Українська (UKR)

Конференції, семінари

Авторські семінари Ш.О.Амонашвілі та П.Ш Амонашвілі в Хмельницькому

hmel28 лютого 2013 року в м. Хмельницькому в Хмельницькій дитячій школі мистецтв (м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3а) для керівників галузі освіти відбувся одноденний авторський семінар (8 годин) Шалви Олександровича Амонашвілі «Гуманна педагогічна свідомість і педагогічна практика».

1–3 березня 2013 року в Хмельницькій дитячій школі мистецтв (м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3а) відбувся трьохденний авторський семінар (24 години) Шалви Олександровича Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі».

 

Детальніше...

 

Авторський семінар Ш.О.Амонашвілі в Херсоні

На запрошення ректора КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», професора Анатолія Миколайовича Зубка у Херсоні виступив з авторським семінаром академік Російської академії освіти, доктор психологічних наук, професор, іноземний член Національної академії педагогічних наук України, почесний доктор і почесний професор багатьох педагогічних закладів України, Росії, Болгарії, Казахстану, Дагестану та інш.країн, відомий у всьому світі як основоположник гуманної педагогіки Шалва Олександрович Амонашвілі.

З 22 по 26 лютого більше 350 педагогів мали унікальну можливість бути учасниками авторського семінару з теми «Основи гуманно-особистісного підходу до дітей в освітньому процесі», який великий учитель проводив разом з письменником, психологом Паатою Шалвовичем Амонашвілі.

 

 

Детальніше...

 

Науково-освітня конференція: «Спадщина Павла Флоренського в діалозі з сучасністю»16 лютого 2013 року у м. Дніпропетровську

flor   Організатори: 

Дніпропетровський обласний Центр Всеукраїнської 

культурно-освітньої асоціації гуманної педагогіки

Артемівський центр гуманної педагогіки

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної

педагогічної освіти

Громадська організація „Педагогіка і Культура”

 

 

Конференція присвячується пам`яті великого мислителя, вченого, священика Павла Олександровича Флоренського. Мета конференції – осмислення наукової спадщини П.Флоренського у контексті сучасного освітнього процесу і розвитку цілісного мислення.

 На конференції будуть подані доповіді:

 1. Наукові передбачення у роботах Павла Флоренського – Бак В.Ф., вчитель-методист, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 1997», «Відмінник освіти України», Лицар Гуманної Педагогіки, керівник Артемівського центру Гуманної педагогіки (м. Артемівськ Донецької області);

 2. Про роботу П.Флоренського «Мнімості у геометрії» - Букреєва О.Г., лікар-рентгенолог, працівник Артемівського центру Гуманної педагогіки;

 3. Здоров`я та   з точки зору цілісного підходу по твору П.Флоренського «Столп та затвердження істини» - Салієнко Н.О., лікар-методист Дніпропетровського міського центру здоров`я, Лицар Гуманної Педагогіки;

 4. Духовний подвиг Павла Флоренського – Брусенцова О.М., вчитель-методист середньої школи № 91, працівник Дніпропетровського обласного центру Гуманної педагогіки.

 На конференції також будуть показані:

відеофільм, присвячений   Флоренському, та майстер-клас В.Ф.Бак

«Справжні листи(по матеріалам листів П.О. Флоренського)».

 Запрошуються керівники освітніх та виховних закладів, вчителі, вихователі, психологи, студенти ВУЗів і коледжей та всі бажаючі.

Конференція має відбутися в приміщенні Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за адресою: Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 70 (проїзд від вокзалів трамваєм № 11, маршрутним таксі № 155 до зупинки „Вул. Свердлова”).

Початок роботи о 10.00.

 Тел. оргкомітету: 068-177-35-39; 099-073-52-53;   е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

Науково-методична конференція «Діти нової свідомості", м.Черкаси 6 грудня 2012 р.

goПрихід дітей нового покоління слугує полем діяльності видатних учених і яскравих особистостей-практиків. Цей феномен допомагає реально бачити своєрідні результати відстоювання загальнолюдських цінностей і утвердження їх засобами експериментальних досліджень, спроможних сприяти гуманізації соціального життя людини. Еволюція планетарного масштабу принесла нам зовсім нове покоління дітей, які потребують абсолютно іншого відношення, надзвичайної поваги і альтернативного підходу, не «прописаного» в жодній книзі. У Сполучених Штатах Америки їх назвали «діти-індиго», на Британських островах - «діти нового тисячоліття», у Франції – «тефлонові діти», в Росії – «діти Світла», а таких країнах як Китай та Японія – «діти Сонця».

 

 

Детальніше...

 
Більше статтей...