Українська (UKR)Російська (RUS)

Конференції, семінари

Науково-методична конференція «Діти нової свідомості", м.Черкаси 6 грудня 2012 р.

goПрихід дітей нового покоління слугує полем діяльності видатних учених і яскравих особистостей-практиків. Цей феномен допомагає реально бачити своєрідні результати відстоювання загальнолюдських цінностей і утвердження їх засобами експериментальних досліджень, спроможних сприяти гуманізації соціального життя людини. Еволюція планетарного масштабу принесла нам зовсім нове покоління дітей, які потребують абсолютно іншого відношення, надзвичайної поваги і альтернативного підходу, не «прописаного» в жодній книзі. У Сполучених Штатах Америки їх назвали «діти-індиго», на Британських островах - «діти нового тисячоліття», у Франції – «тефлонові діти», в Росії – «діти Світла», а таких країнах як Китай та Японія – «діти Сонця».

 

 

Детальніше...

 

«Нашему образовательному миру не хватает Света лично Вашего Сердца и Разума».Семинар по итогам работы общественного городского Центра гуманной педагогики в Артемовске

78

 21.04.2012 г. в Артёмовске на базе УВК№ 11 состоялся семинар по итогам работы общественного городского Центра
гуманной педагогики.
Семинар состоялся согласно плану работы Всеукраинской культурно-образовательной ассоциации Гуманной Педагогики при 
поддержке методического отдела образования Артёмовского городского совета.
Основная цель семинара – обобщение опыта работы использования гуманно-личностного подхода в современном
педагогическом процессе. 
Методическое мероприятие Центра посетили сотрудники Всеукраинской культурно-образовательной Ассоциации Гуманной 
Педагогики и педагогические работники г. Днепропетровска, Киева, Запорожья, Донецка, Мелитополя, Павлограда, Тореза, Славянска, Часов-Яра, Артёмовска.

 

 

Детальніше...

 

5-денний авторський семінар Шалви Олександровича Амонашвілі: «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі» в Чернівцях

 

З 02 по 06 квітня 2012 р.,  протягом 5 днів,  видатний педагог сучасності Шалва Олександрович Амонашвілі, академік Російської Академії освіти, доктор психологічних наук, професор,  іноземний член  Національної Академії Педагогічних наук України, почесний доктор та почесний професор педагогічних університетів України, Росії, Болгарії, Казахстану, Дагестану та інш.країн, керівник Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, провів у Чернівцях 5-денний авторський семінар: «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі» ( «Школа життя»).

Організатори семінару: Головне управління освіти і науки Чернівецької обласної держадміністрації, Обласний інститут післядипломної освіти Управління освіти Чернівецької міськради, Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної педагогіки, Чернівецький обласний центр гуманної педагогіки.

У семінарі взяла участь дружина  Шалви Олександровича Ніорадзе Валерія Гівіївна, академік АПСН, доктор педагогічних наук, професор. В.Г.Ніорадзе доповіла про значення письмового мовлення, провела уроки письмово-мовленнєвої діяльності, де дитина вчиться творити, висловлювати  свій внутрішній світ.

Час, проведений на семінарі – це уроки добра, мудрості, любові та сердечності. В семінарі взяли участь педагоги шкіл, ліцеїв, вихователі дитячих будинків, інтернатів, дошкільних дитячих закладів, студенти, викладачі педагогічних вищих навчальних закладів та коледжів, батьки, всі, кого цікавлять проблеми виховання та освіти дітей.

 

 

"Головне побажання - запрошуйте ще!"

2012007777

26-30 березня 2012 р. в м. Києві в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова (вул. Пірогова, 9) відбувся авторський 5-денний семінар «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі» («Школа життя») академіка Російської академії освіти, професора, доктора психологічних наук, іноземного члена Національної Академії Педагогічних Наук України, почесного доктора та почесного професора педагогічних університетів України, Россії, Болгарії, Казахстану, Дагестану та інш.країн, президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки Шалви Олександровича Амонашвілі.


Зустрітися з видатним педагогом-новатором, ознайомитись з його авторською методикою співробітництва педагога з дітьми, яка побудована на основах гуманності та віри в дитину, на основі виховання творчістю з’їхалися з усіх куточків України керівники освітніх закладів, учителі, вихователі, психологи, методисти, студенти, батьки, всього понад 500 чол.

 

 

Детальніше...

 
Більше статтей...