Українська (UKR)Російська (RUS)

Уроки доброти

Урок Добра. Смачні вітання бабусям

Потіп Тетяна, вчитель початкових класів Зеленодольської школи № 1 Дніпропетровської області.

Головні напрямки розкриття теми "Плекаймо родину": Пам’ять Серця. Свято родинних стосунків, роздуми учнів про близьких людей, вдячні слова до берегині родини - бабусі.

Думати, міркувати, творити - сходинки зростання моїх школяриків. Смачні тістечка учні виготовили на уроці праці, роздуми про бабусю склали у вигляді сенквейну. А спільна робота учнів в медіастудії оживила та озвучила смаколики.

Устремління Дитини до дорослішання іде дорогою Доброти.

Переглянути роботу учнівської медіастудії, озвучену словами доброти, можна за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=PCrGfHhTxP4

 

 

Єдиний День Уроків Добра

Шановні колеги!

Кожного року Міжнародний Центр гуманної педагогіки пропонує вчителям долучитись до проведення Уроків Добра. В 2018 році ми плануємо провести Уроки Добра з 05.03 по 07.03. під загальною темою: «Плекаймо Родину!»

Конкретну тему та форму проведення уроку обирайте самостійно, головне, щоб наші діти відчували родинне тепло та любов. Можливе залучення до проведення уроків батьків, дідусів та бабусь. Подаруємо собі та дітям свято родинних стосунків!

Рекомендації по проведенню Уроку Доброти

Шановні колеги, нехай уроки Доброти стануть результатом нашої серйозної і глибокої роботи над самовихованням почуттів, думок і вчинків, а головною умовою їх проведення стане формування духовної спільності між учителем і учнями і плекання в учнях таких людських якостей, як чуйність, доброзичливість, правдивість, співчуття, чуйність, чистота ...

Урок Доброти може бути проведений як в системі програмних навчальних уроків (літератури, математики, біології, рідної мови, фізики), так і у вигляді спеціальних тематичних уроків, виховних та класних годин.

Детальніше...

 

Толстикова Л.Г. "Чтобы радость людям дарить, надо добрым быть" ( Урок Доброты в Днепропетровске)

 

Тема:

Чтобы радость людям дарить, надо добрым быть

 

Цель: расширить понятие о добре, доброте, о ее творении; определить Сердце человека как место нахождения доброты; развитие творческого мышления; расширение активного словаря, монологической речи; развитие умения слышать других, слушать друг друга, поддерживать общую беседу.

Лейтмотив урока: «Тому, кто не постиг науку добра, всякая иная наука приносит лишь вред»

Мишель де Монтень

Оборудование урока: компьютер (показ слайд – программы), притча, пословицы о доброте на листах бумаги, картинки с изображением солнца и сердца.

Ход урока

У: (ищет что –то в классе и не находит)

Д,: Что Вы ищете?

Детальніше...

 

Урок Доброти в Артемівську

 

3 березня 2015 у 2-му класі був проведений Урок Доброти. Прекрасна музика на початку уроку підготувала дітей до сприйняття теми. Учні відпустили символічних голубів з побажаннями миру і добра всім людям. З найкращими побажаннями діти відправили частинку своєї душі в простір Всесвіту. Червоні, жовті, блакитні дзвіночки, виготовлені дитячими руками, будуть довго дзвеніти з висоти різнобарвною веселкою, повертаючись добром і посмішками.

Артемівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1

Артемівської міської ради Донецької області

Учитель - Тарасенко Вікторія Іванівна

 

 

 
Більше статтей...