Українська (UKR)

Афіша

Тема: «Духовний світ учителя»

Шановні друзі!

Ми продовжуємо роботу Київських Студій гуманної педагогіки. Наступна зустріч відбудеться в суботу 27 вересня 2014р. з 10-00 до 13-00 в приміщенні Будинку учителя за адресою:
м.Київ, вул. Володимирська, 57, Будинок учителя, ауд.103.

Тема: «Духовний світ учителя»

Детальніше...

 

Треті Київські Читання з гуманної педагогіки «Учителю, вкажи шлях краси духу»

 

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВСЕУКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЯ АСОЦІАЦІЯ ГУМАННОЇ ПЕДАГОГІКИ

ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ ім. Г.С. КОСТЮКА НАПН УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕКА

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТА КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТРИ ГУМАННОЇ ПЕДАГОГІКИ

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БУДИНОК УЧИТЕЛЯ


Треті Київські Читання з гуманної педагогіки

«Учителю, вкажи шлях краси духу»

 

«Всяка школа, насамперед, повинна показати людині те, що в неї є самого дорогоцінного, змусивши її визнати себе часткою безсмертного і живим органом світового духовного розвитку людства»

К. Д. Ушинський

 

Шановні колеги, дорогі друзі!

26 серпня 2014 р. у Київському міському Будинку учителя, за адресою: м.Київ, вул.Володимирська, 57 (ст. метро «Університет», «Театральна», «ім. Л. Толстого» відбудуться Треті Київські Педагогічні Читання на тему «Учителю, вкажи шлях краси духу».

Тема Педагогічних Читань обрана як реалізація однієї з основних ідей Маніфесту гуманної педагогіки, який був проголошений 17 липня 2011 року в Бушеті (Грузія) учасниками Міжнародного руху гуманної педагогіки з Росії, Грузії, України та країн Балтії, а саме: духовне перетворення вчителя. Дітям Світла потрібні Вчителі Світла!

Треті Київські Педагогічні Читання проводяться в рамках підготовки до Всеукраїнських та Міжнародних Педагогічних Читань на тему «Учителю, вкажи шлях краси духу». Вони спрямовані на пробудження в серці вчителя самого дорогоцінного, найлюдянішого, доброзичливішого ставлення до дитини, всього того, що охоплює поняття духовного гуманізму, усвідомлення свого мессійного шляху і своєї мессійної ролі в суспільстві.

Педагогічні Читання – продовження реалізації суті Маніфесту Гуманної Педагогіки, який є стратегією Міжнародного руху гуманної педагогіки, Кодексу честі та служіння вчителя – тактичні дії у напрямку гуманізації освітнього простору.

Регламент роботи Читань:

26 серпня 2014 р.(вівторок)

08.00 - 10.00 Реєстрація учасників

10.00 - 10.10 Урочисте відкриття Читань

10.10 – 11.10 Виступи почесних гостей:

- «Особистість учителя починається з любові», Максименко Сергій Дмитрович, академік-секретар відділення психології, вікової фізіології та дефектології  НАПН України, закордонний академік РАО та Академії природничих наук ФРН,  доктор психологічних наук, професор, лауреат Державної премії України, заслужений діяч науки і техніки України, директор Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України;

- «Висока духовність як чинник формування планетарної особистості», Бех Володимир Павлович, доктор філософських наук, професор, директор Інституту управління та економіки освіти, завідуючий кафедрою управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова; академік Української академії політичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, Лицар Гуманної Педагогіки.

- «Становлення школи гуманної педагогіки в Україні», Крук Станіслав Леонідович, президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки (ВАГП), кандидат педагогічних наук, доцент, директор Центру інноваційної педагогіки та психології Хмельницького національного університету, Лауреат премії ім. Богдана Хмельницького, Лицар Гуманної Педагогіки.

- «Кодекс честі та служіння учителя про шляхи духовного перетворення», Бак Вікторія Федорівна, вчитель біології НВК № 11 ім. Артема м. Артемівська, вчитель-методист, Відмінник освіти України, голова Артемівського міського Центру та віце-президент ВАГП, Лицар Гуманної Педагогіки.

- «Гуманна педагогіка-нова філософія сучасної освіти», Щекатунова Ганна Дмитрівна, завідувачка кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти Київського університету імені Бориса Гринченка, кандидат педагогічних наук, доцент.

Творчі майстерні та майстер-класи

11.10 – 12.40 Творча майстерня «Духовний світ учителя». З.І.Хоменко, кандидат психологічних наук, заступник голови Київського міського центру ВАГП, науковий консультант і практичний психолог Фінансового ліцею м. Києва.

12.40-13.40 Обідня перерва.

13.40 – 15.00 Творча майстерня «Краса духу» Ерметов І.О., член Координаційної ради МЦГП, віце-президент ВАГП, керівник КМЦГП, Лауреат премії Кабінету Міністрів України, Лицар Гуманної Педагогіки.

15.00-15. 45 Урок української літератури в 10 класі « Зростаємо в красі й любові».

Л.В.Федоренко, учитель української мови та літератури ліцею №100 «Поділ» м.Києва, учитель-методист, переможець конкурсу «Учитель року», вчитель вищої категорії.

15.45-16.00 перерва, знайомство учасників між собою.

16.00-17.30 Творча майстерня. «Розвиток мислення дітей: «доброго мислення, ясного мислення, прекрасного мислення». О.В. Баніт, кандидат педагогічних наук, молодший науковий співробітник Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України.

17.30 – 18.00  Підсумки та закриття Читань.

Заявку на участь у роботі Читань (форма додається) надсилати до 20.08.2014р. на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Подгорна Наталія Володимирівна.

Тел. для довідок: Подгорна Наталія Володимирівна 068-356-28-18; 095-804-33-58, 044.274-49-30 (При необхідності за цими телефонами можна зробити заявку на участь у Читаннях).

Реєстрація учасників Читань відбудеться 26 серпня 2014 року в Київському будинку вчителя з 8-00 до 10-00.

Проїзд, проживання та харчування учасників Читань здійснюється за рахунок сторони, що направляє, або за власний рахунок учасника.

Оргкомітет

ЗАЯВКА

на участь у роботі

Третіх Київських Педагогічних Читань

«Учителю, вкажи шлях краси духу»

26 серпня 2014 р.

П.І.П _______________________________________________________________

Освіта ______________________________________________________________

Науковий ступінь, вчене звання, почесне звання___________________________

Стаж педагогічної роботи______________________________________________

Місце роботи_________________________________________________________

Посада______________________________________________________________

Поштова адреса с позначенням індексу, області____________________________

Електронна адреса_____________________________________________________

Телефон для зв’язку, в т.ч. мобільний ____________________________________

Дата заповнення заявки ________________________________________________

 

 

Шановні учасники Київських Студій гуманної педагогіки!

Київські Студії гуманної педагогіки продовжують свою роботу.

Наступна зустріч відбудеться 17 травня 2014 р. (субота) з 10-00 до 13-00 в приміщенні Будинку учителя за адресою:

м.Київ, вул. Володимирська, 57, Будинок учителя, 

аудиторія 103.

Тема: «Сто порад учителеві» В.О.Сухомлинського

Модератор - Зінаїда Хоменко, кандидат психологічних наук, заступник голови Київського міського центру ВАГП, науковий консультант і практичний психолог Фінансового ліцею м.Києва.

Прохання підтвердити свій прихід або повідомити про його неможливість на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контактні телефони:

 Хоменко Зінаїда Іванівна                         093-541-29-27       425-47-43

 Подгорна Наталія Володимирівна          068-356-28-18         274-49-30

 Коломієць Вікторія Володимирівна       095-824-12-88        223-02-20

 Звертаємо вашу увагу, що участь в роботі студії   безкоштовна.

 Чекаємо на Вас !!!

 

 

Семінар за підсумками роботи Артемівського Центру Гуманної Педагогіки «Роль вчителя в гуманізації сучасного освітнього простору» 26 квітня 2014 р.

Методичний кабінет відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області та Артемівський Центр Гуманної Педагогіки проводять 26 квітня 2014 року в м. Артемівську щорічний семінар за підсумками роботи Центру.

Тема семінару: «Роль вчителя в гуманізації сучасного освітнього простору»

Семінар відбудеться 26 квітня у НВК № 11 кабінет № 33. Початок о 10.00,

реєстрація 9.30

Тема семінару ґрунтується на головних положеннях «Кодексу честі та служіння учителя», який було прийнято на Тринадцятих Міжнародних Читаннях у Тбілісі 21-23 березня 2014р.

Програма семінару.

  1. 10.00 – 10.45 Виступ вихованців літературних гуртків ЗОШ № 18, керівник

Селезньова О. В., учитель російської мови та літератури та ЗОШ № 15 м. Часів Яр, керівник Алексєєва О. М.

  1. 10.45 – 11.15 Майстер-клас учителя музики Дніпропетровської школи № 60 Лутченко Н.З. Тема: «Від гармонії звуку до гармонії духу»
  2. 11.20 – 12.10 Урок біології у 11 класі на підставі інтеграції наукових та етичних знань. (учитель біології УВК № 11 Бак В.Ф.)
  3. 12.10 –12.30 Обговорення методів та прийомів гуманної педагогіки, застосованих на уроці.
  4. 12.30 – 13.00 Відеовиступ почесного президента Міжнародного Центру гуманної педагогіки академіка Ш.О.Амонашвілі «Учитель Світла». Перегляд відеофільму «Сімфонія гуманної педагогіки»
  5. 13.00 –13.30. Обідня перерва
  1. 13.30 – 15.30 Творча лабораторія за темою: «Кодекс честі та служіння учителя – основа самовиховання вчителя»

Учасники роботи лабораторії покликані дієво обговорити запропоновану проблему. Для цього ми пропонуємо ознайомитись с Кодексом честі та служіння учителя, та дати свою оцінку цього творчого документу.

  1. 15.30 – 16.00 Підсумки роботи семінару.

До участі в семінарі запрошуємо керівників учбових закладів, учителів, вихователів, батьків, всіх небайдужих до виховання наших дітей.

Адреса учбово-виховного закладу № 11: м. Артемівськ, вул. Артема 22, проїзд від автовокзалу (в бік міста) тролейбусом № 2 до зупинки «Школа». Телефон для довідок: 0993105759 Вікторія Федорівна, 0506256363 Олена Генадіївна.

Оргкомітет

 
Більше статтей...