Українська (UKR)Російська (RUS)

Культурна діяльність

Толстікова Л.Г. Урок до Дня Культури

8-844_1_6

УРОК ДО ДНЯ КУЛЬТУРИ

4 – 5-ті класи

Тема: „Рано чи пізно зерно Культури проросте”

Блага звістка

Форма уроку: урок-міркування.

Мета уроку: утвердити в дітях поняття про необхідність захисту культури в усіх її проявах, усвідомлену необхідність жити за законами духовності, краси, знання й любові.

Обладнання: мультимедійна дошка, презентація до уроку, текст притчі «Два ангели» Ш.О. Амонашвілі, нарис «Три ключі» О.І. Реріх.

 

Резолюція Круглого столу «Актуальність захисту культурних цінностей»

23-30 квітня 2014р. в м. Харкові відбулася Міжнародна наукова конференція «Вісімнадцяті Слобожанські читання», присвячена 140-річчю з дня народження М.К. Реріха - видатного художника, мандрівника, історика і археолога, філософа і громадського діяча, творця першого в історії міжнародного Договору про захист культурних цінностей - Пакту Реріха.

Детальніше...

 

Повноліття Слобожанських читань

У Харкові закінчила свою роботу (23-30 квітня 2014р.) чергова Міжнародна наукова конференція «Вісімнадцяті Слобожанські читання», присвячена 140-річчю з дня народження М.К. Реріха - видатного художника, мандрівника, історика і археолога, філософа і громадського діяча, творця першого в історії міжнародного Договору про захист культурних цінностей - Пакту Реріха. Вісімнадцятий рік «Слобожанських читань» став, воістину, роком їх повноліття, так як в роботі конференції вперше взяли участь громадські та культурні діячі не тільки України і Росії, але й країн Євросоюзу з Австрії, Німеччини та Латвії.

Організатори конференції: Департамент культури і туризму Харківської обласної адміністрації; Харківське обласне об'єднання «Культурний Центр імені М.К. Реріха; Науково-дослідний інститут з вивчення пам'яток культури; Харківський художній музей; Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини; Харківська обласна організація Українського товариства охорони пам'яток історії та культури; Етнографічний музей імені Гната Хоткевича «Слобожанські скарби»; Харківське дворянське зібрання.

Детальніше...

 

Резолюция совещания представителей 84 рериховских и общественно-культурных организаций России и других государств «Общественный Музей имени Н.К.Рериха Международного Центра Рерихов нуждается в защите», состоявшегося 22 февраля 2014 г. в Москве

В совещании приняли участие 132 представителя 84 рериховских и общественно-культурных организаций из России, Белоруссии, Украины, Латвии, Эстонии, Казахстана, Кыргызстана, Узбекистана, Австрии, Болгарии, Германии, Финляндии.

Детальніше...

 
Більше статтей...