Українська (UKR)

Подорож «Країною Добра»

Подорож «Країною Добра»

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області.


Подорож «Країною Добра» у 1 класі, організувала та провела вчитель початкових класів Кулініч Наталія Володимирівна.

Детальніше...

 

Час Любити

Час Любити

Осадча Юлія Петрівна, учитель української мови та літератури Городищенського економічного ліцею Городищенської міської ради Черкаської області, провела Урок Добра під загальною назвою «Час Любити».

З якою метою? Щоб учні 9 класу та члени читацького клубу «Логос» (8 – 11 класи) замислилися над духовною сутністю любові, відчули її цілющу силу, почули історію кохання, переконалися, що любити по-справжньому можливо та повірили в те, що справжні почуття існують.


На урок був запрошений поет-початківець Андрій Рябошапко з дружиною Ірою. Він читав власні вірші, розповідав про свою історію кохання, ділився враженнями, відповідав на запитання. Усі із захопленням слухали, співпереживали, раділи, сміялися, плакали.

 

 

Не дай зачерствіти душі

Не дай зачерствіти душі

Веселокутський навчально-виховний комплекс «заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Тальнівської міської ради Черкаської області.

Урок Добра «Час Любити» у 9 класі.

«Не дай зачерствіти душі», - під таким гаслом відбувся тренінг для учнів 9 класу, який підготувала учителька біології та основ здоров’я Ковальчук Світлана Павлівна.


Мета заняття: плекати у дитячій душі доброту і гуманність; прищеплення таких чеснот, як мудрість, внутрішня свобода, спокій, доброчинність, щирість, любов. Вдало підібрані форми роботи учасників тренінгу спонукали замислитися над духовною сутністю любові, над тим, чим вона відрізняється від егоїзму, у чому її цілюща сила.

Детальніше...

 

Сердечка доброти

Сердечка доброти

Цікавий та змістовний урок "Сердечка доброти" провела вчитель початкових класів Майданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської міської ради Черкаської області, Мусієнко Наталія Арсентіївна, для учнів 2 класу.


На уроці діти ділились своєю добротою, розповідаючи про те, як доглядати та допомагати тваринкам. Грали в цікаву гру "Цукерки", виготовляли сердечка, на яких написали добрі побажання своїм однокласникам, а також розіграли за ролями сюжет оповідання"Моє".

Детальніше...

 

Дерево доброти

Дерево доброти

Хутірський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Червонослобідської сільської ради Черкаської області.


Ротай Світлана Геннадіївна, вчитель початкових класів, провела у 1-А класі Урок Добра на тему «Час Любити» спрямований на розширення в учнів уявлень про добро, любов і людяність, які є одними з найкращих якостей особистості.

Детальніше...