Українська (UKR)

Всеукраїнські читання з Гуманної Педагогіки «Духовне життя вчителя»

5-6 січня 2024 року на базі Подільського культурно-просвітницького центру (м. Хмельницький) відбулися XVII Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки на тему «Духовне життя вчителя». Незважаючи на другий рік повномасштабної російсько-української війни, близько сотні педагогів приїхали з різних куточків України, щоб обговорити актуальні проблеми освітньої діяльності в цей складний час з позицій гуманної педагогіки, відновити внутрішні ресурси, поспілкуватися з однодумцями та отримати натхнення на новий рік.

Реєстрація учасників розпочалася о 9:00 з загальнонаціональної хвилини мовчання. А потім проходила в супроводі чарівної музики гурту «Jatri». Музики грали на скрипці, гітарі, флейті, налаштовуючи серця педагогів на «духовну хвилю». Перед початком Всеукраїнських читань усі присутні знову вшанували хвилиною мовчання пам`ять загиблих захисників і мирних жителів. Тому що кожен з них став нашим Героєм, який віддав за незалежність та свободу України власне життя.

Серед загиблих з особливою вдячністю за земний шлях, присвячений служінню своєму народу і країні, згадали хмельничанина Дениса Монастирського, екс-міністра МВС, який раніше був співробітником ПКПЦ ім.М.К.Реріха та керівником ПМКО "У майбутнє через Культуру" (2007-2019), мав звання Лицар Гуманної Педагогіки.

Відео вітання учасникам прислали керівники організацій з інших країн :

Асіф Джангіров – президент Міжнародної Міжнародної Асоціації освітніх організацій гуманної педагогіки, кавалер ордену «Герой Духу», професор Академії Гуманної Педагогіки Амонашвілі;

Ірміне Погребняка - Голова Правління Гуманної педагогіки Латвії, Лицар Гуманної Педагогіки;

Детальніше...

 

Програма підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників «Духовне життя вчителя» (за видом освітньої послуги «ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ»)

1.Найменування«Духовне життя вчителя»

2.Вид підвищення кваліфікації - навчання за програмою підвищення кваліфікації (участь у педагогічних читаннях).

3.Розробник ВГО «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки».

Спікери:

Чайковський Михайло Євгенович, доктор педагогічних наук, професор, ректор Хмельницького інституту соціальних технологій університету «Україна», заслужений працівник освіти України, Голова Подільського товариства імені Г.С. Сковороди;

Крук Станіслав Леонідович, кандидат педагогічних наук, доцент, старший науковий співробітник наукового відділу НАДПС імені Б. Хмельницького, президент ВГО «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної педагогіки», Лицар Гуманної Педагогіки;

Бак Вікторія Федорівна, кандидат педагогічних наук, віцепрезидент ВГО «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної педагогіки», вчитель біології Бахмутського НВК № 11, вчитель-методист, відмінник освіти України, Лицар Гуманної Педагогіки;

Гаврилькевич В'ячеслав Костянтинович, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету, Лицар Гуманної Педагогіки;

Подкоритова Лариса Олександрівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету, керівник відокремленого підрозділу ВГО «Арттерапевтична асоціація» у Хмельницькій області;

Сівак Наталія Антонівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, локальний координатор соціально-спортивних шкіл на Хмельниччині;

Цегельник Тетяна Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії;

Салієнко Ніна Олександрівна, викладач Дніпровської академії музики, керівник Дніпровського Центру Гуманної педагогіки, Лицар Гуманної Педагогіки;

Детальніше...

 

Всеукраїнські Читання «Духовне життя вчителя»

Шановні колеги, дорогі друзі!

5-6 січня 2024 року

на базі Подільського культурно-просвітницького центру (м. Хмельницький) відбудуться Сімнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки на тему «Духовне життя вчителя»

Війна – це тяжкі часи випробувань для усіх нас. У ці скрутні часи перед кожною людиною гостро постає необхідність морального вибору. Ми пропонуємо обговорити, як проявляти найкращі риси людяності та любові, духовної краси та сили, в умовах, які не можна назвати людяними і гуманними.

Українці виборюють своє право на гідне існування та можливість вільно обирати свій шлях в майбутнє. Ця війна для нас – війна за цінності. Ми Переможемо, бо боремося за любов до Рідної Землі, Роду, Родини, Культури. Усе це – духовні цінності, які роблять нас людьми.

Сучасність потребує від нас розуміння Високих Сенсів власного життя. У чому ці Сенси, як наше духовне життя та його усвідомлення можуть впливати на дійсність, наповнювати її любов’ю, милосердям та іншими людськими чеснотами, які не тільки дають можливість переживати скрутні умови війни, а ще й роблять людину щасливою. Саме таке коло питань пропонуємо обговорити на Читаннях «Духовне життя вчителя».

На Читаннях будуть запропоновані такі форми роботи: пленарне засідання; творчі майстерні; майстер-класи; розмова про головне; підсумок творчих майстерень у вигляді розмови експертів; сузір’я педагогічних ідей.

Детальніше...

 

Семінар-практикум «Гуманізація та інтеграція природничих наук у змісті освіти основної та старшої школи»

Шановні друзі!

27-28 травня 2023 року на базі Дніпропетровської академії музики ім.М.Глінки відбудеться освітній семінар-практикум

«Гуманізація та інтеграція природничих наук у змісті освіти основної та старшої школи»

До участі в семінарі запрошуються вчителі біології, фізики, хімії, природничих наук.

Адреса проведення: м. Дніпро, вул. Ливарна 10, каб. 202 (2 поверх). Участь у семінарі безкоштовна.

Запис та отримання інформації за телефоном:

+38 067 263 00 39 - Надія Володимирівна.

Відомості про авторів семінару:

Ніна Олександрівна Салієнко, член правління Всеукраїнської Асоціації Гуманної Педагогіки, головна ГО «Дніпропетровський обласний Центр Гуманної Педагогіки», Лицар Гуманної Педагогіки, викладач педагогіки Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки.

Вікторія Федорівна Бак, віцепрезидент Всеукраїнської Асоціації Гуманної Педагогіки, голова ГО «Бахмутський Центр Гуманної Педагогіки», кандидат педагогічних наук, вчитель біології Бахмутського НВК № 11, вчитель – методист, Відмінник Освіти України, Лицар Гуманної Педагогіки, авторка посібників з інтеграції біологічних знань та етичних понять «Биология языком сердца» (2007), «Природничі науки» (2021), викладач курсу «Природничі науки» за авторською програмою в музичному коледжі Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки.

Відеозапрошення на семінар - за посиланням: https://youtu.be/3nAbG76EW5g

Детальніше...

 

Всеукраїнські читання з Гуманної Педагогіки "Світло Перемоги"

21 січня 2023 року в Мистецькому просторі м.Хмельницький відбулися ХVI Всеукраїнські читання з Гуманної Педагогіки "Світло Перемоги".

Навіть в умовах війни педагоги з різних куточків України зібралися, щоб поділитися своїми напрацюваннями та роздумами. Дніпро, Петриківка, Кропивницький, Вінниця, Бахмут, Турбів, Запоріжжя, Новомосковськ, Одеса, Донецьк, Хмельницький - доклали спільних зусиль для проведення зустрічі.

Перед початком Всеукраїнських читань усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам`ять загиблих у Дніпрі та Броварах. Серед загиблих хмельничанин Денис Монастирський, який є щирим другом та співробітником ПКПЦ ім. М.К.Реріха та в минулому керівник ПМКО "У майбутнє через Культуру" (2007-2019), Лицар Гуманної Педагогіки. Вічною раною на серці кожного українця є загибель наших Героїв, кожен з яких віддав за незалежність та свободу України власне життя.

Детальніше...