Українська (UKR)Російська (RUS)

Конференції, семінари

Авторський семінар Ш.О.Амонашвілі та П.Ш.Амонашвілі в Черкасах «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»

8 - 12 квітня в місті Черкаси відбувся авторський п’ятиденний семінар Шалви Олександровича Амонашвілі  та Паати Шалвовича Амонашвілі «Гуманно – особистісний підхід до дітей в освітньому процесі».

Співорганізаторами семінару стали Департамент освіти і науки Черкаської обласної  державної адміністрації, Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради, Всеукраїнська культурно – освітня асоціація Гуманної Педагогіки, Черкаський обласний центр Гуманної Педагогіки, Черкаське обласне відділення педтовариства  України.

Детальніше...

 

Авторський семінар Ш.О. Амонашвілі та П.Ш.Амонашвілі в Києві «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»

 

13 -17 квітня 2013 р. в м. Києві в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова відбувся авторський 5-денний семінар (40 годин) академіка Російської академії освіти, професора, доктора психологічних наук, іноземного члена Національної Академії Педагогічних Наук України, президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, почесного доктора та почесного професора багатьох педагогічних ВУЗів України, Росії, Болгарії та інших країн Шалви Олександровича Амонашвілі.

Організатори семінару: Головне управління освіти та науки Київської міської державної адміністрації; Головне управління освіти та науки Київської обласної державної адміністрації; Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова; Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки.Це вже четверта зустріч всесвітньо відомого педагога-новатора з педагогічною спільнотою Києва, Київської області та інших областей України. Всього на семінар з’їхалось біля 700 педагогів, психологів, методистів шкіл та дошкільних закладів, керівників учбових закладів, викладачів ВУЗів, студентів, батьків та інш. від 21 області нашої держави.

Це вже четверта зустріч всесвітньо відомого педагога-новатора з педагогічною спільнотою Києва, Київської області та інших областей України. Всього на семінар з’їхалось біля 700 педагогів, психологів, методистів шкіл та дошкільних закладів, керівників учбових закладів, викладачів ВУЗів, студентів, батьків та інш. від 21 області нашої держави.

Ці семінари стали значними подіями для міста і області та унікальною можливістю поглиблено познайомитись з гуманною педагогікою з перших вуст, дозволили їхнім учасникам зануритися в атмосферу гуманізму, сприяли активному розвитку ідей гуманної педагогіки в Україні.

Детальніше...

 

Авторські семінари Ш.О.Амонашвілі та П.Ш Амонашвілі в Хмельницькому

hmel28 лютого 2013 року в м. Хмельницькому в Хмельницькій дитячій школі мистецтв (м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3а) для керівників галузі освіти відбувся одноденний авторський семінар (8 годин) Шалви Олександровича Амонашвілі «Гуманна педагогічна свідомість і педагогічна практика».

1–3 березня 2013 року в Хмельницькій дитячій школі мистецтв (м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3а) відбувся трьохденний авторський семінар (24 години) Шалви Олександровича Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі».

 

Детальніше...

 

Авторський семінар Ш.О.Амонашвілі в Херсоні

На запрошення ректора КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», професора Анатолія Миколайовича Зубка у Херсоні виступив з авторським семінаром академік Російської академії освіти, доктор психологічних наук, професор, іноземний член Національної академії педагогічних наук України, почесний доктор і почесний професор багатьох педагогічних закладів України, Росії, Болгарії, Казахстану, Дагестану та інш.країн, відомий у всьому світі як основоположник гуманної педагогіки Шалва Олександрович Амонашвілі.

З 22 по 26 лютого більше 350 педагогів мали унікальну можливість бути учасниками авторського семінару з теми «Основи гуманно-особистісного підходу до дітей в освітньому процесі», який великий учитель проводив разом з письменником, психологом Паатою Шалвовичем Амонашвілі.

 

 

Детальніше...

 
Більше статтей...