Українська (UKR)

Афіша

З Днем учителя!

Шановні колеги, працівники освіти, дорогі учителі!

Вітаю вас зі святом щасливих людей. На вас тримається добро, краса, людяність та щирість у цьому світі, ви прокладаєте стежку у майбутнє, зрощуєте крила для польоту до мрій.

Здоров'я вам, щастя, терпіння, невичерпної любові до людства, найкращою частиною якого є діти!

З повагою, Станіслав Крук, Президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації гуманної педагогіки.

 

 

Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Добра воля – найдорожча перемога»

Шановні колеги, дорогі друзі!

26-27 жовтня 2019 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудуться Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки за участю академіка Ш.О.Амонашвілі та Президента Міжнародного центру Гуманної Педагогіки, П.Ш.Амонашвілі

«Добра воля – найдорожча перемога»

На наших Читаннях ми обговорюємо складні питання самовдосконалення дорослих для того, щоб зрозуміти, як створювати такий освітній простір, який би дав можливість дітям відчувати свою відповідальність за саморозвиток. Тема XIV Читань потребує від нас розуміння подвійної духовно-матеріальної природи людини і того, що воля може бути як доброю, так і злою. Світла воля має духовну природу та сприяє нашому свідомому утриманню від злого задля того, щоб творити добро. Ми спрямовуємо її всередину самих себе на самовдосконалення і через це змінюємо зовнішній світ. Темна воля породжується матеріальною природою людини та орієнтує нас назовні. Вона змінює зовнішнє оточення через примус та підкорення відповідно до наших бажань, які не враховують розуміння добра та зла. В нас темна та світла волі можуть жити разом, але нам необхідно докладати зусиль до розуміння того, що саме ми робимо, для чого та яку волю для цього застосовуємо. Також ми повинні навчитися розрізняти чужу темну волю та протистояти їй.

Від такого розуміння буде залежати не тільки якість освітнього процесу та його вплив на становлення духовного світу дитини, а й також розбудова Української держави, бо світла воля дає нам можливість протистояти рабству, тиранії та маніпуляціям і розуміти дійсну сутність того, що з нами відбувається. Тому ми обираємо слова Андрія Шептицького як лейтмотив XIV Читань: «Україна звільниться від свого упадку та стане державою могутньою, з’єднаною, величавою, яка буде дорівнювати іншим високорозвинутим державам. Мир, добробут, щастя, висока культура, взаємна любов і злагода будуть панувати в ній».

Детальніше...

 

LAST CALL для аудиторії батьків: Наскільки ви професійні як батьки?

7 днів до головної освітньої події року для батьків!

Вперше за 26 років існування міжнародна конференція IDEC пройде 2-3 серпня у Києві!

Протягом двох днів ви зможете:

- прокачати свої батьківські навички разом з учасниками з 30 країн світу та зрозуміти, як виховати щасливу та успішну дитину;

- наживо поспілкуватися з топ-спікерами у сфері освіти та виховання, лекторами TED, чиї виступи збирають повні зали і сотні тисяч переглядів на YouTube;

- дізнатися, як правильно інвестувати в майбутнє своїх дітей – освіту;

- обрати ідеальний освітній заклад для своєї дитини завдяки Алеї шкіл (найпрогресивніші українські проекти), яка буде працювати під час конференції.

Ви не можете це пропустити!

Дізнатися більше та придбати квитки: http://www.educationnow.in.ua/

 

 

LAST CALL для аудиторії освітян: 7 днів до головної освітньої події року!

IDEC – міжнародна конференція з демократичної освіти, яка щорічно вже 26 років проходить в різних країнах світу. Цього літа чекаємо на IDEC в Україні!

Конференція відбуватиметься 2-3 серпня у Києві та 4-9 серпня у Вінниці та об'єднає найпрогресивніші освітні проекти з України та закордону.

Учасники з 20 країн світу, виступи ТОП-спікерів у сфері освіти, концентрат знань та досвіду.

Ви маєте дізнатись:

- Якою має бути освіта, щоб підготувати дітей до життя у світі, що постійно змінюється?

- Як змінювати українську школу?

- Як ефективно інвестувати в майбутнє своїх дітей – освіту?

- Як зрозуміти покоління гаджетів?

- Школа-батьки-вчителі: які принципи взаємодії?

Ви не можете це пропустити!

Дізнатися більше та придбати квитки: http://www.educationnow.in.ua/

 

 
Більше статтей...