Українська (UKR)

Культурна діяльність

Педагогічна спадщина Олекси Тихого

«Любіть Україну, як сонце любіть,

Як вітер і трави, і води.

В годину щасливу і в радості мить

Любіть і в годину негоди»

В. Сосюра

29 жовтня 2020 року на базі КНЗ «Черкаський інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у форматі online був проведений захід «Педагогічні гостини - невідомі імена» за темою «Українська антологія гуманної педагогіки. Педагогічна спадщина Олекси Тихого»

Мета: ознайомити освітян з невідомим на весь загал педагогом з Донеччини, великим патріотом українського народу Олексою Тихим.

Захід, у якому взяли участь 44 учителі української мови та літератури Черкащини, провела Гаряча Світлана Анатоліївна, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Детальніше...

 

Толстікова Л.Г. Урок до Дня Культури

8-844_1_6

УРОК ДО ДНЯ КУЛЬТУРИ

4 – 5-ті класи

Тема: „Рано чи пізно зерно Культури проросте”

Блага звістка

Форма уроку: урок-міркування.

Мета уроку: утвердити в дітях поняття про необхідність захисту культури в усіх її проявах, усвідомлену необхідність жити за законами духовності, краси, знання й любові.

Обладнання: мультимедійна дошка, презентація до уроку, текст притчі «Два ангели» Ш.О. Амонашвілі, нарис «Три ключі» О.І. Реріх.

 

Резолюція Круглого столу «Актуальність захисту культурних цінностей»

23-30 квітня 2014р. в м. Харкові відбулася Міжнародна наукова конференція «Вісімнадцяті Слобожанські читання», присвячена 140-річчю з дня народження М.К. Реріха - видатного художника, мандрівника, історика і археолога, філософа і громадського діяча, творця першого в історії міжнародного Договору про захист культурних цінностей - Пакту Реріха.

Детальніше...

 

Повноліття Слобожанських читань

У Харкові закінчила свою роботу (23-30 квітня 2014р.) чергова Міжнародна наукова конференція «Вісімнадцяті Слобожанські читання», присвячена 140-річчю з дня народження М.К. Реріха - видатного художника, мандрівника, історика і археолога, філософа і громадського діяча, творця першого в історії міжнародного Договору про захист культурних цінностей - Пакту Реріха. Вісімнадцятий рік «Слобожанських читань» став, воістину, роком їх повноліття, так як в роботі конференції вперше взяли участь громадські та культурні діячі не тільки України і Росії, але й країн Євросоюзу з Австрії, Німеччини та Латвії.

Організатори конференції: Департамент культури і туризму Харківської обласної адміністрації; Харківське обласне об'єднання «Культурний Центр імені М.К. Реріха; Науково-дослідний інститут з вивчення пам'яток культури; Харківський художній музей; Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини; Харківська обласна організація Українського товариства охорони пам'яток історії та культури; Етнографічний музей імені Гната Хоткевича «Слобожанські скарби»; Харківське дворянське зібрання.

Детальніше...

 
Більше статтей...