжнародних Читаннях у Тбілісі 21-23 березня 2014р.

Програма семінару.

  1. 10.00 – 10.45 Виступ вихованців літературних гуртків ЗОШ № 18, керівник

Селезньова О. В., учитель російської мови та літератури та ЗОШ № 15 м. Часів Яр, керівник Алексєєва О. М.

  1. 10.45 – 11.15 Майстер-клас учителя музики Дніпропетровської школи № 60 Лутченко Н.З. Тема: «Від гармонії звуку до гармонії духу»
  2. 11.20 – 12.10 Урок біології у 11 класі на підставі інтеграції наукових та етичних знань. (учитель біології УВК № 11 Бак В.Ф.)
  3. 12.10 –12.30 Обговорення методів та прийомів гуманної педагогіки, застосованих на уроці.
  4. 12.30 – 13.00 Відеовиступ почесного президента Міжнародного Центру гуманної педагогіки академіка Ш.О.Амонашвілі «Учитель Світла». Перегляд відеофільму «Сімфонія гуманної педагогіки»
  5. 13.00 –13.30. Обідня перерва
  1. 13.30 – 15.30 Творча лабораторія за темою: «Кодекс честі та служіння учителя – основа самовиховання вчителя»

Учасники роботи лабораторії покликані дієво обговорити запропоновану проблему. Для цього ми пропонуємо ознайомитись с Кодексом честі та служіння учителя, та дати свою оцінку цього творчого документу.

  1. 15.30 – 16.00 Підсумки роботи семінару.

До участі в семінарі запрошуємо керівників учбових закладів, учителів, вихователів, батьків, всіх небайдужих до виховання наших дітей.

Адреса учбово-виховного закладу № 11: м. Артемівськ, вул. Артема 22, проїзд від автовокзалу (в бік міста) тролейбусом № 2 до зупинки «Школа». Телефон для довідок: 0993105759 Вікторія Федорівна, 0506256363 Олена Генадіївна.

Оргкомітет

 

У Львові відбудеться п'ятиденний авторський семінар Шалви Олександровича Амонашвілі та Паати Шалвовича Амонашвілі

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Львівської облдержадміністрації

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

 ГО « Львівський обласний центр Гуманної Педагогіки»

 Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

Шановні колеги, друзі!

У Львові з 28 березня по 1 квітня відбудеться п'ятиденний авторський семінар ( 40 годин) Шалви Олександровича Амонашвілі та Паати Шалвовича Амонашвілі
Ви педагог з тридцятилітнім стажем роботи і впевнені, що ніхто нічим в галузі освіти вас уже не здивує?.. А Ви вважаєте, що складність роботи з сучасними дітьми йде тільки від невміння чи небажання батьків підготувати свою дитину до школи чи садочка?.. Ви звикли, що семінар – це здебільшого сухий, здобрений науковою термінологією, виклад закостенілих догм авторитарної педагогіки?.. А Вам знайомі такі слова як «прекрасномислення», «чудовомовлення»?.. А Ви знайомі з Маніфестом гуманної педагогіки?.. А Ви чули, щоб про методи, прийоми та способи організації навчально-виховного процесу розмовляли мовою серця?.. Вам хочеться, щоб Ваша рідна Дитина зростала в атмосфері гуманної педагогіки?.. А Ви замислювались над тим, для чого народжуються діти? Щоб ми їх виховували і робили такими, як ми самі?..

На всі ці та багато інших питань педагогічної сучасності Ви отримаєте відповіді від самого автора гуманно-особистісного підходу Ш.О.Амонашвілі, матимете змогу винести на обговорення своє, наболіле питання, поспілкуватись у колі колег, познайомитись із новинками книжкового ринку, придбати методичні розробки для роботи.

Детальніше...

 

Перші обласні Читання з гуманної педагогіки «Вчитель» 8 лютого 2014 року в м.Суми

Шановні колеги, любі друзі!

Тема Педагогічних Читань обрана як реалізація однієї з основних ідей Маніфесту гуманної педагогіки, якій був проголошений 17 липня 2011 року в Бушеті (Грузія) прихильниками гуманної педагогіки з Росії, Грузії, України та країн Балтії, а саме: духовне перетворення вчителя. Дітям Світла потрібні Вчителі Світла!

Організатори: Сумський обласний центр Гуманної Педагогіки, ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка»

Співорганізатори: Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки

 Провідна ідея: «Гуманна педагогіка базується на аксіомах: любов виховується любов’ю, доброта виховується добротою; успіх вирощується успіхом; благородство виховується благородством…» (Маніфест гуманної педагогіки).

Запрошуються:  науковці, викладачі, вчителі, вихователі дошкільних установ, працівники відділів освіти, соціально-психологічних служб, представники батьківських комітетів, громадських організацій, студенти.

Attachments:
Download this file (Для_друку.doc)Для_друку.doc(65 Kb)

Детальніше...

 
Більше статтей...