Українська (UKR)

Птахи – наші друзі

Птахи – наші друзі

Чорнокам'янська загальноосвітня школа І-ІII ступенів Маньківської районної ради Черкаської області.

Учителька початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Кулинич Галина Михайлівна.


У рамках «Тижня початкових класів» у 3 класі Чорнокам’янської загальноосвітної школи був проведений Урок Добра на тему: «Птахи – наші друзі». Керуючись у своїй багаторічній педагогічній практиці надбанням великого педагога Ш.О.Амонашвілі, маю глибоке переконання, що Гуманна педагогіка - основа роботи з дітьми.

Детальніше...

 

Хай добро в душі суцвіттям квітне

Хай добро в душі суцвіттям квітне

Сліпенюк Ірина Іванівна, учитель початкових класів Кривоколінського НВК Тальнівської міської ради Черкаської області, провела у 2 класі урок Доброти на тему «Хай добро в душі суцвіттям квітне».

За змістом казки В.Сухомлинського «Як білочка дятла врятувала» діти усвідомлювали потребу робити добро, не чекаючи винагороди. Бути чуйнішими, милосерднішими та добрішими.

 

 

 

Твори добро, бо ти – людина!

Твори добро, бо ти – людина!

Доброта ‒ це проміння, що світло дарує,

Доброта ‒ це тепло, що від серця іде.

Хоч вона і ніскілечки нам не коштує,

Та прямими шляхами у світі веде.

«Твори добро, бо ти – людина!» ‒ саме таке гасло звучало у 3-А класі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова.


Тут було проведено відкриту виховну годину за участю завідуючої бібліотеки Московенко О.С. та класного керівника Кащенко І.П., де намагалися донести дітям, що доброта – це те, без чого ми не можемо існувати.

Не секрет, що в сучасному високотехнологічному і швидкісному світі все частіше людські почуття та моральні якості відходять на другий план, і зокрема – доброти серед нас стало набагато менше – цей факт, на жаль, очевидний. Тому сьогоднішнє свято – ще один привід згадати про таку рису і категорію людських відносин як Доброта. Допомогти дітям усвідомити, що робити добро – це зовсім нескладно, а результат у добрих справ і вчинків колосальний.

Детальніше...

 

Долонька добра

Долонька добра

Цікавий та змістовний Урок Доброти для своїх маленьких учнів 2-Б класу провела Завгородня Ольга Петрівна, вчитель початкових класів Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 Смілянської міської ради Черкаської області.


На уроці діти мали змогу розширити свої знання про поняття доброти, моделювали та розігрували ситуації, в яких потрібно було проявити свою толерантність, вихованість і доброту. Також, діти поділилися своїми думками про те, як допомагати тваринам та як за ними доглядати. На підсумок уроку маленькі другокласники виготовили «долоньку добра», на якій написали добрі побажання і обмінялися зі своїми однокласниками.

 

 

Добро починається з тебе

Добро починається з тебе

З нагоди відзначення 90-річного ювілею Шалви Олександровича Амонашвілі та за ініціативи Всеукраїнської Асоціації Гуманної Педагогіки разом з Міжнародним Центром Гуманної Педагогіки в опорному закладі Кам’янський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району було проведено Урок Добра у 2 класі.

Людські якості здобувачів освіти не можуть розвиватися самі по собі, як природній наслідок процесу навчання. Найчастіше вони формуються спонуканням з боку дорослих. Щоб формувати розуміння поняття «добро», розвивати вміння своїми добрими вчинками прокладати шлях до добра, виховувати людяність, милосердя, прагнення творити добро Коротчук Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів ліцею, провела урок «Добро починається з тебе».